Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=Vladan link=topic=1649.msg245211#msg245211 date=1297201163]
    Svasta je radio,tako se sportista ne ponasa /SR&]
    [/quote]
    Ma znam,al on je madzionicar &+I}\
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Kad Felps nije uzeo onda to nije nicemu...Svaka cast ovima iz F1 MOTOGP i ostale zajebancije,ali tu bukvalno nema nikakvog fizickog napora,i ne zavisi sve od njih samih,vec i od masine koju voze,tako da verovatno i nece u skorijoj buducnosti dobijati nagrade
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=S-Nash link=topic=1649.msg245217#msg245217 date=1297201255]
        Zasto je teze?Zasto je Messiju teze da da 40-50 golova nego Federeru da osvoji GS.Ne treba da se gleda tezina sporta nego uspeh,a bilo je onih koji su imali mnogo uspeha.

        Phelps se nije dopingovao tako da sta god je pusio nije bitno,sto neko cistiji nije uzeo sve te medalje.

        Ne potcenjuj Maradonu.On i Caniggia su bogovi.Aj se ti u subotu napij pa u nedelju razbijaj protivnicku odbranu. $#^%RT
        [/quote]
        On i Canigga nikako nisu u istoj ligi sto se tehnike i umijeca tice,e sad sto je za mene Caniga 100 puta veci igrac je druga prica,sportista treba da pruzi primjer i moje misljenje nista nece promijeniti @(*6sd$%
        Ajde za pice i mogu da shvatim,ali koristiti drogu i dopinge iopet nekoga dizati u nebesa mi je skroz neshvatljivo @(*6sd$%
        sigpic

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Ma cim oni koriste drogu , ko god to radi , moze biti 10000 x bolji od svih ostalih , on je 0 . *%@(D!RY-
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            @dacha u f1 i motogp nema napora nikakvog fizickog???!Nemoj da se ljutis ali lupio si strasno znas ti koje G sile trpe ti vozaci i koliko je to pogubno za vrat i kicmu u koliko je tesko voziti motor i bolid f1?Pa oni izgube nekoliko kila vozeci trku.Sama kaciga je teska 5kg i zamisli da ti vozis 300 km/h tako znas ti koji je to napor!
            <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
            *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
            *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
            LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
            Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
            JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

            sigpic

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=S-Nash link=topic=1649.msg245217#msg245217 date=1297201255]
              Zasto je teze?Zasto je Messiju teze da da 40-50 golova nego Federeru da osvoji GS.Ne treba da se gleda tezina sporta nego uspeh,a bilo je onih koji su imali mnogo uspeha.

              Phelps se nije dopingovao tako da sta god je pusio nije bitno,sto neko cistiji nije uzeo sve te medalje.

              Ne potcenjuj Maradonu.On i Caniggia su bogovi.Aj se ti u subotu napij pa u nedelju razbijaj protivnicku odbranu. $#^%RT
              [/quote]

              Slazem se! Stvarno ne znam sta Felps (ili neki drugi plivac) treba da uradi da bi osvojio ovu nagradu. (%fsd%&amp;j

