Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    E da,skijase i ski skakace smo zaboravili,i oni toliko rizikuju kao i vozaci,pa se nisu nasli ovde pored Fetela,tu takodje nema masine,sve je na tebi
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=Joe Cole 10 link=topic=1649.msg245317#msg245317 date=1297204411]
      Posto se ova tema vrti unedogled,evo jedno pitanje od mene da promjenimo malo temu.Koliko smatrate sah teskim i opasnim sportom &*#GI(] ,znam ljude kojima je top slomio ruku $#^%RT i dodatno je pitanje zasto nijedan sahista nije usao u ovaj izbor,mislim da se sah nedovoljno cjeni $#^%RT
      [/quote]
      Pri razgibavanju,znaci prije sahovskog duela treba biti oprezan,tada su povreda palca i najcesce &+I}\
      sigpic

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Tuto kad te pusti zena,zovi da skocimo do te kafane,da mi pokazes par stvari! @(*6sd$%
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg245315#msg245315 date=1297204239]
          Ti sad toliko preterujes i ides u krajnost da vise ne vredi uopste ni raspravljati na tu temu. ^&amp;*ST*^#
          [/quote]


          &amp;8@^J


          [quote author=Joe Cole 10 link=topic=1649.msg245317#msg245317 date=1297204411]
          Posto se ova tema vrti unedogled,evo jedno pitanje od mene da promjenimo malo temu.Koliko smatrate sah teskim i opasnim sportom &amp;*#GI(] ,znam ljude kojima je top slomio ruku $#^%RT i dodatno je pitanje zasto nijedan sahista nije usao u ovaj izbor,mislim da se sah nedovoljno cjeni $#^%RT
          [/quote]


          E, to stvarno nije fer, sahisti su stvarno vrhunski sportisti &amp;*#GI(] , zar ne vidis koliko se znoje dok im traje jedna partija. *T_*@SR
          Stvarno mi nikad nece biti jasno sta je to sto sah cini sportom. Naravno, ne umanjujem vrijednost ili znacaj saha, ali mi nikako nema veze sa sportom. $%&amp;5qw7 To mi je kao da neko kaze da je matematika sport. I#^@8

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=majabl link=topic=1649.msg245326#msg245326 date=1297204672]
            E, to stvarno nije fer, sahisti su stvarno vrhunski sportisti &amp;*#GI(] , zar ne vidis koliko se znoje dok im traje jedna partija. *T_*@SR
            Stvarno mi nikad nece biti jasno sta je to sto sah cini sportom. Naravno, ne umanjujem vrijednost ili znacaj saha, ali mi nikako nema veze sa sportom. $%&amp;5qw7 To mi je kao da neko kaze da je matematika sport. I#^@8
            [/quote]
            Sta cini pikado sportom,poker? $#^%RT $#^%RT $#^%RT
            sigpic

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=Vladan link=topic=1649.msg245329#msg245329 date=1297204757]
              Sta cini pikado sportom,poker? $#^%RT $#^%RT $#^%RT
              [/quote]

              Kad je sinhronizovano plivanje sport,za mene su pikado i poker vrhunske sportske discipline &amp;+I}\ $#^%RT
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=-dacha- link=topic=1649.msg245320#msg245320 date=1297204520]
                E da,skijase i ski skakace smo zaboravili,i oni toliko rizikuju kao i vozaci,pa se nisu nasli ovde pored Fetela,tu takodje nema masine,sve je na tebi
                [/quote]


                E skijanje je za mene stvarno nesto posebno , njima fkt svaka cast ..

                Mislim i F1 i Moto GP i njima je opasno , ali za mene je skijanje najriskantnije ubjedljivo ..


                Sjecam se kad sam to intenzivno pratio i bila je spust ili super G utrka i na stazi je bila Michaela Dorfmeister , isla je brzinom oko 130 km/h i na stazu je uletio neki lik , nije ni vidio da ona vozi , zamislite sta bi se desilo da ga je samo malo zakacila ..

