Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=AK47 link=topic=1649.msg246137#msg246137 date=1297368720]
    Vladane reci Bojani da mi ne prijeti,ona to ovako uvijek nesto kroz salu,ali ja se osijecam ugrozenim! $#^%RT


    CW,pa sta je tu dostojanstveno,jesi li barem upecao koju klinku ili ti mamac nije bio dobar? $#^%RT
    [/quote]


    Dostojanstveno je to sto smo kupili povratne karte, znajuci kakvi smo &*#GI(]


    Nisu mi dali, kazu sta ce ti klinke //h*svb
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=AK47 link=topic=1649.msg246137#msg246137 date=1297368720]
      Vladane reci Bojani da mi ne prijeti,ona to ovako uvijek nesto kroz salu,ali ja se osijecam ugrozenim! $#^%RT


      CW,pa sta je tu dostojanstveno,jesi li barem upecao koju klinku ili ti mamac nije bio dobar? $#^%RT
      [/quote]
      Bojana nemoj vise ni kroz salu da prijetis Kalasu /SR&]
      Ako nastavis tako vise neces biti admin $#^%RT
      sigpic

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=ClayWarrior link=topic=1649.msg246138#msg246138 date=1297368740]

        Eto sta ti je ironija, mene motkom sklanjali od njih a on bezi *%@(D!RY-


        E kad nije zabranjeno onda mi se tamo i ne ide, 'ocu u Kucerak na tambure $#^%RT
        [/quote]
        Da si na mom mestu i ti bi bezao,sve facebook ribe,sto za svaku novu sliku mole za lajk i koriste photoshop,da ne pominjem koliko smaraju. #%d* #%d* #%d*

        Pa nije zabranjeno ali s obzirom cega sve ima trebalo bi da bude. $#^%RT
        sigpic

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=Vladan link=topic=1649.msg246142#msg246142 date=1297368828]
          Bojana nemoj vise ni kroz salu da prijetis Kalasu /SR&]
          Ako nastavis tako vise neces biti admin $#^%RT
          [/quote]

          Vlajko, bolje ti je da ne pretis /SR&]
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            Evo sad i ona pocela Vlajko $JS}|

            sigpic

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=S-Nash link=topic=1649.msg246143#msg246143 date=1297368891]
              Da si na mom mestu i ti bi bezao,sve facebook ribe,sto za svaku novu sliku mole za lajk i koriste photoshop,da ne pominjem koliko smaraju. #%d* #%d* #%d*

              Pa nije zabranjeno ali s obzirom cega sve ima trebalo bi da bude. $#^%RT
              [/quote]


              A pa to je drugo, ja sam imao prirodan bliski susret $#^%RT


              Ajde, ubedio si me.. samo prvo da skupim neke pare, osecam da ce brzo otici
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=Vladan link=topic=1649.msg246147#msg246147 date=1297369054]
                Evo sad i ona pocela Vlajko $JS}|
                [/quote]


                Vlajko Vlajkovic &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  Ma jok,Vlajko Petrovic Njegos h5g6k8
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    Predjite na CWa $#^%RT
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=Vladan link=topic=1649.msg246147#msg246147 date=1297369054]
                      Evo sad i ona pocela Vlajko $JS}|
                      [/quote]

                      Vise voli da ga zovete Vaki $#^%RT ili Vakica $#^%RT
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=Joe Cole 10 link=topic=1649.msg246221#msg246221 date=1297373857]
                        Vise voli da ga zovete Vaki $#^%RT ili Vakica $#^%RT
                        [/quote]
                        Ja ga zovem Vaki i svidja mu se,tako Vaki??? $#^%RT o*2#
                        <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                        *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                        *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                        LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                        Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                        JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                        sigpic

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          Da bi presli na CW-a moramo prvo biti sigurni kako se zove $#^%RT $#^%RT
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            Ne svidja mi se ni to (&amp;$E#
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=-dacha- link=topic=1649.msg246231#msg246231 date=1297374203]
                              Da bi presli na CW-a moramo prvo biti sigurni kako se zove $#^%RT $#^%RT
                              [/quote]


                              Jeste, pa da me drndate k&#039;o ovog mucenika sto vam je otvorio dusu i rekao ime *%@(D!RY-
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                Vlastimir Vlajkovic $#^%RT

                                Comment

                                Working...
                                X