Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mozemo mi i o citiranju,nema problema,ako je to gorući problem foruma..
    ali,ja sam stekla utisak da ti volis da budes u centru paznje..pa sto onda skreces sa teme?
    Originally posted by gokara
    Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

    Comment


    • evo zasti treba citirati..
      Originally posted by gokara
      Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        to ti je ono jagodice, pas koji laje ne ujeda, ti koji su toliko glasni u virtualnom svetu, u realnom su manji od makovog zrna
        Ne licis mi na osobu koja cijeni umjetnost, inace bih ti preporucio jedan fantastican film, koji sigurno nisi gledala.

        Comment


        • Ja sam u pocetku umesto da citiram postove isao na copy ono sto je neko napisao prethodno i paste da mu odgovorim,u prva 3-4 posta i onda sam sasvim slucajno stisnuo citat tadasnji i shvatio da tako treba
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • i ja sad to htedoh da napisem, da je ovo bio pokusaj da se skrene tema, koji je bio uspesan mozda nekih 5 minuta
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by jagodica View Post
              mozemo mi i o citiranju,nema problema,ako je to gorući problem foruma..
              ali,ja sam stekla utisak da ti volis da budes u centru paznje..pa sto onda skreces sa teme?
              Procitala si me bolje nego pravoslavac Bibliju.

              Comment


              • Bojana jel te podseca na Aleksu?
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Originally posted by M_G_S View Post
                  Ne licis mi na osobu koja cijeni umjetnost, inace bih ti preporucio jedan fantastican film, koji sigurno nisi gledala.
                  Pa ti si mutlitalentovana licnost, na osnovu postova o tenisu, ti si uspeo o meni da zakljucis da ne volim umetnost i tacno znas koji film nisam gledala

                  Slusaj, znam da si trol i da ti je cilj da provociras ljude po forumu, da budes u centru paznje i da pravis haos i ovo je namerno napisano ovde, da bi svi ostali znali sa kim imaju posla.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Mislim da nije u redu da donosis takve zakljucke, a osobu uopste ne poznajes. I sta znaci ovo "trol"? Ne zvuci mi lijepo, ali ne bih da grijesim dusu, jer mozda je ipak u pitanju neki kompliment...

                    A za film... Hoces li da se kladimo? Ali da budes iskrena.

                    Comment


                    • A kako ce se tek MGS iznervirati kad Karlo razbije Gaela...
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Originally posted by M_G_S View Post
                        Procitala si me bolje nego pravoslavac Bibliju.
                        pojačaj malo cinizam,zabrinucu se za tvoju reputaciju..
                        u sustini,jesi u pravu,a to je valjda posledica dugogodisnjeg staza u virtuelnoj komunikaciji..
                        Originally posted by gokara
                        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                        Comment


                        • Originally posted by M_G_S View Post
                          Mislim da nije u redu da donosis takve zakljucke, a osobu uopste ne poznajes. I sta znaci ovo "trol"? Ne zvuci mi lijepo, ali ne bih da grijesim dusu, jer mozda je ipak u pitanju neki kompliment...
                          A za film... Hoces li da se kladimo? Ali da budes iskrena.
                          Znas ti veoma dobro sta to znaci i ne zelim sa tobom da se kladim, kao sto rekoh, od sad iskljucivo sluzbeno, citam tvoje postove jer moram.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Ma to se moze prikazati samo matematickom formulom,nikako drugacije.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • ja se izvinjavam,novi sam ovdje,jel ovo forum na temu tenisa ili medjuljudskih odnosa?meni treba tenis

                              Comment


                              • ovo je tema gde mozes da spamujes do mile volje,a teniskih tema imas dovoljno..
                                Originally posted by gokara
                                Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                                Comment

                                Working...
                                X