Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    CW samo ti racunaj koliko je bodova uzeo Marti na futuresu u maroku,dok se drugi ubacuju preko reda $#^%RT $#^%RT
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=AcaGrobar link=topic=1649.msg248857#msg248857 date=1297723584]
      Svi se izgleda,druze CW,osim tebe omrsili! $#^%RT
      [/quote]

      Hehehe, to mozda samo tako deluje! Ostave li urednika praznik ruku onda nek ide zivot -E)%&4
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=ClayWarrior link=topic=1649.msg248859#msg248859 date=1297723617]
        Ajde napravicemo neku trampu, ionako mi se od svih njih svidjala samo jedna.. nju zadrzavam a sve ti ostale prepustam posto bas 'ocu konobaricu #&^4A
        [/quote]
        Pa kakve su to promoterke covjece #%d* *%@(D!RY-
        A ti i onako imas posla oko ovih teniskih mladica,Tuta ja i AK cemo se vec snaci sa konobaricama &*#GI(]
        sigpic

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=-dacha- link=topic=1649.msg248860#msg248860 date=1297723645]
          CW samo ti racunaj koliko je bodova uzeo Marti na futuresu u maroku,dok se drugi ubacuju preko reda $#^%RT $#^%RT
          [/quote]

          E sad se vec vredjamo (&$E# Niti je ono Fjucers niti gospodin Marti zeli da igra. Slobodan za van racunske aktivnosti *$^%T
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=Vladan link=topic=1649.msg248858#msg248858 date=1297723609]
            So seti dete trpas tamo djeti nemjseto $#^%RT
            [/quote]Vlatko Djetic-Bugarin! *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=Vladan link=topic=1649.msg248863#msg248863 date=1297723732]
              Pa kakve su to promoterke covjece #%d* *%@(D!RY-
              A ti i onako imas posla oko ovih teniskih mladica,Tuta ja i AK cemo se vec snaci sa konobaricama &*#GI(]
              [/quote]

              Ne fali njima nista, ja imam malo drugacije kriterijume od onoga sta one nude. Liste su napravljene, Grigor je svoje zavrsio tako da sam i ja slobodan, sto vec rekoh i deckicu Daci $%&5@$A
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                CW veceras igra onaj Kareno Busta,tako da od tvog lova na konobarice nema nista,moras da ga ispratis na fjucersu na novoj Kaledoniji $#^%RT $#^%RT
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=-dacha- link=topic=1649.msg248872#msg248872 date=1297723941]
                  CW veceras igra onaj Kareno Busta,tako da od tvog lova na konobarice nema nista,moras da ga ispratis na fjucersu na novoj Kaledoniji $#^%RT $#^%RT
                  [/quote]

                  &*#GI(] To ime zapamti nesreco jedna, bice nesto od momka. A Nova Kaledonija je da prostis poplavljena pa sa nje pobegose. Daj jos neki primer, blistas veceras $#^%RT
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    Ma isao bih ja Vladane sa vama,al i ja ne mogu da vjerujem d Marti ne igra,jos se bori sa Basicem nece li koje kolo Futures-a proci,koja budala h5g6k8


                    Jos i ovi omladinci,portabl teniseri(Dacha i Coa) nasli da zajebavaju,pa nema smisla $%&5qw7 h5g6k8
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      Dacho *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                      CW sta tacno fali promoterkama,ne bi ih se ti tako lako odrekao da je sve po JUS-u *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                      AK nemoj to da mi radis,ja sam nocas slobodan,ali nema veze ja i Tuta cemo se vec nekako snaci,Tuto dobijas i bocun loze,domace *$^%T
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=AK47 link=topic=1649.msg248878#msg248878 date=1297724103]
                        Ma isao bih ja Vladane sa vama,al i ja ne mogu da vjerujem d Marti ne igra,jos se bori sa Basicem nece li koje kolo Futures-a proci,koja budala h5g6k8


                        Jos i ovi omladinci,portabl teniseri(Dacha i Coa) nasli da zajebavaju,pa nema smisla $%&amp;5qw7 h5g6k8
                        [/quote]Jel smes da igras tenis sa portabl-Co-om,a? $#^%RT
                        Jedan je Obradovic Zarko!

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          Naravno da smijem! @(*6sd$%
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            Dakle,CW ja sam mrtav ozbiljan Kareno Busta igra sa Boluda Porkisom za ulazak u prvih 10 000 na atp rang listi.Takodje moras ispratiti i ovu dvojicu Alexander Rumyantsev-Tak Khunn Wang (inache Francuz),to bi trebao biti izvandredan mec &amp;8@^J
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=-dacha- link=topic=1649.msg248887#msg248887 date=1297724359]
                              Dakle,CW ja sam mrtav ozbiljan Kareno Busta igra sa Boluda Porkisom za ulazak u prvih 10 000 na atp rang listi.Takodje moras ispratiti i ovu dvojicu Alexander Rumyantsev-Tak Khunn Wang (inache Francuz),to bi trebao biti izvandredan mec &amp;8@^J

                              [/quote]Hahahaha *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                              Jedan je Obradovic Zarko!

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                Zar portabl teniseri smiju biti budni poslije ponoci &amp;*#GI(]
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X