Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    Dacho,hajde svi ovi sto ih ne volis,ali zar je moguce da u tu skupinu spada Nalbandian
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Ne volis Del piera &amp;*(@W6 &amp;*(@W6 &amp;*(@W6


      Vlatko stavi mu Alex-a 7&amp;@%q 7&amp;@%q
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Nalbandian fuj #&amp;^Dk* #&amp;^Dk* #&amp;^Dk*
        Razliciti su ukusi,zasto da ne,pa sta je on to uradio da ga ja volim EI*I9




        CR7 /#*^D
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Choda ko ti je ta djevojcica na avataru $#^%RT
          [quote author=bice link=topic=1649.msg255572#msg255572 date=1298660223]
          Ne volis Del piera &amp;*(@W6 &amp;*(@W6 &amp;*(@W6


          Vlatko stavi mu Alex-a 7&amp;@%q 7&amp;@%q
          [/quote]
          Dobice i legendu ovih dana,obecavam @(*6sd$%
          sigpic

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            Igra jedinstveno bezbrizan i savrsen tenis ponekad,mozda posljednji takav igrac i cini mi se da takvih vise nema,meni je fascinantno sto niko ne voli da igra sa njm,jer niko ne zna je li u formi ili ne!


            Mislim da je to teniser koji kada ima dan nije ga moguce dobiti,sijecam se izjava Gasquet-a poslije jednog meca sa njim kada je rekao,probao sam spin,flet,ali protiv njega ne mozes nista,osijecao sam se nemocno na terenu,toliko da sam htio da samo izadjem,a tada je Francuz bio u TOP10


            U redu mi je da ga ne volis,ali da je odvratan $%&amp;5qw7
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Ma ne da ga ja ne volim zbog stila igre,ali mi je kao lik antipatican te tako izbegavam i da ga gledam,iako ume da izvodi majstorije i crta po terenu @(*6sd$%
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=Vladan link=topic=1649.msg255583#msg255583 date=1298660616]
                Choda ko ti je ta djevojcica na avataru $#^%RT Dobice i legendu ovih dana,obecavam @(*6sd$%
                [/quote]


                heheheh hvala l5&#039;%9 l5&#039;%9
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  Imamo definitivno drugacije poimanje DN-a,meni je simpatican svakako,mozda i vise kao lik nego teniser,tebi ne,o ukusima se ne raspravlja @(*6sd$%
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    Tri zene igrale golf jednog lepog nedeljnog popodneva. Jedna od njih
                    nije bila previse spretna i loptica joj odleti u sumu. Ode da je
                    potrazi, ali umjesto nje pronadje zabu uhvacenu u zamku.
                    - oslobodi me i ispunicu ti tri zelje, rece zaba.

                    Zena se nije mnogo dvoumila. Oslobodi zabu, na sta joj zivotinja kaze:
                    - hvala, ali zaboravila sam nesto da ti napomenem. Sve sto ti pozelis,
                    tvoj muz ce dobiti deset puta vise.

                    - Nemam nista protiv, bila je zadovoljna zena.

                    Njena prva zelja je bila da postane najljepsa zena na svijetu.
                    - ali, jesi li ti svjesna da ce tvoj muz postati naj naj najljepsi
                    muskarac na svijetu? Pravi Apolon. Sve zene ce ga zene proganjati, upozori
                    je zaba.

                    - Nema problema. Pa ja cu biti najljepsa zena na svijetu, i on ce uvek
                    vidjeti samo mene.
                    I tako zena postade najljepsa na svijetu. Poslije toga pozeli da bude
                    najbogatija.

                    - ali to ce tvog muza uciniti deset puta bogatijim od tebe.
                    - to mi uopste ne smeta, ono sto je njegovo, i moje je, odgovori zena.
                    I tako zena postade najbogatija na svijetu.
                    - a sta je tvoja poslednja zelja, upita radoznala zaba.
                    - zelim da dobijem LAGANI srcani udar.

                    [color=rgb(255, 0, 0)]Pouka price je da su zene inteligentne. Nemoj se nikada saliti sa njima[/color].

                    NAPOMENA: ako si zensko, ne citaj dalje. Za tebe je vic gotov. Stani
                    ovdje i osjecaj se superiorno.

                    Ako si muskarac: muz je imao deset puta LAKSI srcani udar!

                    [color=rgb(0, 64, 255)]Pouka price je da zene stvarno misle da su veoma inteligentne. Pustimo
                    ih da vjeruju u to i uzivajmo u spektaklu.[/color]
                    ]P.S. ako si zensko i jos citas, ovo je dokaz da zene NIKAD NE SLUSAJU
                    STA IM SE KAZE.

                    $#^%RT

                    EDIT:Svega na ovom svijetu

                    http://img832.imageshack.us/img832/9339/2nr0hs6.jpg #%d*

                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      dobra fora ovaj vic, samo nemoj ja da krenem, pa cu vam ipak dokazati da su zene pametnije $%&amp;5@$A

                      a ovo za fb &amp;@/+W ne mogu da verujem da je to istina &amp;@/+W
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        Dobar vic,JC ;)
                        A FB necu da komentarisem!
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          Suludo je raspravljati ko je intaligentniji $%&amp;5@$A
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            Ovo za FB. &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] &amp;*#GI(]

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg255609#msg255609 date=1298664101]
                              dobra fora ovaj vic, samo nemoj ja da krenem, pa cu vam ipak dokazati da su zene pametnije $%&amp;5@$A

                              a ovo za fb &amp;@/+W ne mogu da verujem da je to istina &amp;@/+W
                              [/quote]

                              Vec je naucno dokazano da su muskarci pametniji $#^%RT ,a ovo za fb samo ne znam jel joj vratila grudnjak na kraju &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] &amp;*#GI(]

                              [quote author=-dacha- link=topic=1649.msg255613#msg255613 date=1298664424]
                              Suludo je raspravljati ko je intaligentniji $%&amp;5@$A
                              [/quote]

                              Ti ne brukaj muski rod ne znas napisati inteligentniji $#^%RT $#^%RT $#^%RT
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=Joe Cole 10 link=topic=1649.msg255652#msg255652 date=1298666423]
                                Vec je naucno dokazano da su muskarci pametniji $#^%RT
                                [/quote]

                                A muskarci su radili to istrazivanje, pa su malo nastelovali rezultate $#^%RT
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X