Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=S-Nash link=topic=1649.msg245174#msg245174 date=1297200093]
    To nije najtezi sport,F1 i MotoGP su svakako tezi jer se rizikuje zivot.
    [/quote]


    F1 i MotoGPnikako nisu tezi sportovi od tenisa. Nema sanse! &d$7
    Svaki sport je tezak na svoj nacin, pogotovo kada neko pocne profesionalno njim da se bavi. Bilo da je to F1, plivanje, skijanje, fudbal, kosarka ili tenis, svi profesionalci treniraju svaki dan minimalno 4-5 sati, svi imaju kratke pauze veoma naporan tempo.
    Kriterijum rizikovanja zivota nikako nema veze s tim koji sport je koliko tezak! Neki ce reci svaka im cast za to sto rizikuju zivot, meni su, iskreno receno, budale. $a$7# Svaka im cast, treniraju i oni mnogo, tesko im je, ljudi ih vole, ali zbog toga sto rizikuju zivot apsolutno ne znaci da je njihov sport tezi.

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Da ali on nece poginuti na terenu.

      Jel ti znaci nesto ime Ayrton Senna?Covek je poginuo zato sto se bavio tim sportom.Igraci ostalih sportova preforsiraju misice ali bar znaju da ce docekati sledeci mec.
      sigpic

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Marc Viven Foe je fudbaler , pa je i on umro na terenu na Kupu konfederacija , znaci moguce je da se svima desi ..
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Svaki sport je tezak na svoj nacin i ne mozete reci taj i taj sport je tezi od tog dok ne pocnete trenirati oba.Svaki istinski profesionalac mora se odreci puno toga i trenirati maksimalno da bi postao vrhunski sportista.Imate milion zahtjevnih sportova:fudbal,formula,tenis,kosarka,rukomet,pliv anje...... i dok ne probate ove sportove ne mozete tvrditi da je neki tezi sport.Imam npr.prijatelja koji treniraju rukomet i koji su vec povrijedjeni toliko da je pitanje hoce li se moci baviti profesionalno sportom a imaju tek 20 godina.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            Da li postoji neki teniser da je umro?

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Mnogo je sad uradjeno na sigurnosti u F1,u Moto GPu smo vidjeli i prosle sezone da je momak izgubio zivot,a reli je i dalje najopasniji...
              [quote author=Joe Cole 10 link=topic=1649.msg245264#msg245264 date=1297202605]
              Svaki sport je tezak na svoj nacin i ne mozete reci taj i taj sport je tezi od tog dok ne pocnete trenirati oba.Svaki istinski profesionalac mora se odreci puno toga i trenirati maksimalno da bi postao vrhunski sportista.Imate milion zahtjevnih sportova:fudbal,formula,tenis,kosarka,rukomet,pliv anje...... i dok ne probate ove sportove ne mozete tvrditi da je neki tezi sport.Imam npr.prijatelja koji treniraju rukomet i koji su vec povrijedjeni toliko da je pitanje hoce li se moci baviti profesionalno sportom a imaju tek 20 godina.
              [/quote]
              Kad pomenu rukomet trenirah ga nekad davno,sa 13-14 godina,auuuuu kako se tu bije,gore nego boks da sam trenirao cini mi se $#^%RT
              sigpic

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=dusan1610 link=topic=1649.msg245267#msg245267 date=1297202630]
                Da li postoji neki teniser da je umro?
                [/quote]
                Svi su teniseri besmrtni &amp;+I}\
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=Dale link=topic=1649.msg245263#msg245263 date=1297202567]
                  Marc Viven Foe je fudbaler , pa je i on umro na terenu na Kupu konfederacija , znaci moguce je da se svima desi ..
                  [/quote]
                  Ali on nije umro zato sto se bavio fudbalom,to moze i sahisti da se desi.Senna,Tomizawa,Kato su poginuli jer su se bavili tim &quot;lakim&quot; sportovima.
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    Cinjenica je da u tim sportovima tvoj uspeh ne zavisi iskljucivo od tebe &amp;+I}\
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=-dacha- link=topic=1649.msg245276#msg245276 date=1297202778]
                      Cinjenica je da u tim sportovima tvoj uspeh ne zavisi iskljucivo od tebe &amp;+I}\
                      [/quote]

                      Da, dodje neko kao Najdzel de Jong i polomi ti i noge i ruke.

