Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    cestitam Vladane na mestu moderatora...zasluzio si %QWT&W
    "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Hvala Danilo,medjutim to je samo privremeno,necu se mnogo zadrzavati @(*6sd$%
      sigpic

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Dacho ne buni se,mogao si i gore da dobijes (&$E# (&$E#
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Sta gore,slobodno kazi $#^%RT
          sigpic

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            da cujem
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Bice da je zdotor karaklajić $#^%RT
              Laku noc ljudi (*#^R^
              sigpic

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=tuta bugarin link=topic=1649.msg258118#msg258118 date=1298935955]
                imam reč od osam slova
                [/quote]TutaKralj? $#^%RT
                Jedan je Obradovic Zarko!

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  Imam jedno pitanje, je l&#039; neko od vas mozda ima HTC Wildfire? %QWT&amp;W
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    CW vratio nam se Tuta,u penziji je pa nema covjek vremena za forum,igra sah,ja sam mu rekao da ti igras domine,ipak si stariji covjek,ali kaze da se jos uvijek niste sreli u parku.Probaj i ti da naucis sah $#^%RT
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=Vladan link=topic=1649.msg258508#msg258508 date=1299005344]
                      CW vratio nam se Tuta,u penziji je pa nema covjek vremena za forum,igra sah,ja sam mu rekao da ti igras domine,ipak si stariji covjek,ali kaze da se jos uvijek niste sreli u parku.Probaj i ti da naucis sah $#^%RT
                      [/quote]
                      Ma naucio bi on,ali mu ne da SUMPRUGA $#^%RT
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        Sumpruga je legendarno &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] &amp;*#GI(]
                        CW ti imas sumprugu? $#^%RT
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=Vladan link=topic=1649.msg258513#msg258513 date=1299005719]
                          Sumpruga je legendarno &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] &amp;*#GI(]
                          CW ti imas sumprugu? $#^%RT
                          [/quote]


                          Nema on vremena za smupruge $#^%RT $#^%RT

                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            Vladane sto ti je lep avatar...Pitam se od koga si ga dobio (%fsd%&amp;j (%fsd%&amp;j I#^@8
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              Bice avatar je odlican,mogli bi svi da se ugledaju na tebe $8#a
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=Vladan link=topic=1649.msg259056#msg259056 date=1299079444]
                                Bice avatar je odlican,mogli bi svi da se ugledaju na tebe $8#a
                                [/quote]


                                Jeste culi,svi na mene da se ugledate ^%@7f ^%@7f
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X