Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vladane srecan rodjendan, sve najbolje.

    Comment


    • A dje ne znadoh ranije, pa poklon da uzmem... Krivo mi je... Bar juce da mi rece neko... Aj' da se i ja pridruzim cestitkama i da ti pozelim sto prije onaj "djakuzi", pa smuvas nesto preko njega.

      Comment


      • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
        Sretan rodjendan Vladane,25 ljeta

        Sve najbolje i da ti se sve zelje ostvare ;)

        I TF isto sretan rodjendan.
        Hvala Joe Cole ;)

        Comment


        • Originally posted by dusan1610 View Post
          Vladane srecan rodjendan!!!

          TF takodje, sa zakasnjenjem
          Hvala Dule ;)

          Comment


          • Srećan rođendan,Vladane sve najbolje u narednoj godini da nikoga ne banujes i tako to

            Comment


            • Srecan rodjendan,Vladane!Sve najbolje!
              “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
              Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

              Comment


              • Srecan rodjendan svima koji danas slavite. Evo pesma za vas

                Comment


                • Hvala svima
                  sigpic

                  Comment


                  • Vlatko,da nam budes živ,zdrav,veseo i objektivan kao i uvek..
                    živeo!!!

                    evo,ja nazdravljam..
                    a umesto one fancy torte ja bih nesto jednostavnije,recimo krtole i skorupa..
                    Last edited by jagodica; 27-04-11, 18:25.
                    Originally posted by gokara
                    Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                    Comment


                    • Otkud to,Vladane, da si objektivan
                      “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                      Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                      Comment


                      • Vladane srecan rodjendan i sve najbolje ti zelim
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by Prototype
                          Mora da je ucio od tebe

                          Od Federera najmanje ocekujem finale. Ako u finale naleti na onog, 5 metara iza linije i sto veci top spin u BH stranu 700 loptica po mecu, spanskog igraca lose mu se pise
                          Ima me na YT, pa me vjerovatno od tamo skinuo... Ali nevjerovatno koliko ima slicnosti u nasoj igri. Nekontrolisani jednorucni bh, skracivanje iz fh, koje ne stigne ni do mreze, fh koji zavrsi bar 50m u vis... Sve su to udarci koji su cesti u mojoj igri.

                          Comment


                          • MGS mozes li nam dati linkove da te pogledamo kako igras malo?

                            Vladane,odlicna analiza,ja ovde od Novaka ne znam sta da ocekujem,al nek bude neko SF,ja bih pre titulu u Rimu
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Kako da ne. "Nema dzabe ni kod babe". Zahebo sam se u slucaju RF-a, ali necemo vise dijeliti tenisko umijece tek tako.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Vladane srecan rodjendan i sve najbolje ti zelim
                                Originally posted by jagodica View Post
                                Vlatko,da nam budes živ,zdrav,veseo i objektivan kao i uvek..
                                živeo!!!

                                evo,ja nazdravljam..
                                a umesto one fancy torte ja bih nesto jednostavnije,recimo krtole i skorupa..
                                Hvala,dobar izbor,jos ako je mladi skorup u pitanju
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X