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=S-Nash link=topic=1649.msg245260#msg245260 date=1297202489]
                        Da ali on nece poginuti na terenu.

                        Jel ti znaci nesto ime Ayrton Senna?Covek je poginuo zato sto se bavio tim sportom.Igraci ostalih sportova preforsiraju misice ali bar znaju da ce docekati sledeci mec.
                        [/quote]


                        Pa sam je izabrao da se bavi tim sportom i sam je prihvatio rizik da pogine. $%&amp;5qw7 To nema nikakve veze s tim koji sport je tezak a koji nije.
                        Sta je onda sa padobrancima, alpinistima? Ginu i oni, ali to je njihov izbor. &amp;+I}\

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          To je Vladane nesto o cemu ti pricam,svaki sport je vrlo tezak na svoj nacin,eto niko nije spominjao rukomet,a rukomet je tezak maskimalno,znam jer su mi neki prijatelji povracali poslije treninga,vracaju se svaki put sa modricama,a jedan je i ozlijedio ledja i vjerovatno nece vise igrati,a ako bude igrao imat ce uvijek problema sa ledjima.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=dusan1610 link=topic=1649.msg245279#msg245279 date=1297202845]
                            Da, dodje neko kao Najdzel de Jong i polomi ti i noge i ruke.
                            [/quote]
                            Sta se s tobom dogadja???Pricam za F1 i Motogp,mnogo zavisi od masina,onaj ko vozi bolju masinu imace bolje rezultate,cinjenica ^&amp;*ST*^#
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=Joe Cole 10 link=topic=1649.msg245282#msg245282 date=1297202905]
                              To je Vladane nesto o cemu ti pricam,svaki sport je vrlo tezak na svoj nacin,eto niko nije spominjao rukomet,a rukomet je tezak maskimalno,znam jer su mi neki prijatelji povracali poslije treninga,vracaju se svaki put sa modricama,a jedan je i ozlijedio ledja i vjerovatno nece vise igrati,a ako bude igrao imat ce uvijek problema sa ledjima.
                              [/quote]
                              Rukomet je prljav sport,uz vaterpolo najgori od timskih kontakt sportova sto se mene tice,a batine koje se popiju i tokom treninga i tokom utakmica su uzasne &amp;+I}\
                              Ma niko ne kaze da nisusvi ti sportovi teski,ali opet nekima sezona traje pola godine do 8-9 mjeseci,a nekima skoro godinu dana @(*6sd$%



                              sigpic

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=-dacha- link=topic=1649.msg245283#msg245283 date=1297202919]
                                Sta se s tobom dogadja???Pricam za F1 i Motogp,mnogo zavisi od masina,onaj ko vozi bolju masinu imace bolje rezultate,cinjenica ^&amp;*ST*^#
                                [/quote]Posto pojma o tim sportovima nemas,nemoj o njima pricati.Jedan vozac Colin Edwards je 3 godine vozio istu masinu kao Rossi a nema nijednu pobedu u karijeri.[quote author=majabl link=topic=1649.msg245281#msg245281 date=1297202897]

                                Pa sam je izabrao da se bavi tim sportom i sam je prihvatio rizik da pogine. $%&amp;5qw7 To nema nikakve veze s tim koji sport je tezak a koji nije.
                                Sta je onda sa padobrancima, alpinistima? Ginu i oni, ali to je njihov izbor. &amp;+I}\
                                [/quote]
                                Pa kad je lako,vozi ti masinu brzinom od 300 na sat na 40-45 stepeni,sa svom zastitnom opremom,kuvas se nenormalno,znas da ako napravis gresku i ne izvuces krivinu kako treba mozes da pogines.Jeste to njihov izbor,ali pretesko je.Ali ne,ipak su teniseri najveci sportisti.To sto je Lorenzo jednom vozio sa polomljenim ligamentima na oba kolena i zavrsio kao drugi je smesno,mnogo smesno,sta je on za nekog tenisera,on se bavi lakim sportom gde ko god zeli moze biti sampion.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X