Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poslao sam posle tebe nisam ni video,ali sam prikazao svoju genijalnost
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Trenutno na forumu 52 člana i 34 gosta!!!! Wow!!!
      Last edited by miloolja; 05-05-11, 22:21.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ajte momci, oce da se spi. Svi doma polako...

        Comment


        • Ljudi slavi li neko sutra ili sam ja jedini na ovom forumu koji slavi DJURDJEVDAN?
          Jedan je Obradovic Zarko!

          Comment


          • E, pa, srećna ti slava domaćine!
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by AcaGrobar View Post
              Ljudi slavi li neko sutra ili sam ja jedini na ovom forumu koji slavi DJURDJEVDAN?
              Aooooo, Djurdjevdan je sjutra a ja totalno smetnuo s uma. Ti si, za sad, jedini za kog pouzdano znam da slavi. A oklen si? Glupo bi mi bilo da je slava, a ja ne podjem nedje da se naijem.

              Comment


              • Opa Aco sto ne rece,necu jso da ti cestitam tek je za 15 minuta D:
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Svima koji slave neka je srecna slava.Da slavite 100 godina u zdravlju i veselju
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    E, pa, srećna ti slava domaćine!
                    Hvala gospodjice!


                    Hvala i tebi Vlatko;)
                    Last edited by AcaDjilkos; 05-05-11, 22:51.
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • Originally posted by M_G_S View Post
                      Aooooo, Djurdjevdan je sjutra a ja totalno smetnuo s uma. Ti si, za sad, jedini za kog pouzdano znam da slavi. A oklen si? Glupo bi mi bilo da je slava, a ja ne podjem nedje da se naijem.
                      http://www.google.com/url?sa=t&sourc...RHVJ7g&cad=rja

                      E odatle sam ti ja.Dodji slobodno ;)
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • I ja sam ti blizu na oko 40 minuta kolima
                        Mozda 1h
                        Srecna slava Aco,da slavis jos dosta godina
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • A ja jos blizi. ja iz Gornjeg Ljubiša... srecna slava, pa ako te nekad put nanese u Mrtvo Duboko, ne libi se da navratis. To su moji krajevi.

                          Comment


                          • Originally posted by MiljanVR
                            Mozda sam i pogresio ,ali gde moze ona da se poredi sa Viskom i ovim Pralicom(teniski trener),ali mozda i zna nesto o tenisu , ;)
                            Ma neću uopšte da komentarišem ove vaše .... Sramota!
                            I totalno smo off ... reč je ovde o Madridu...
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Ma neću uopšte da komentarišem ove vaše .... Sramota!
                              I totalno smo off ... reč je ovde o Madridu...
                              Mi nismo off, nego ti. Mi smo samo prokomentarisali kvalitet komentarisanja i izvjestavanja ATP Madrida, dok si ti prokomentarisala nase komentarisanje, na sta ja stvarno nemam komentar.

                              niko nije rekao da cura nema pojma. Nadam se da ne cita ove komentare pa ih jos primi k srcu. Ona je potencijal, i mogla bi dosta da NAUCI. Ako je raspolozena, neka me pp-uje
                              Last edited by M_G_S; 05-05-11, 23:21.

                              Comment


                              • Originally posted by Panchev9
                                Zasto bi i trebala da zna mnogo tenisu?! Ne prenosi meceve, nego ucestvuje u emisiji.
                                Sutra: Belucci ima vece sanse od Berdych-a( nikad mi se nije svidjao na sljaci).
                                Nadal ce pocistiti Llodru jos u svlacionici.
                                Federer( sasvim Ok igra) ima blagu prednost nad Soderlingom, mada bih ulozio sutra na Robina.
                                Novak dobija Ferera.

                                Uzdravlje
                                Ma ja nisam ni reko da mora da se razume u tenis , samo sam se mali salio ,zar je to zabranjeno????
                                http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                                Comment

                                Working...
                                X