Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    Ja sam nov na forumu pa ne znam kako se daju ti plusevi i minusi ili je to za privilegovane? A da si primenila deduktivnu metodu shvatila bi odmah da ne volim Mayera ;)
    Kvalitet signala jednak kvalitetu signala sa Meseca

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=UrbanBgd link=topic=3108.msg254525#msg254525 date=1298554936]
      Hvala goodboy Pokusacu ubuduce da nemam svoje misljenje pa ce mi valjda i karma biti bolja $*(5f
      [/quote]joj tebe pa pusti se karme,pa sta ako imas dva minusa pa ja ih imam 12,normalno da mozes svoje misljenje iznosit i to ti niko ne brani.

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Nalazi se ispod svacijeg avatara... I mozes da je koristis kad god hoces. @(*6sd$%

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Upravo sam dao + Bojani,Mandi i T-Macu. p%8@
          Jedan je Obradovic Zarko!

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            Dajte mu status super moderatora &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
            sigpic

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Aca ulizica $#^%RT $#^%RT


              Nego,sad se bas nesto pitam,zasto je ova tema dobila ime TADBAS?Kontam zbog turnira u Bastadu $#^%RT
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                Sada vec davne 2009. smo se malo zabavljali u temi Bastad i ona nam je zakljucana i kao neki bunt nastala je ova tema.Bila su to neka druga vremena $#^%RT
                sigpic

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  Jbt ja tek sad provalio da je zbog Bastada! *T_*@SR [quote author=Vladan link=topic=1649.msg254576#msg254576 date=1298560103]
                  Dajte mu status super moderatora &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                  [/quote]Kome sve treba da se sag...pardon,kome sve treba da dam lajk da dobijem taj status? $#^%RT
                  Jedan je Obradovic Zarko!

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    Samo nastavi u tom ritmu i napredovaces,like,like,like &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=Vladan link=topic=1649.msg254595#msg254595 date=1298560790]
                      Samo nastavi u tom ritmu i napredovaces,like,like,like &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                      [/quote]Evo lajkovao sam i tebe... [0)-* $#^%RT
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        E ACo ulizico *%@(D!RY- *%@(D!RY- *%@(D!RY-


                        Citao sam ja neke postove tu pre od 2009. kada je mandusic otvorio temu &*#GI(] &*#GI(]
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          Tada niko od nas nije bio na vlasti,bili smo opozicija sto bi se reklo. ;D
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=AcaGrobar link=topic=1649.msg254575#msg254575 date=1298560023]
                            Upravo sam dao + Bojani,Mandi i T-Macu. p%8@
                            [/quote]


                            Slihtaro jedna *%@(D!RY-

                            [quote author=manda link=topic=1649.msg254722#msg254722 date=1298569861]
                            Tada niko od nas nije bio na vlasti,bili smo opozicija sto bi se reklo. ;D
                            [/quote]

                            I sad smo postali vlast ^%@7f

                            medjutim to ne znaci da cete i vi doci na vlaast ako otovrite tako neku temu, posto mi sve to secemo u korenu &d$7
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              Nisam ja slihtara,ja vas,gospodjice,oduvek postujem. [0)-*
                              Jedan je Obradovic Zarko!

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=bojanaBG link=topic=3108.msg254756#msg254756 date=1298574785]
                                Za ovo bih ti dala 1000 pluseva, sto i mogu al' necu $#^%RT

                                bravo Gaske!!!! #$&+|r #$&+|r #$&+|r
                                Nisam gledala, ali me je bas lepo obradovala ova vest, posto sam vec videla sutra jos jedan dosadan i naporan mec protiv 'pilece noge' *%@(D!RY-
                                A ovako cemo sutra gledati 2 najlepsa jendorucna bh na Tour-u, makar za mene +*@WT*48*
                                [/quote]
                                Ovo se hvalis da imas moc na ovom forumu,ili... $#^%RT


                                Posto ja to ne pratim,nadam se da sam dobio makar 1
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X