Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=Vladan link=topic=1649.msg248881#msg248881 date=1297724167]
    Dacho *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
    CW sta tacno fali promoterkama,ne bi ih se ti tako lako odrekao da je sve po JUS-u *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
    AK nemoj to da mi radis,ja sam nocas slobodan,ali nema veze ja i Tuta cemo se vec nekako snaci,Tuto dobijas i bocun loze,domace *$^%T
    [/quote]

    Ima i kod CW-a loze, dalmatinske h5g6k8 Ama u savrsenom su stanju nego su, kako bih rekao, mnogo slobodne i napadne, a ja takve ne volem
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=AK47 link=topic=1649.msg248891#msg248891 date=1297724465]
      Zar portabl teniseri smiju biti budni poslije ponoci &*#GI(]
      [/quote]Evo deko,idemo na spavanje... $#^%RT
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=-dacha- link=topic=1649.msg248887#msg248887 date=1297724359]
        Dakle,CW ja sam mrtav ozbiljan Kareno Busta igra sa Boluda Porkisom za ulazak u prvih 10 000 na atp rang listi.Takodje moras ispratiti i ovu dvojicu Alexander Rumyantsev-Tak Khunn Wang (inache Francuz),to bi trebao biti izvandredan mec &8@^J
        [/quote]

        Trebaju tebi sinko batine /SR&] $#^%RT
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=ClayWarrior link=topic=1649.msg248894#msg248894 date=1297724740]
          Ima i kod CW-a loze, dalmatinske h5g6k8 Ama u savrsenom su stanju nego su, kako bih rekao, mnogo slobodne i napadne, a ja takve ne volem
          [/quote]
          Imam ti ja dobar Prince-ov reket,ako treba da se branis,posudit cu,al da vratis do Vinmbldona!
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=AK47 link=topic=1649.msg248897#msg248897 date=1297724856]
            Imam ti ja dobar Prince-ov reket,ako treba da se branis,posudit cu,al da vratis do Vinmbldona!
            [/quote]

            Nije bas dotle doslo ali ako zafali uzimam reket pa vracam pre Vinmbldona. Babolat bi mi vise prijao al&#039; ajd&#039; sad da ne zakeram
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Sumpruga &amp;*#GI(]
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                CW posto si ti covek ovako u godinama i malo si vise udubljen u tenis od nas,zanima me tvoje misljenje o ovom mladom dole navedenom Francuzu(inache poreklom sa kin.Tajpeha odakle mu je deda,majka mu je iz ekvatorijalne Gvineje a otac dolazi sa Nove Kaledonije $#^%RT ),sta mislis moze li on nesto vise u profi karijeri? (%fsd%&amp;j (%fsd%&amp;j (%fsd%&amp;j
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  WOW on ima rodjake o celom svetu &amp;*#GI(] &amp;*#GI(]
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=-dacha- link=topic=1649.msg248903#msg248903 date=1297725075]
                    CW posto si ti covek ovako u godinama i malo si vise udubljen u tenis od nas,zanima me tvoje misljenje o ovom mladom dole navedenom Francuzu(inache poreklom sa kin.Tajpeha odakle mu je deda,majka mu je iz ekvatorijalne Gvineje a otac dolazi sa Nove Kaledonije $#^%RT ),sta mislis moze li on nesto vise u profi karijeri? (%fsd%&amp;j (%fsd%&amp;j (%fsd%&amp;j
                    [/quote]

                    Ako ti profesorka geografije ima izmedju 3 i 4 banke posavetovao bih se malo sa njom oko usmeravanja ovog tvog lupetanja u neke bolje svrhe, mozda dobijemo novog Josifa Pancica ili Cvijica. Ako je baba prepustam je Vladanu $#^%RT

                    A i ovo pomeranje dupeta na finjaka necu zaboraviti *%@(D!RY-
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      Ja idem na takmicenje iz geografije &amp;*#GI(]
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        Pa vidim ja da mi se tu gadjas kojekakvim egzoticnim destinacijama

                        To ti je pametno, lepa je geografija
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          A pitao si za nastavnicu,ima izmedju 3 i 4 banke $#^%RT
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            Pa to mi kazi, sta mi tu uvijas u oblande i Nove Kaledonije $#^%RT

                            Posalji je sutra na jedan lezeran opusten razgovor, bicu kod kuce posle podne
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=ClayWarrior link=topic=1649.msg248910#msg248910 date=1297725769]
                              Pa to mi kazi, sta mi tu uvijas u oblande i Nove Kaledonije $#^%RT

                              Posalji je sutra na jedan lezeran opusten razgovor, bicu kod kuce posle podne
                              [/quote]
                              Fino joj objasni zasto Marti ne igra ove sedmice i zasto Dimitrov jos ne igra dobro na turnirima! $#^%RT
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=AK47 link=topic=1649.msg248912#msg248912 date=1297725908]
                                Fino joj objasni zasto Marti ne igra ove sedmice i zasto Dimitrov jos ne igra dobro na turnirima! $#^%RT
                                [/quote]

                                To zahteva detaljnu analizu mnogih cinilaca i sagledavanje stvari iz vise uglova ali dacu sve od sebe $#^%RT

                                I u pitanju je buducnost ovog naseg pustolova Dace, a ne neke druge stvari $%&amp;5@$A
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X