Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=Vladan link=topic=1649.msg245286#msg245286 date=1297203042]
    Rukomet je prljav sport,uz vaterpolo najgori od timskih kontakt sportova sto se mene tice,a batine koje se popiju i tokom treninga i tokom utakmica su uzasne &+I}\
    Ma niko ne kaze da nisusvi ti sportovi teski,ali opet nekima sezona traje pola godine do 8-9 mjeseci,a nekima skoro godinu dana @(*6sd$%
    [/quote]

    Nije bitno koliko traje sezona,fubaleri npr. nemaju vise od 15 dana odmora godisnje,ja samo kazem da neki pricaju bezveze jer nisu probali skoro nikakav sport,a tvrde da je ovaj tezi od ovog.Probajte trenirati bilo koji sport ozbiljnije pa cete reci nakon 3 dana zasto mi je ovo trebalo.Za mene je svaki sport izuzetno tezak i zato svim velikim sportistima ja skidam kapu do poda.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Recimo da sam ja pratio F1 pre,i tad je bio tim Toro roso,tek se pojavio,a Sumaher je vozio ferari i recimo uzeo titulu,verujes da bi je uzeo i sa toro-rosom???Uzeo bi malo sutra..
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=-dacha- link=topic=1649.msg245283#msg245283 date=1297202919]
        Sta se s tobom dogadja???Pricam za F1 i Motogp,mnogo zavisi od masina,onaj ko vozi bolju masinu imace bolje rezultate,cinjenica ^&*ST*^#
        [/quote]
        Nije tacno zavisi 90 prcenata od kvaliteta vozaca.Evo ti kada je Luka Badoer test vozac Ferarija vozio umesto Felipea Mase pa lik nije znao krug da izveze kako treba,a pogledaj npr Kubicu koji u Renou koji nije medju najboljim kolima dolazi do podijuma...Drugo i ja mislim da su f1 i motogp najtezi sportovi,teniseri sednu odmore se,popiju vodu,obrisu se izmedju setova a ovi 2 sata voze bez prestanka sa 50 kila na sebi i silom od 5g to je nezamisliv napor kao kada bi ti neko zakacio za vrat 100 kg da podignes i oni imaju rigorozne treninge i sto kaze S-Nash rizikuju zivot!Silom od 5g kod obicnih ljudi se gubi svest a 2g sila je kao da si duplo tezi zamisli 5g onda.
        <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
        *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
        *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
        LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
        Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
        JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

        sigpic

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Tuto,jel te pustila zena,hajmo na pice ^%@7f
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=-dacha- link=topic=1649.msg245299#msg245299 date=1297203369]
            Recimo da sam ja pratio F1 pre,i tad je bio tim Toro roso,tek se pojavio,a Sumaher je vozio ferari i recimo uzeo titulu,verujes da bi je uzeo i sa toro-rosom???Uzeo bi malo sutra..
            [/quote]
            Dzabe je masina kad vozac nema pojma.MotoGP nikad nisi gledao,recimo Rossi je 2004 imao dosta slabiji motor od gomile vozaca,pa je uzeo titulu.Zavisi to i od masine i nazalost se sve vise ide ka tome da masine odlucuju ali nije tako.To njihov uspeh ne umanjuje.
            sigpic

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              1.Dacha je u pravu kad kaze da od masine mnogo zavisi,nazalost u F1 vise ne pobjedjuje najbolji,vec onaj koji ima najbolji bolid(paket)!
              2.Biti vrhunski vozac F1 je uzasno tesko,gubi se od 3 do 5 kila po trci,sila G nenormalno utice na misice,posebno ispastaju misici vrata i oni moraju fizicki biti besprekorno spremni na napore koji ih ocekuju u bolidu!
              3.U reliju pa i Moto GPu jos uvijek masina nije najvaznije,bitna jeste,ali nesto je i do vozaca!
              sigpic

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=S-Nash link=topic=1649.msg245303#msg245303 date=1297203556]
                Dzabe je masina kad vozac nema pojma.MotoGP nikad nisi gledao,recimo Rossi je 2004 imao dosta slabiji motor od gomile vozaca,pa je uzeo titulu.Zavisi to i od masine i nazalost se sve vise ide ka tome da masine odlucuju ali nije tako.To njihov uspeh ne umanjuje.
                [/quote]
                Ne mozes reci ne umanjuje njihov uspeh,jer je cinjenica da sa najslabijom masinom ne bi postigli ono sto i sa najjacom,to je cinjenica(govorim o formuli)
                Znam da je bilo pitanje oko ujednacavanja motora u f1 ali je ferari pretio istupanjem,tako da od toga nije bilo nista...
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=-dacha- link=topic=1649.msg245308#msg245308 date=1297203805]
                  Ne mozes reci ne umanjuje njihov uspeh,jer je cinjenica da sa najslabijom masinom ne bi postigli ono sto i sa najjacom,to je cinjenica(govorim o formuli)
                  Znam da je bilo pitanje oko ujednacavanja motora u f1 ali je ferari pretio istupanjem,tako da od toga nije bilo nista...
                  [/quote]
                  Najbolji dokaz za to je Fernando Alonso dok je vozio za Minardi,jeste on talentovan al da nije presao u Renault,niko ga ne bi ni znao(osim oni u Minardi-ju jer im je donio cini mi se prve bodove u istoriji)
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    Ono sto mene zanima je zasto neki teniser zasluzuje tu nagradu vise od nekog drugog sportiste i po cemu je uspeh tenisera veci od ostalih sportista?Verujem ja da niko nije sportista kao sto je teniser ali neka mi neko objasni bio bih zahvalan.Nadam se da ce se dogodine Stahovski,Llodra i Karlovic naci u izboru umesto Messija,Kobe-a i Vettela,ako osvoje neku 250 titulu trebalo bi jer Messi ako uzme ligu sampiona i Primeru i jos da 50 golova nije dovoljno da udje u izbor niti se to moze porediti sa titulom u Tunguziji.Ako da 100 golova mozda bi mogao,mozda mada ne verujem.
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      Ja mislim da je razlika u tome sto Nadal , Federer ili bilo koji drugi teniser sta god da postigne osim Davis Cupa pisat ce samo njegovo ( njeno )
                      ime i prezime , a fudbaleri ili kosarkaski sta god da urade , osim MVP-a ili najboljeg igraca svijeta pisat ce ima njihovg tima ( reprezentacije ) .

