Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    To prepustam Kim $#^%RT
    ALi momak pjeva fantasticno,igra kosarku,glumi,vjerenica mu je Kim Kardasijan,nabija rampe Skotiju,bravo Biberce #$&+|r





    Vec sad je jaci od Pipena &8@^J &8@^J &8@^J
    sigpic

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Mani se ti Bibera.


      Ovo je kralj:

      Sinan Sakic - Pijem na eks
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Sinan je legenda $#^%RT


        Znas li ovu stvar,mnogo je jaka &*#GI(]
        DJ Krmak - Schumacher (Cjeli Spot)
        sigpic

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Krmak je moj omiljeni pevac. $#^%RT A ti me pitas znam li tu pesmu... $#^%RT
          Jedan je Obradovic Zarko!

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            Izvini Coa molim te,meni je Bieber omiljeni *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
            Nego kako se osjecas sad kad si poznat? l5'%9

            sigpic

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Ka filmska zvedza! $#^%RT

              Hvala Aleksandru Dzankicu! l5'%9
              Jedan je Obradovic Zarko!

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                Nisam danas gledala ceo mec, Aco pa nisam znala da si postao poznat l5'%9
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg253622#msg253622 date=1298412251]
                  Nisam danas gledala ceo mec, Aco pa nisam znala da si postao poznat l5'%9
                  [/quote]Jesam,jesam... $#^%RT
                  Jedan je Obradovic Zarko!

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    Je l' te zove familija da ti cestita? $#^%RT
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg253624#msg253624 date=1298412457]
                      Je l' te zove familija da ti cestita? $#^%RT
                      [/quote]Ih bre,zove familija samo tako! $#^%RT a sutra pravimo veselje... $#^%RT
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        kako ja nikad da čujem kad pominje forum.. +-*^%*
                        nije sad trenutak za reklamiranje foruma,zamisli nove članove kad vide da glavni moderator na teniskom podforumu ima golog Robreda na avataru..omg.. *T_*@SR
                        Originally posted by gokara
                        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=jagodica link=topic=1649.msg253630#msg253630 date=1298412798]
                          kako ja nikad da čujem kad pominje forum.. +-*^%*
                          nije sad trenutak za reklamiranje foruma,zamisli nove članove kad vide da glavni moderator na teniskom podforumu ima golog Robreda na avataru..omg.. *T_*@SR
                          [/quote]
                          Zato treba Aca da mi nadje neki drugi avatar,ali on nece ni da cuje 7&@%q
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            Vladan vise nije glavni,pa Bojana ga maltretira i prijeti mu postavljanjem svakakvim avatarima &+I}\ $#^%RT


                            Coa,sijeti se nas smrtnika ponekad sada kada ti je u zivotu krenulo $#^%RT
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              Nisi samo ti Aco postao popularan,ja sam pre tebe $%&amp;5@$A $%&amp;5@$A


                              Bojana probaj ti da mi stavis neki avatar.Meni nece ni u tinipic-u da primi sliku $JS}| $JS}|
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=jagodica link=topic=1649.msg253630#msg253630 date=1298412798]
                                kako ja nikad da čujem kad pominje forum.. +-*^%*
                                nije sad trenutak za reklamiranje foruma,zamisli nove članove kad vide da glavni moderator na teniskom podforumu ima golog Robreda na avataru..omg.. *T_*@SR
                                [/quote]Pa kad nam je taj isti moderator bolesno opsednut Tomijem.... $#^%RT
                                Jedan je Obradovic Zarko!

                                Comment

                                Working...
                                X