Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg245145#msg245145 date=1297198260]
    2005. godine je Federer uzeo 2 GS i ukupno uzeo 11 titula i imao odnos pobeda i poraza 81/4 i to tebi nije zasluzeno? &Q45q@%
    [/quote]
    Pa 2 GS,onda kad je uzimao po 3 ok,ali te godine je Rossi imao 11 pobeda na 17 trka sto je vise od pola,a 16 od 17 podijuma,Phelps 7 zlata na SP i trebao je jedan od njih da uzme.
    sigpic

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg245145#msg245145 date=1297198260]
      2005. godine je Federer uzeo 2 GS i ukupno uzeo 11 titula i imao odnos pobeda i poraza 81/4 i to tebi nije zasluzeno? &Q45q@%
      [/quote]
      Ovo toliko toga govori &+I}\
      sigpic

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=FC Nadal link=topic=1649.msg245147#msg245147 date=1297198463]

        Daj bojana molim te,pa te godine je bio i povrijedjen nesto i igrao "samo" 2 GS finala. ^&*ST*^# Ja samo kazem da je sigurno neko drugi trebao da osvoji ali opet ne moze se reci da je nije zasluzeno osvojio.
        [/quote]

        nista mi nije jasno sta si hteo da kazes? &%@5w8&*

        [quote author=S-Nash link=topic=1649.msg245148#msg245148 date=1297198517]
        Pa 2 GS,onda kad je uzimao po 3 ok,ali te godine je Rossi imao 11 pobeda na 17 trka sto je vise od pola,a 16 od 17 podijuma,Phelps 7 zlata na SP i trebao je jedan od njih da uzme.
        [/quote]

        Pa Federer je imao 11 titula, a igrao je 15 turnira, izgubio je 1 finale, 2 polufinala i 1 QF i to su ta 4 poraza u celoj sezoni.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg245152#msg245152 date=1297198655]
          nista mi nije jasno sta si hteo da kazes? &%@5w8&*

          [/quote]


          Htio sam da kazem da je trebao neko drugi da osvoji ali je preteska rijec na takve Rogerove rezultate reci da je osvojio ne zasluzeno. @(*6sd$%

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            Ne znam sta treba da urade igraci drugih sportova da dobiju tu nagradu? (%fsd%&j

            Trebali su je dati Federeru i poslednje 3 godine da ima 7 i da ga niko ne stigne za sva vremena. &+I}\
            sigpic

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Cekaj, je l' sam se ja bunila kad je neko drugi osvojio i rekla da je nezasluzeno? (%fsd%&j

              Ja sam rekla da je 2005. godine Federer potpuno zasluzeno uzeo tu nagradu jer je imao jednu neverovatnu sezonu i to je cinjenica.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg245155#msg245155 date=1297199017]
                Cekaj, je l' sam se ja bunila kad je neko drugi osvojio i rekla da je nezasluzeno? (%fsd%&j

                Ja sam rekla da je 2005. godine Federer potpuno zasluzeno uzeo tu nagradu jer je imao jednu neverovatnu sezonu i to je cinjenica.
                [/quote]


                Jeste imao nevjerovatnu sezonu,ali cinjenica je isto da su Phelps,Rossi da kazem i Ronaldinho uradili nesto jos vece. @(*6sd$%

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg245155#msg245155 date=1297199017]
                  Cekaj, je l' sam se ja bunila kad je neko drugi osvojio i rekla da je nezasluzeno? (%fsd%&j

