Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    Koliko je Messi losiji bez Xavia , isto je toliko Xavi losiji bez Messia .. Kad su tu obojica protivnik nije bitan , do poluvremena trpamo 3-4 , cim fali jedan od njih dvojcie to sve ide mnooooogo teze , ali hvala Bogu , pa su oba majstora u istom timu , najboljem timu
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Meni nikad u Argentini nije pokazao da je najbolji,to je problem.
      Evo ti dobar primjer,Domenek je gori od Maradone trener,a Maradona je tek los,ali je Zidan sa svoje 34 godine doveo svoju reprezentaciju do finala SPa i da nije dozvolio da ga ona budala isprovocira vjerovatno bi i osvojio titulu.Sa 34 godine se sprdao tada najboljem igracu svijeta toboze,Ronaldinju,u finalu i sa najjacim defanzivnim veznim Gatuzom,e to ja nikad nisam vidio Mesi da radi,da sam vuce svoju reprezentaciju,a to je i zubo debeli radio x puta u Brazilu npr...
      sigpic

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=Vladan link=topic=1649.msg245669#msg245669 date=1297279968]
        Meni nikad u Argentini nije pokazao da je najbolji,to je problem.
        Evo ti dobar primjer,Domenek je gori od Maradone trener,a Maradona je tek los,ali je Zidan sa svoje 34 godine doveo svoju reprezentaciju do finala SPa i da nije dozvolio da ga ona budala isprovocira vjerovatno bi i osvojio titulu.Sa 34 godine se sprdao tada najboljem igracu svijeta toboze,Ronaldinju,u finalu i sa najjacim defanzivnim veznim Gatuzom,e to ja nikad nisam vidio Mesi da radi,da sam vuce svoju reprezentaciju,a to je i zubo debeli radio x puta u Brazilu npr...
        [/quote]
        Ronaldo je uvek imao preterane saigrace,jeste uvek bio najbolji ali je imao strasnu ekipu.Domenek jeste kreten ali je tada pozvao sve najbolje francuske reprezentativce koji su prateci Zidana kao svog lidera i najboljeg igraca na taj nacin njemu pomogli da bude proglasen za najboljeg igraca SP jer je zasluzio.Messi jednu priliku nije iskoristio da vuce reprezentaciju,ali gde je taj Zidane bio sa 23 godine.Jos je igrao u francuskoj ligi i bio potencijal.Messi nije neozbiljan kao Ronaldinho i trebalo bi da traje.Imace na naredna 2 SP priliku da vodi reprezentaciju sa Pastoreom kao najvecom podrskom.Dao je sve od sebe,nije imao ko da ga prati,nije bio 100% ali nije bio ni los.Dao je gol u finalu LS,u finalu svetskog klupskog prvenstva a najveceg rivala konstantno puni.Uz to je sam pobedio Arsenal i resio jos gomilu utakmica u Primeri.Izuzetno je on stabilan igrac i moze da bude lider,sto je pokazivao i kao klinac.U zadnjih 5 godina je ubedljivo najbolji igrac,a po talentu je i medju najboljima ikad,samo treba da nastavi ovako.Ja licno nisam gledao tako kompletnog igraca,koji ima fenomenalnu zavrsnicu(ne kao najbolji spicevi sveta)a uz to da je i strasan kreativac.Tek je februar mesec a on je dao 40 golova i dodao 18 asistencija.
        sigpic

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Dobro CW covjece dje si ti? /SR&amp;]
          sigpic

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            U ponedeljak pokusao da resim problem pistanja kucista i zavrsim na menjanju LAN kartice &amp;Q45q@%
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Vazno je da sve u redu,zabrinuli smo se,nikad ovoliko dugo nisi odsustvovao $8#a
              sigpic

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                Ma kakvo odsustvo, gde bih ja odavde h5g6k8



                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  CW &amp;8@^J
                  Jedan je Obradovic Zarko!

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    Aco druze, dajes li sve od sebe na teniskom terenu? h5g6k8
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=ClayWarrior link=topic=1649.msg246030#msg246030 date=1297354044]
                      Aco druze, dajes li sve od sebe na teniskom terenu? h5g6k8
                      [/quote]


                      Ne znam kad, non-stop visi na netu... $%&amp;5@$A :8-[/

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        CW, pa gde si ti? :8-[/
                        Vec sam se uplasila da si digao ruke od tenisa i da si postao ozbiljan student koji uci po ceo dan $#^%RT
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg246072#msg246072 date=1297366578]
                          CW, pa gde si ti? :8-[/
                          Vec sam se uplasila da si digao ruke od tenisa i da si postao ozbiljan student koji uci po ceo dan $#^%RT
                          [/quote]
                          &amp;*#GI(] &amp;*#GI(]
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg246072#msg246072 date=1297366578]
                            CW, pa gde si ti? :8-[/
                            Vec sam se uplasila da si digao ruke od tenisa i da si postao ozbiljan student koji uci po ceo dan $#^%RT
                            [/quote]


                            Evo me (*#^R^


                            To se verovatno nikada nece desiti $#^%RT
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=AK47 link=topic=1649.msg246073#msg246073 date=1297366616]
                              &amp;*#GI(] &amp;*#GI(]
                              [/quote]


                              Sta s&#039; ti cerekas $#^%RT
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                Ma bezveze $#^%RT
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X