Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dacho a sad?
    ali id na go advanced

    majo, povecacemo avatare ;)
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Evo sad su ovde
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Bojana, ja idem na go advanced, ali mi se ne pojavljuju smajliji

        Comment


        • Da li neko igra rockingrackets ?
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Ni meni nema smajlija Nego, imam malo bitniji problem. Je l' postoji mogucnost da mi najnoviji postovi budu prvi?
            Mistakes make us who we are.

            Comment


            • Originally posted by MikoSurvivor View Post
              Da li neko igra rockingrackets ?
              Jel to ono, kao napravis igraca, i nadogradjujes mu FH, BH itd, kao neki manager?

              Comment


              • Originally posted by MikoSurvivor View Post
                Da li neko igra rockingrackets ?
                Ne znam ni sta je to

                Originally posted by Ivan bg View Post
                Bojana, ja idem na go advanced, ali mi se ne pojavljuju smajliji
                Sad je ok ;)

                Originally posted by Miss Poison View Post
                Ni meni nema smajlija Nego, imam malo bitniji problem. Je l' postoji mogucnost da mi najnoviji postovi budu prvi?
                http://www.sportklub.info/forum/show...725#post231725

                ;)
                sigpic

                Comment


                • Ljudi samo malo strpljenja sto se tice smajlija, sad cemo to da sredimo.

                  Miss, idi na svoj profil i tamo u general settings imas opciju gde mozes da podesis da ti najnoviji postovi budu prvi

                  I za ubuduce, sve probleme i pitanja vezana za forum ovde postavljajte
                  http://www.sportklub.info/forum/show...dlozi-problemi

                  posot je nemoguce da vas jurim po svim temama
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Sada je sve OK.
                    Hvala

                    Comment


                    • Hvala vam :*
                      Mistakes make us who we are.

                      Comment


                      • Ja nemam nista,a nista mi i ne fali,samo mozda onaj zeleni smajli
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Ja igram dve i pol godine rockingrackets.
                          http://rockingrackets.com/
                          Ko voli tenis igra je zakon.
                          Ima 12 svetova , brzi , spori , srednji , ja igram trenutno samo server 9 , mozete 2 max servera igrati ... Na brzom jedan turnir je svaka 4 sata , turniri i bodovanja su napravljeni kao u pravom tenisu , svi isti turniri svake sedmice, ATP , Challengeri , Future , Junior i ima jos nesto xD ... Ima i Olimpijske Igre svake 4 sezone jedan turnir xD ... Davis Cup.

                          Vi ste trener , na pocetku dobijete 60 poena i mozete kupiti slobodne igrace , mozete imati max 2 igraca , admini mogu 4 ... Prijavljujete ih za turnire , igra mngoo ljudi , ima preko 3000 tenisera i u singlu i u dublu na rankingu.
                          Ja imam trenutno dva tenisera ... Fritz Esterl je 60 na rang listi i Plamenko Jovisevic 39. Odlicni rankinzi xD ... Ako hocete prijavite se , naravno na pocetku uzmete jeftine slobodne igrace dok ne skupite za jace pare ... Kada neki trener otpusti tenisera vi ga mozete kupiti ako imate pare.
                          Igra je zakon , kada gledate mec pokazuje vam kao kada gledate na ATP sajtu i otvorite kod njih livescore poen po poen ... Ali brzo naravno xD ... Zakon !
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • AK sad imas sve
                            Nisam znao za to Miko,moracu isprobati cim budem imao vise vremena
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by MikoSurvivor View Post
                              Ja igram dve i pol godine rockingrackets.
                              http://rockingrackets.com/
                              Ko voli tenis igra je zakon.
                              Ima 12 svetova , brzi , spori , srednji , ja igram trenutno samo server 9 , mozete 2 max servera igrati ... Na brzom jedan turnir je svaka 4 sata , turniri i bodovanja su napravljeni kao u pravom tenisu , svi isti turniri svake sedmice, ATP , Challengeri , Future , Junior i ima jos nesto xD ... Ima i Olimpijske Igre svake 4 sezone jedan turnir xD ... Davis Cup.

                              Vi ste trener , na pocetku dobijete 60 poena i mozete kupiti slobodne igrace , mozete imati max 2 igraca , admini mogu 4 ... Prijavljujete ih za turnire , igra mngoo ljudi , ima preko 3000 tenisera i u singlu i u dublu na rankingu.
                              Ja imam trenutno dva tenisera ... Fritz Esterl je 60 na rang listi i Plamenko Jovisevic 39. Odlicni rankinzi xD ... Ako hocete prijavite se , naravno na pocetku uzmete jeftine slobodne igrace dok ne skupite za jace pare ... Kada neki trener otpusti tenisera vi ga mozete kupiti ako imate pare.
                              Igra je zakon , kada gledate mec pokazuje vam kao kada gledate na ATP sajtu i otvorite kod njih livescore poen po poen ... Ali brzo naravno xD ... Zakon !
                              Igrao sam ja to jedno vreme, ali mi je dosadilo.

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Ja nemam nista,a nista mi i ne fali,samo mozda onaj zeleni smajli
                                Smajlije postavljam, strpi se malo, novi moderatoru
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X