Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=-dacha- link=topic=1649.msg257709#msg257709 date=1298906753]
    Naravno,ali ja sam Shevchenka toliko zgotivio dok je igrao za Milan da sam ga oplakivao bukvalno kad je otisao za Celzi,i dan danas to ne mogu prezaliti,a mogao je imati neverovatnu karijeru..
    [/quote]

    I ja sam plakao kad je otisao u Chelsea. //h*svb //h*svb //h*svb
    Sheva Penalty Kick

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      A 2 godine kasnije........... &*#GI(]
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Djeco,jel strajkujete jos uvek? $#^%RT
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          @R&}*
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            U mojoj skoli casovi 45 minuta $JS}| $JS}| $JS}|
            Sad oko 5-6 profesora radi 45 minuta a neki izlaze na 30 #%d* #%d*
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Ja da se pitam bili bi vam sat,znanja nikad dosta $#^%RT
              sigpic

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                Meni i dalje 30 min @R&}*

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=Vladan link=topic=1649.msg257812#msg257812 date=1298912884]
                  Ja da se pitam bili bi vam sat,znanja nikad dosta $#^%RT
                  [/quote]


                  Ali tebe niko ne pita hvala Bogu $#^%RT $#^%RT
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    To si mislio i za forum,nemoj se iznenaditi ako sjutra cas bude sat vremena &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=Vladan link=topic=1649.msg257812#msg257812 date=1298912884]
                      Ja da se pitam bili bi vam sat,znanja nikad dosta $#^%RT
                      [/quote]
                      Predlazem ti da upises jos jedan faks pored posla,naravno privatni,Zastita zivotne sredine i ekologija,kada hoces znanje.
                      To ti je najperspektivni faks,kada ga zavrsis za 4-5godina,ucete u EU,a tamo Zastita zivotne sredine i ekologija je zakon bice posla. ;D
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        Ma to nema sanse da bude.A ne zaboravi da nosis avatar od srede


                        VLADAN-BICE 1-4
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          Sta ste se prepali Vlatka,meni prijeti banom vec pola godine pa evo jos sam tu $#^%RT
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=manda link=topic=1649.msg257818#msg257818 date=1298913223]
                            Predlazem ti da upises jos jedan faks pored posla,naravno privatni,Zastita zivotne sredine i ekologija,kada hoces znanje.
                            To ti je najperspektivni faks,kada ga zavrsis za 4-5godina,ucete u EU,a tamo Zastita zivotne sredine i ekologija je zakon bice posla. ;D
                            [/quote]
                            A nemam ti kad,ja bi,ali nemam vremena $#^%RT
                            [quote author=bice link=topic=1649.msg257820#msg257820 date=1298913278]
                            Ma to nema sanse da bude.A ne zaboravi da nosis avatar od srede


                            [/quote]
                            Ti mislis da je slucajnost sto tebi casovi traju 45 minuta,a Dusanu pola sata *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                            [quote author=Joe Cole 10 link=topic=1649.msg257822#msg257822 date=1298913355]
                            Sta ste se prepali Vlatka,meni prijeti banom vec pola godine pa evo jos sam tu $#^%RT
                            [/quote]
                            Jos 15 minuta si tu &*#GI(]





                            sigpic

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              Meni Bojana preti banom,al ne sme ona mene da banuje,zato mogu sta hocu da radim &d$7
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=-dacha- link=topic=1649.msg257825#msg257825 date=1298913576]
                                Meni Bojana preti banom,al ne sme ona mene da banuje,zato mogu sta hocu da radim &d$7
                                [/quote]

                                Ona ima koliki toliki autoritet,ali ovaj starac Vlatko ne moze nikom nista &+I}\ ,koliko je opasan drugi mu stavljaju avatar &*#GI(]
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X