Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    Zene su sprovodile istrazivanje,a muskarci su odgovarali na pitanja ko je pametniji $#^%RT i pobjeda je bila ubjedljiva &+I}\ $#^%RT
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Zene nisu inteligentnije,dobar primjer je JC-ov avatar,da je inteligentna obukla bi Mancesterov dres,niposto Liverpulov $#^%RT $#^%RT $#^%RT
      sigpic

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Ako cemo po tome , onda je inteligentna

        Da je Manchesterov , tad ne bi bila ..

        Ali da je izuzetno inteligentna bila bi u Barcinom . ^%@7f ^%@7f
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Ma kako moze biti inteligentna kad je obukla dres luzerskog tima $#^%RT

          sigpic

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            Ti hoces da se nastavimo ovde svadjati $#^%RT ,najbolja na svijetu voli najbolji klub &amp;(/+q &amp;(/+q &amp;(/+q ,da nisam ruzan,dosadan i siromasan probao bi je i osvojit $#^%RT i zamolio bi Mandu ko mi dira Caroline zasluzuje ban &amp;+I}\ h5g6k8
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Ban ti je kao bumerang,moze vrlo lako put tebe da se okrene *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
              Najbolja na svijetu,Liverpul najbolji klub na svijetu &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] &amp;*#GI(]
              Pazi da je najbolja na svijetu imala bi brdo Slamova,da voli najbolji klub na svijetu voljela bi Real,Milan,Mancester,Barcu...
              sigpic

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=Vladan link=topic=1649.msg255721#msg255721 date=1298669527]
                Ban ti je kao bumerang,moze vrlo lako put tebe da se okrene *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                Najbolja na svijetu,Liverpul najbolji klub na svijetu &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] &amp;*#GI(]
                Pazi da je najbolja na svijetu imala bi brdo Slamova,da voli najbolji klub na svijetu voljela bi Real,Milan,Mancester,Barcu...
                [/quote]

                Ko je prva igracica svijeta (%fsd%&amp;j &amp;(/+q

                Budalice moja koliko ti sebi ubjedjivao Liverpool je veci od Manchestera

                Liverpool:18 puta prvaci Engleske,5 puta prvaci Europe,3 trofeja Kup Uefa,7 puta FA Cup i 7 puta Engleski kup,a Manchester 18 puta prvak Engleske,3 puta prvak Europe,11 puta FA Cup i 4 puta Engleski kup,sama matematika nas dovodi do zakljucka ko je veci,a i Liverpool ima dva trofeja vise kao prvak Europe sto je najbitnije uz prvenstvo &amp;+I}\
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  Kad je Liverpul uzimao titule u prvenstvu ti nisi ni rodjen bio $#^%RT
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    Nisam ja star ko ti &amp;+I}\ .

                    Ja mu dam argumente i on odmah skrece sa teme:

                    Jel Caroline prva na svijetu,a uz to je i najljepsa uz Anu i Mariu,moj tip apsolutno,navija za Liverpool,zgodna,ima para, te tri osobine trazim $#^%RT

                    Jel Liverpool ima vise trofeja od Manchestera,a sad nebitno kad je osvajao,isto ko da pricas za Real sto je osvojio 5 titula kad se fudbal u cizmama igrao.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      Liverpul je bio veliki tim,sad to vise nije $%&amp;5@$A
                      Nesto kao Benfika $#^%RT
                      Karolina je prva,kad osvoji Slam neka mi se javi $#^%RT
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=Vladan link=topic=1649.msg255738#msg255738 date=1298670400]
                        Liverpul je bio veliki tim,sad to vise nije $%&amp;5@$A
                        Nesto kao Benfika $#^%RT
                        Karolina je prva,kad osvoji Slam neka mi se javi $#^%RT
                        [/quote]

                        Ovo zasluzuje ban &amp;+I}\

                        I takodjer sam za to ko dira Caroline na ovom forumu zasluzuje ban,Vlatko je samo ljubomoran sto je najbolja i najljepsa $#^%RT &amp;^@4(
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          Slusaj Joe, samo da ti kazem da ja navijam za ManUtd i da ne volim Carolinu, pa ti vidi da li ces i dalje da trazis ban $#^%RT $#^%RT
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=Joe Cole 10 link=topic=1649.msg255740#msg255740 date=1298670553]
                            Ovo zasluzuje ban &amp;+I}\

                            I takodjer sam za to ko dira Caroline na ovom forumu zasluzuje ban,Vlatko je samo ljubomoran sto je najbolja i najljepsa $#^%RT &amp;^@4(
                            [/quote]
                            Priznajem,ljubomoran sam $#^%RT
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              A Bojana se razume u fudbal kao ja u karling I#^@8 tako da to i nije od neke vaznosti $#^%RT


                              Salim se naravno..
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg255744#msg255744 date=1298670790]
                                Slusaj Joe, samo da ti kazem da ja navijam za ManUtd i da ne volim Carolinu, pa ti vidi da li ces i dalje da trazis ban $#^%RT $#^%RT
                                [/quote]

                                Onaj htio sam reci da eeee $#^%RT

                                Zene me svakim danom sve vise razocaraju kako neko moze volit Manchester,a ne volit Caroline,jasno mi je za Vlatka on nije covjek $#^%RT ,ali ostale ne razumijem $%&amp;5qw7
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X