Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=1649.msg245120#msg245120 date=1297196516]
    A zasto Fetel nema sta da trazi pored Lorenza hajde da si Rosija rekao ali Lorenzo...
    [/quote]
    Koliko sam ja upucen u sve to,Rossi je prosle sezone 4 trke propustio,a Lorenzo osvojio titulu sa 9 pobeda i oborio rekord po broju osvojenih poena u jednoj sezoni,sto je vise od Vettelovog uspeha,ali ocigledno ja koji sam poslednju trku MotoGP propustio 2005 godine ne pratim dovoljno taj sport.
    sigpic

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=S-Nash link=topic=1649.msg245124#msg245124 date=1297196650]
      Ne kazem ja za ovu godinu,Rafa je sve ostavio za milje i milje,ali svi kazu da se tu uglavnom teniseri forsiraju i da cesto izbor nije realan.Bolt je osvajao,mada je zasluzio. &8@^J
      [/quote]


      Pa nisu to bilo koji teniseri Federer i Nadal su osvajali @(*6sd$%

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=Vladan link=topic=1649.msg245110#msg245110 date=1297196096]
        Vozac,a tu je i sef tima ili neko ko prima nagradu za tim @(*6sd$%
        [/quote]
        Oni primaju nagradu za to sto su dobro uradili sve na bolidu za tu trku i sto nije bilo mehanickih problema a fetel prima za sebe da je timski sport primali bi samo 1 trofej zajedno &+I}\
        A sto se tice Bolta ne da je zasluzeno nego... &8@^J
        <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
        *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
        *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
        LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
        Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
        JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

        sigpic

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=Black Mamba 24 link=topic=1649.msg245128#msg245128 date=1297196772]

          Jesu,ali su dosta manje popularni od tenisa (kada su u pitanju ind. sportovi)...a jos pored tenisera,uvek ce prednost imati fudbaleri,kosarkasi,atleticari (ostali sportovi)...
          [/quote]
          To je tacno,ali neka neko radi stvari kao Sumi sto je radio,10-ak pobjeda po sezoni pa ce biti i nagrada $8#a
          Bolt je covjek sa druge planete &amp;+I}\
          sigpic

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=FC Nadal link=topic=1649.msg245131#msg245131 date=1297196861]

            Pa nisu to bilo koji teniseri Federer i Nadal su osvajali @(*6sd$%
            [/quote]
            Pa dobro,ali opet za 2005 godinu je recimo Rossi trebao,covek ih je ubio u pojam sa 11 pobeda sto je vise od pola trka.

            Tu nagradu treba odvojiti za individualne i timske sportove,jer sta vredi sto recimo Kobe vodi Lakerse do prstena kad ce neko svake godine izdominirati u nekom individualnom sportu i dobiti nagradu,najverovatnije teniser.Takve stvari nije lako porediti i po meni ih ne treba porediti.
            sigpic

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=S-Nash link=topic=1649.msg245134#msg245134 date=1297197089]
              Pa dobro,ali opet za 2005 godinu je recimo Rossi trebao,covek ih je ubio u pojam sa 11 pobeda sto je vise od pola trka.

              Tu nagradu treba odvojiti za individualne i timske sportove,jer sta vredi sto recimo Kobe vodi Lakerse do prstena kad ce neko svake godine izdominirati u nekom individualnom sportu i dobiti nagradu,najverovatnije teniser.Takve stvari nije lako porediti i po meni ih ne treba porediti.
              [/quote]


              Uredu to,slazem se da je Federer nije zasluzeno osvojio 2005 godine,to si upravu. @(*6sd$%

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                Ni Michael Phelps nema nijednu tu nagradu,a kakve je covek sve rekorde rusio. &amp;8@^J
                sigpic

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=S-Nash link=topic=1649.msg245136#msg245136 date=1297197425]
                  Ni Michael Phelps nema nijednu tu nagradu,a kakve je covek sve rekorde rusio. &amp;8@^J
                  [/quote]
                  Svaka cast sto si se njega sjetio,slazem se 100%
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=FC Nadal link=topic=1649.msg245135#msg245135 date=1297197210]

                    Uredu to,slazem se da je Federer nije zasluzeno osvojio 2005 godine,to si upravu. @(*6sd$%
                    [/quote]

                    zasto nisam ni sumnjala da ces tako nesto reci ^&amp;*ST*^#
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg245138#msg245138 date=1297197528]
                      zasto nisam ni sumnjala da ces tako nesto reci ^&amp;*ST*^#
                      [/quote]


                      Pa dobro,hoces reci da je zasluzeno osvojio,da niko te godine nije postigao veci uspjeh u sportu od njega? $%&amp;RQa

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        Federer je osvojio sve zasluzeno u svojoj karijeri(osim prokletog WB 2007. kada je Nadal imao 15:40 u trecem set kod 2:2 u setovima,i izadje FH Nadalov napolje,milimetar pored linije,evo sad mi nije dobro kad se toga sijetim #%d* ) h5g6k8
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg245138#msg245138 date=1297197528]
                          zasto nisam ni sumnjala da ces tako nesto reci ^&amp;*ST*^#
                          [/quote]
                          Bojana,realno nije zasluzio,Phelps je tada na SP uzeo 6-7 medalja cini mi se,dok je Rossi imao 11 pobeda na 17 trka.Za 2006-u da ali tada ne.
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=S-Nash link=topic=1649.msg245143#msg245143 date=1297197777]
                            Bojana,realno nije zasluzio,Phelps je tada na SP uzeo 6-7 medalja cini mi se,dok je Rossi imao 11 pobeda na 17 trka.Za 2006-u da ali tada ne.
                            [/quote]

                            2005. godine je Federer uzeo 2 GS i ukupno uzeo 11 titula i imao odnos pobeda i poraza 81/4 i to tebi nije zasluzeno? &amp;Q45q@%
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              2005-Rosi &amp;+I}\
                              <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                              *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                              *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                              LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                              Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                              JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                              sigpic

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg245145#msg245145 date=1297198260]
                                2005. godine je Federer uzeo 2 GS i ukupno uzeo 11 titula i imao odnos pobeda i poraza 81/4 i to tebi nije zasluzeno? &amp;Q45q@%
                                [/quote]


                                Daj bojana molim te,pa te godine je bio i povrijedjen nesto i igrao &quot;samo&quot; 2 GS finala. ^&amp;*ST*^# Ja samo kazem da je sigurno neko drugi trebao da osvoji ali opet ne moze se reci da je ne zasluzeno osvojio.

                                Comment

                                Working...
                                X