                Morala je da ponovi trku , pa nevjerovatno koliko se tresla na startu , to je nevjerovatno , nikad necu zaboraviti , a i dan danas tu imamo padove svako malo , gdje je nekom zivot ugrozen
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=Vladan link=topic=1649.msg245329#msg245329 date=1297204757]
                  Sta cini pikado sportom,poker? $#^%RT $#^%RT $#^%RT
                  [/quote]
                  Ma i oni se svi znoje. ^*#(-
                  Nego, nemoj bilijar da zaboravis.
                  Haha, zamisli ovo, ja imam 2 brata za koja bi se moglo reci da su profesionalni sportisti - jedan se bavi fudbalom i malim fudbalom, a drugi bilijarom. *T_*@SR

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    Nadam se da ne mislite na SNOOKER!
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=majabl link=topic=1649.msg245333#msg245333 date=1297205052]
                      Ma i oni se svi znoje. ^*#(-
                      Nego, nemoj bilijar da zaboravis.
                      Haha, zamisli ovo, ja imam 2 brata za koja bi se moglo reci da su profesionalni sportisti - jedan se bavi fudbalom i malim fudbalom, a drugi bilijarom. *T_*@SR
                      [/quote]
                      Ako pricas protiv Snookera steci ces ovdje neprijatelje *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                      [quote author=Dale link=topic=1649.msg245332#msg245332 date=1297204996]

                      E skijanje je za mene stvarno nesto posebno , njima fkt svaka cast ..

                      Mislim i F1 i Moto GP i njima je opasno , ali za mene je skijanje najriskantnije ubjedljivo ..


                      Sjecam se kad sam to intenzivno pratio i bila je spust ili super G utrka i na stazi je bila Michaela Dorfmeister , isla je brzinom oko 130 km/h i na stazu je uletio neki lik , nije ni vidio da ona vozi , zamislite sta bi se desilo da ga je samo malo zakacila ..

                      Morala je da ponovi trku , pa nevjerovatno koliko se tresla na startu , to je nevjerovatno , nikad necu zaboraviti , a i dan danas tu imamo padove svako malo , gdje je nekom zivot ugrozen
                      [/quote]
                      Sjecam se ja toga,covjek koji je radio na kapijama je jednostavno uletio na stazu tokom njene voznje *%@(D!RY-
                      Leteca Austrajnka,objasnjavala u brzim disciplinama +*@WT*48*


                      sigpic

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        Sta fali SNOOKERU?Za mene jedan od boljih sportova &amp;+I}\
                        Najdosadniji kriket,bejzbol,ragbi,bocanje... #%d* #%d* #%d*
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          Vladane , obrni citate

                          Meni je snooker bio prije tolikooooooo retardiran , ali kad sam naucio kako se igra i ostalo , mogu sad i pogledati da mi bude interesatno , pogotovo kad igraju Selby i Ronnie .

                          @(*6sd$%
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=Dale link=topic=1649.msg245332#msg245332 date=1297204996]

                            E skijanje je za mene stvarno nesto posebno , njima fkt svaka cast ..

                            Mislim i F1 i Moto GP i njima je opasno , ali za mene je skijanje najriskantnije ubjedljivo ..


                            Sjecam se kad sam to intenzivno pratio i bila je spust ili super G utrka i na stazi je bila Michaela Dorfmeister , isla je brzinom oko 130 km/h i na stazu je uletio neki lik , nije ni vidio da ona vozi , zamislite sta bi se desilo da ga je samo malo zakacila ..

                            Morala je da ponovi trku , pa nevjerovatno koliko se tresla na startu , to je nevjerovatno , nikad necu zaboraviti , a i dan danas tu imamo padove svako malo , gdje je nekom zivot ugrozen
                            [/quote]


                            Ja bih tu dodala i alpinizam i biciklizam. U posljednjih godinu dana su poginuli najbolji slovenacki alpinista i najbolji slovenacki ultramaratonski biciklista...

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              Za mene je Snooker savrsenstvo,sport koji mogu igrati samo inteligentni ljudi,a pri tom biti u dobroj fizickoj spremi,jer moraju biti koncentrisani 5-6 sati nekad!
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=Dale link=topic=1649.msg245340#msg245340 date=1297205285]
                                Vladane , obrni citate

                                Meni je snooker bio prije tolikooooooo retardiran , ali kad sam naucio kako se igra i ostalo , mogu sad i pogledati da mi bude interesatno , pogotovo kad igraju Selby i Ronnie .

                                @(*6sd$%
                                [/quote]

                                Moja 2 omiljena igraca +*@WT*48*
                                Ali Roni je ipak genije, njega mogu stalno da gledam l5&#039;%9
                                I obozavam snuker, mnogo je dobra igra &amp;+I}\
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X