Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=AK47 link=topic=3119.msg252169#msg252169 date=1298203217]
    Mene ne muci apsolutno nista,osim tebe,otvaras bespotrebne teme,stavljas 100 postova zaredom,ako hoces da napises napisi u jednom postu postoji tipka koja se zove ENTER i vijerovao ili ne prelazis sa njom u sljedeci red,a jos i gluposti valjas &+I}\ @(*6sd$%
    [/quote]


    otkud takav start na mene, cime sam ha to zaluzio, i kakve sam ja to gluposti pisao

    edit: strogo je zabranjeno vredjati clanove

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Ljudi , privatne poruke , chat ili bilo koja druga tema , nemojte ovdje o tome molim vas @(*6sd$%


      I cemu svadja uopste
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Ja sam cuo za Bruno Marsa $#^%RT $#^%RT
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Sad ce vam Vlatko predstaviti avatar koji sam mu poslao. $#^%RT

          Ako neko ne zna,avatar je posledica izgubljene opklade Vlatkove $#^%RT protiv mene ofkors. $#^%RT
          Jedan je Obradovic Zarko!

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            Ne vidi se,trazi drugi link ili drugi avatar $#^%RT
            sigpic

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Savrseno se vidi. $%&amp;5qw7
              Jedan je Obradovic Zarko!

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                Ne vidi se avatar, Aco moraces neki drugi $#^%RT

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  Ja isto ne vidim $%&amp;5qw7
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by gokara
                    Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      Ma nesto muva Vlatko...ja kad otvorim link vidim sliku &amp;*#GI(]
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        Aco ne vidi se nista. $%&amp;5qw7

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          Ma nego sta je nego goli Robredo,ovi danasnja omladina uopste nije originalna 7&amp;@%q
                          Aco nadji drugi link ovaj nece na avatru da pokaze,mada si to mogao i ranije,a ne sad kad je Raona
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            Aco nije te sramota,kako bas sad da mu das avatar kad igra Raonic *%@(D!RY- *%@(D!RY- &amp;*#GI(] &amp;*#GI(]
                            Vlatko priznaj da sam ja jedini bio blag prema tebi EI*I9
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              Sada ce se videti. $#^%RT
                              Jedan je Obradovic Zarko!

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=bice link=topic=1649.msg252477#msg252477 date=1298236520]
                                Aco nije te sramota,kako bas sad da mu das avatar kad igra Raonic *%@(D!RY- *%@(D!RY- &amp;*#GI(] &amp;*#GI(]
                                Vlatko priznaj da sam ja jedini bio blag prema tebi EI*I9
                                [/quote]
                                Priznajem $#^%RT
                                Odvratan je avatar #&amp;^Dk*
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X