                      To je moje misljenje %QWT&amp;W

                      Juce su u konkurenciji Laureus bile 3 teniserke , ali je nagradu odnije Vonn , vjerovatno abs zbog toga sto je skijanje individualni sport , sto po meni dokazuje da je tenis u prednosti na ovakvim manifestacijama samo u odnosu na timske sportove ..
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=Dale link=topic=1649.msg245311#msg245311 date=1297204064]
                        Ja mislim da je razlika u tome sto Nadal , Federer ili bilo ko sta god da postignu osim Davis Cupa pisat ce samo njihovi ime i prezime , a fudbaleri ili kosarkaski sta god da urade , osim MVP-a ili najboljeg igraca svijeta pisat ce ima njihovg tima ( reprezentacije ) .

                        To je moje misljenje %QWT&amp;W
                        [/quote]
                        Takodje,pitanje je sta bi neki fudbaleri bili u nekom drugom klubu da nemaju neke igrace,dok teniser sve postigne sam,i sve se njemu pripisuje
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=S-Nash link=topic=1649.msg245310#msg245310 date=1297203974]
                          Ono sto mene zanima je zasto neki teniser zasluzuje tu nagradu vise od nekog drugog sportiste i po cemu je uspeh tenisera veci od ostalih sportista?Verujem ja da niko nije sportista kao sto je teniser ali neka mi neko objasni bio bih zahvalan.Nadam se da ce se dogodine Stahovski,Llodra i Karlovic naci u izboru umesto Messija,Kobe-a i Vettela,ako osvoje neku 250 titulu trebalo bi jer Messi ako uzme ligu sampiona i Primeru i jos da 50 golova nije dovoljno da udje u izbor niti se to moze porediti sa titulom u Tunguziji.Ako da 100 golova mozda bi mogao,mozda mada ne verujem.
                          [/quote]
                          Kad ti meni objasnis zasto je Messi bio u konkurenciji i za ovu nagradu i za zlatnu loptu,a nije osvojio LS,a nije svoju reprezentaciju popeo na krov svijeta?
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=S-Nash link=topic=1649.msg245295#msg245295 date=1297203259]

                            Pa kad je lako,vozi ti masinu brzinom od 300 na sat na 40-45 stepeni,sa svom zastitnom opremom,kuvas se nenormalno,znas da ako napravis gresku i ne izvuces krivinu kako treba mozes da pogines.Jeste to njihov izbor,ali pretesko je.Ali ne,ipak su teniseri najveci sportisti.To sto je Lorenzo jednom vozio sa polomljenim ligamentima na oba kolena i zavrsio kao drugi je smesno,mnogo smesno,sta je on za nekog tenisera,on se bavi lakim sportom gde ko god zeli moze biti sampion.
                            [/quote]
                            Prvo, nisam nikada rekla da je lako. &amp;+I}\
                            Drugo, ne pada mi na pamet da se bavim tako glupim sportom. $JS}|
                            Trece, nisam rekla da su teniseri najveci sportisti, niti da je F1 ili moto lagan sport. Jednostavno ne zelim da povezem rizik koji pojedini sportovi nose sa samom tezinom sporta. &amp;+I}\ To sto voze sa polomljenim ligamentima ili kako god... Pa sta, mnogi sportisti igraju povrijedjeni i pobjedjuju, to nema nikakve veze sa tezinom sporta, vec sa njihovom borbenoscu i sportskim duhom.

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=S-Nash link=topic=1649.msg245310#msg245310 date=1297203974]
                              Ono sto mene zanima je zasto neki teniser zasluzuje tu nagradu vise od nekog drugog sportiste i po cemu je uspeh tenisera veci od ostalih sportista?Verujem ja da niko nije sportista kao sto je teniser ali neka mi neko objasni bio bih zahvalan.Nadam se da ce se dogodine Stahovski,Llodra i Karlovic naci u izboru umesto Messija,Kobe-a i Vettela,ako osvoje neku 250 titulu trebalo bi jer Messi ako uzme ligu sampiona i Primeru i jos da 50 golova nije dovoljno da udje u izbor niti se to moze porediti sa titulom u Tunguziji.Ako da 100 golova mozda bi mogao,mozda mada ne verujem.
                              [/quote]

                              Ti sad toliko preterujes i ides u krajnost da vise ne vredi uopste ni raspravljati na tu temu. ^&amp;*ST*^#
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                Posto se ova tema vrti unedogled,evo jedno pitanje od mene da promjenimo malo temu.Koliko smatrate sah teskim i opasnim sportom &amp;*#GI(] ,znam ljude kojima je top slomio ruku $#^%RT i dodatno je pitanje zasto nijedan sahista nije usao u ovaj izbor,mislim da se sah nedovoljno cjeni $#^%RT
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X