Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    Ooo, vratio nam se CW. +*@WT*48*
    WB... $#^%RT

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Posto CW ipak nece otvarati temu za Miami, je l' zeli to neko? %QWT&W
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Dusan se ponudio @(*6sd$%
        sigpic

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Dule &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=Superman link=topic=3341.msg273200#msg273200 date=1300575516]




            Djokovic je imao srece.
            Nikada ga ne bi dobio da je Fed igrao na svom nivou.




            P.S.
            Cudi me da nisi upozoren na mene.Ne verujem da su revnosni to propustili.
            [/quote]Pa ne znam,valjda im nisi bitan... $8#a
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=Nikola_89 link=topic=3341.msg273227#msg273227 date=1300576026]
              Preterujes i ti, posto nije vise mlad i ne igra brutalno kao sto je nekad radio, ja bih to najvise voleo, ali vreme ne moze da se vrati. Ali verujem da moze on Noleta i dalje da dobije, mnogo da poradi na servisu, posto je danas bas lose radio, i malo na glavi (psihi), i mislim da nece biti problem, a da li ce, videcemo.




              Tipicno preterivanje, gledali isti mec, ali isto tako ga ocigledno i nismo. Plus, gramatika ti drug nikad nije bila, ocigledno.
              [/quote]
              Nemoj da padas na @Supermenove fazone, zar ne primecujes ironiju u njegovim komentarima. (%fsd%&j
              Da li sam u pravu Mr.Gold ? h5g6k8
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                Kako ih "peca" gold $#^%RT

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=Superman link=topic=3341.msg273252#msg273252 date=1300576565]
                  Necu vise da se ubedjujem sa vama koji ne zelite da vidite da Federer nije igrao kako ume.
                  Istina je jedna: Djokovic nije pobedio Feda, Fed je sam izgubio.
                  Da je igrao kako ume, Djokovic ne bi uzeo ni set.
                  [/quote]


                  Razumem ja sta ti je cilj, ali nemoj vise da potpaljujes masu @(*6sd$%
                  Malo ironije je OK, ali ti ga bas pretera.

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=Ivan bg link=topic=1649.msg273261#msg273261 date=1300576863]

                    Razumem ja sta ti je cilj, ali nemoj vise da potpaljujes masu @(*6sd$%
                    Malo ironije je OK, ali ti ga bas pretera.
                    [/quote]Pa mora covek nekako da bude u centru paznje,ne treba mu zameriti... $#^%RT

                    Na primer,Novak,Rafa,Rodzer i ostali teniseri dolaze u centar paznje svojom fenomenalnom igrom,a Supermen provociranjem.Svako na neki nacin "uspe" u zivotu %QWT&W
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      Морам да похвалим мајстора који је поправио форум, таман сам хтео да пошаљем шифру и упутство како да наместите форум да боље и лепше изгледа, када оно бап: изненађење од ноћас.... ваљда ће сада моћи да прими више чланова у истом тренутку.... репортер стално рекламира форум, а не схвата да је капацитет мали... видеће мо колико се уложило?
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        Obaramo rekorde! &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          Juce smo definitivno oborili rekord sto se tice foruma, koji nije uspeo da izdrzi toliki nalet, nadamo se da ce sledeci put biti bolje i radi se na sredjivanju tih problema.

                          Medjtuim, postoji i jednostavnije resenje, neka onaj Djokovic recimo pukne u 2. kolu Majamija <wicked> $#^%RT $#^%RT
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg274393#msg274393 date=1300697023]
                            Medjtuim, postoji i jednostavnije resenje, neka onaj Djokovic recimo pukne u 2. kolu Majamija <wicked> $#^%RT $#^%RT
                            [/quote]

                            Samo se ti nadaj. $#^%RT

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=dusan1610 link=topic=1649.msg274396#msg274396 date=1300697077]
                              Samo se ti nadaj. $#^%RT
                              [/quote]

                              Dule, nada poslednja umire h5g6k8

                              Ali ako sasd Djokovic i Federer ne budu u istoj polovini zreba, Djokovic ispada pre SF, mogu da se kladim 7&@%q
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                Nadam se da ce Fed i Rafa da budu na istoj polovini. h5g6k8

                                Comment

                                Working...
                                X