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=Vladan link=topic=1649.msg245231#msg245231 date=1297201500]
                On i Canigga nikako nisu u istoj ligi sto se tehnike i umijeca tice,e sad sto je za mene Caniga 100 puta veci igrac je druga prica,sportista treba da pruzi primjer i moje misljenje nista nece promijeniti @(*6sd$%
                Ajde za pice i mogu da shvatim,ali koristiti drogu i dopinge iopet nekoga dizati u nebesa mi je skroz neshvatljivo @(*6sd$%
                [/quote]Ma to sam se bre salio,njih dvojica ne zna se ko je vise kokaina uzimao,na SP 1990 su se napijali,da bi sutra igrali eliminacione utakmice.To znam,jer je moj cale bio na tom SP i slikao se sa obojicom u jednom baru.Sto se igrackog umeca tice Maradona je prvo napredovao do maksimuma,osvojio mnogo toga pa krenuo da se izivljava,a Caniggia je to radio od pocetka do kraja karijere,mozda i najveci neiskoriscen talenat u istoriji fudbala,najbrzi igrac sa loptom ikada.Ne mislim da bi bio bolji od Diega,ali ne bi bio jako daleko.[quote author=-dacha- link=topic=1649.msg245226#msg245226 date=1297201438]
                Kad Felps nije uzeo onda to nije nicemu...Svaka cast ovima iz F1 MOTOGP i ostale zajebancije,ali tu bukvalno nema nikakvog fizickog napora,i ne zavisi sve od njih samih,vec i od masine koju voze,tako da verovatno i nece u skorijoj buducnosti dobijati nagrade
                [/quote]
                Svejedno,ako su u konkurenciji,onda se mora i njihov uspeh gledati.Oni mozda ne trce,ali voze na 40 stepeni sa koliko samo opreme i jos rizikuju zivot.Phelps je morao uzeti,kao i Rossi.
                sigpic

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  E nisam znao da se i Canigga drogirao onda to mijenja sve,za pice sam znao @(*6sd$%

                  sigpic

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=Vladan link=topic=1649.msg245244#msg245244 date=1297201825]
                    E nisam znao da se i Canigga drogirao onda to mijenja sve,za pice sam znao @(*6sd$%
                    [/quote]
                    Zezas me da nisi znao,pa on je najpoznatiji po tome bio,gdje god je prica oko droge bila(posebno kokaina) tu je i njegovo ime bilo!
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=Vladan link=topic=1649.msg245244#msg245244 date=1297201825]
                      E nisam znao da se i Canigga drogirao onda to mijenja sve,za pice sam znao @(*6sd$%
                      [/quote]
                      Bio je suspendovan na godinu ipo zbog kokaina. *%@(D!RY-

                      Ma ludak,ja ga se secam u Rangersu kad sam gledao sa caletom finale kupa kad je 3 gola dao.Neverovatno sta je taj mogao samo da je bio normalan.Malo njegovih golova i poteza ima na youtube-u,steta. +-*^%*
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        Cak je i rekao onu cuvenu : Ako je kokain droga , onda sam ja narkoman . ^*#(- ^*#(-
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          To su za mene budale,imas mogucnost da postanes veliki igrac i da imas sve,a ti to upropastavas zbog droge,jasno mi je kad popiju nekad,svakom covjeku je potrebno to,ali ovo *%@(D!RY-
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=AK47 link=topic=1649.msg245245#msg245245 date=1297201925]
                            Zezas me da nisi znao,pa on je najpoznatiji po tome bio,gdje god je prica oko droge bila(posebno kokaina) tu je i njegovo ime bilo!
                            [/quote]
                            Nisam,mene je razocaralo kad sam gledao jedan dokumentarac o Maradoni i on je tada otvoreno pricao o svemu cak i o jednom dopingu koji su kasnije koristili Montgomeri i kompanija,e pa mozete misliti kad je to bilo $#^%RT

                            Posle su se provlacile price i iz Juveove svlacionice(Kanavaro je tada bio u centru paznje),ali nista nije dokazano @(*6sd$%
                            Ja sam uvijek volio Batistutu,sad vidim i zasto ^%@7f
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=Joe Cole 10 link=topic=1649.msg245250#msg245250 date=1297202112]
                              To su za mene budale,imas mogucnost da postanes veliki igrac i da imas sve,a ti to upropastavas zbog droge,jasno mi je kad popiju nekad,svakom covjeku je potrebno to,ali ovo *%@(D!RY-
                              [/quote]

                              Upravo to , ni ja ne mogu da shvatim $%&amp;5qw7 $%&amp;5qw7
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                Bas se nisam zanimao gledajuci koliko je teska kaciga,ali reci da oni trpe veci fizicki napor od tenisera,fudbalera,kosarkasa,je smesno..
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X