                  Ja sam rekla da je 2005. godine Federer potpuno zasluzeno uzeo tu nagradu jer je imao jednu neverovatnu sezonu i to je cinjenica.
                  [/quote]
                  Ne ali isto tako je Rossi imao jednu neverovatnu sezonu,kao i Phelps,ako je tada neko trebao da uzme,svakako jedan od njih dvojice,koji su u svojim sportovima itekako dominantniji od Federera.Rossiju tek posle 11 sezona u najjacoj klasi neko moze da parira.Bolt je oborio 2 svetska rekorda pa su na njihovu veliku zalost morali da mu je daju.Nijedan fudbaler ni kosarkas nikad nije uzeo tu nagradu,kao ni Rossi ni Phelps koji su u svojim sportovima uz Schumija bili najdominantniji.Sta bi recimo jedan Messi morao da uradi da bi se smatralo da je zasluzio?Ocigledno je da ti koji dele te nagrade forsiraju tenisere isto kao sto FIFA forsira spanski fudbal pa tako igrac koji je zasluzio zlatnu loptu ne bude u TOP3.
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    Vi morate da shvatite koliko je tenis tezak sport,da tim momcima traje sezona 11 mjeseci i da ono sto igraju nema vremensko ogranicenje @(*6sd$%
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=Vladan link=topic=1649.msg245159#msg245159 date=1297199429]
                      Vi morate da shvatite koliko je tenis tezak sport,da tim momcima traje sezona 11 mjeseci i da ono sto igraju nema vremensko ogranicenje @(*6sd$%
                      [/quote]
                      Sami su birali da ga igraju.Ne kontam,sad su oni iznad svih zbog toga. $%&5qw7

                      Ova nagrada je pocela da se deli za 1999. godinu,a kakvih je samo sportista bilo od tada.Rossi,Phelps,Ronaldo,Zidane,Kobe,Duncan,a nijedan nema tu nagradu. #%d*
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        Nadal samo 4 dana odmara u kontinuitetu,a da reket ne uzme u ruke,ako se to moze nazvati odmorom!
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=S-Nash link=topic=1649.msg245162#msg245162 date=1297199681]
                          Sami su birali da ga igraju.Ne kontam,sad su oni iznad svih zbog toga. $%&amp;5qw7

                          Ova nagrada je pocela da se deli za 1999. godinu,a kakvih je samo sportista bilo od tada.Rossi,Phelps,Ronaldo,Zidane,Kobe,Duncan,a nijedan nema tu nagradu. #%d*
                          [/quote]
                          Njihov sport je ako ne najtezi onda jedan od najtezih+ uzivaju nevidjenu popularnost jert je tenis kao sport izuzetno pracen,prati ga cijeli svijet.

                          Fudbaler odigra dva meca u vrh glave tokom nedelje i to je 180 minuta,oni 5 do 7 meceva zavisno od turnira i samo jedan moze da traje 180 minuta @(*6sd$%
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            Evo Tute druga mog,jel te zena danas pustila da skoknemo na pice ^%@7f
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              Cekaj, Nadal je za proslu godinu zasluzeno osvojio, je l&#039; tako?
                              Mislim da se tu svi slazemo...

                              A on je imao 10 poraza u sezoni, a Federer je te 2005. imao samo 4 poraza, znas ti koliki je to uspeh u tenisu?
                              To je nesto neverovatno, da teniser igra toliki broj turnira, uzme toliko titula i da ima samo 4 poraza. I kao sto je Vladan rekao, njima sezona traje 11 meseci i nemaju vremensko ogranicenje, nego moze strasno lako da se desi da igraju i po 4h i da sutradan opet izlaze na teren.

                              I Federer je dominirao tenisom od 2004-2007, a da ne pricam da je od 2004-2006 imao odnos pobeda i poraza 247/15 sto je neverovatan podatak.

                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=Vladan link=topic=1649.msg245164#msg245164 date=1297199779]
                                Njihov sport je ako ne najtezi onda jedan od najtezih+ uzivaju nevidjenu popularnost jert je tenis kao sport izuzetno pracen,prati ga cijeli svijet.

                                Fudbaler odigra dva meca u vrh glave tokom nedelje i to je 180 minuta,oni 5 do 7 meceva zavisno od turnira i samo jedan moze da traje 180 minuta @(*6sd$%
                                [/quote]
                                Pa sta onda,jel su zbog toga oni najbolji sportisti?A ostale sportove niko ne prati,niko ne gleda fudbal,kosarku i F1.Eto ja za Messija i Iniestu nisam znao dok ih nisam video na listi kandidata za nagradu.Jesu oni dobri igraci?Ako ima onih koji nekim slucajem prate fudbal molio bih da mi napisu nesto vise o njima.Mozda krenem da pratim ako ima neka televizija da prenosi mada ne verujem,a steta,neki ljudi kazu da je zanimljivo a ja nemam prilike to da vidim. +-*^%*

                                To nije najtezi sport,F1 i MotoGP su svakako tezi jer se rizikuje zivot.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X