Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=dusan1610 link=topic=1649.msg245089#msg245089 date=1297194983]
    Nadal jeste zasluzio, ali niko ne spominje Brajanta. Teniseri osvajaju ove nagrade dugi niz godina, dok nijednom nije tu nagradu osvojio neki kosarkas.
    [/quote]
    Pa sta vredi Brajantu kad nije zasluzio?Za ranije godine me mrzi da razmisljam ko je mogao i da li je zasluzeno,ali Nadal je izdominirao i nema price.

    Od Kobe-a,Vettela,Inieste i Messija je zasluzio vise jedan covek kog niko ne spominje.Jorge Lorenzo,covek je od 18 trka imao 9 pobeda i oborio rekord po broju osvojenih poena,a Iniesta koji je eto uvalio stopostotnu sansu koju samo Lucas iz Liverpoola moze da promasi se nasao ispred njega.Iniesta nista specijalno nije igrao ni na SP,a propustio je pola klupske sezone i opet se tu nasao. #%d*
    sigpic

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=AK47 link=topic=1649.msg245090#msg245090 date=1297195097]
      Ma uredu je to,normalno da su zelje jedno a stvarnost drugo!


      Samo F1 sigurno nije individualan sport,to jest,nema titule ako ne saradjujete sa timskim kolegom u ovom slucaju Webber-om koji je isto jako dobar,to su cinjenice &+I}\


      Slazem se da je poslije Nadala najvise zasluzio Brayant(spominali smo ga vidi prijasnje postove)
      [/quote]

      Cekaj, a Nadal ne saradjuje sa Tonijem tokom meceva? (%fsd%&j

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Pa Vettel i Webber nisu saradjivali,naprotiv,skroz je druga situacija bila.
        sigpic

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          F1 je individualan sport &+I}\ Vozac se trka u bolidu sam za sebe protiv timskog kolege!
          Fetel je osvojio titulu a cele sezone je u katastrofalnim odnosima sa Veberom,nisu ni u 1 trci pomogli jedno drugom stavise u Turskoj su se sudarili i Fetel je ostao diskvalifikovan.
          Zavisis od timskog kolege jedino npr ako je poslednja trka pa te on propusti ako si u borbi za titulu,ili ako su u kvalifikacijama jedno ispred drugog pa zatvore nekoga iza sebe na trci ali to nisu ceste situacije! Inace se ne pomazu bas vec se bore jedno protiv drugog za titulu i celu trku voze samo za sebe.
          <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
          *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
          *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
          LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
          Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
          JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

          sigpic

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            Mislim na cin same borbe,saradjuje i Vettel sa timom,al ja to nisam spomenuo,nego samo trku i Webber-a,pa iza njih stoji masa ljudi,ali individualni sport je kada zavisis samo od sebe,a realno F1 to nije,moje misljenje!


            Ma znam ja da nisu saradjivali,posebno nakon one trke gdje je haos nastao i one izjave,samo govorim o individualnosti
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=dusan1610 link=topic=1649.msg245093#msg245093 date=1297195330]
              Cekaj, a Nadal ne saradjuje sa Tonijem tokom meceva? (%fsd%&amp;j
              [/quote]
              Tokom meca ne saradjuje,sam je na terenu,a mec moze da traje kao onaj u Chennai-u ili Madrid-u i na dva dobijena oko i preko 4 sata...
              sigpic

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                I za mene je F1 individualan sport. &amp;+I}\
                Evo jos jednom da se podsetimo: http://tennis.fanhouse.com/2010/09/3...dals-cheating/

                Rafa was given a coaching warning by Chair Umpire Mourier.

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  Pa i Nadal ima tim iza sebe trenera,doktora,i otkud ja znam sta jos ne pratim tenis previse.I Fetel i F1 vozaci zavise sami od sebe isto koliko i Nadal.On igra za sebe i ovi voze za sebe!
                  <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                  *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                  *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                  LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                  Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                  JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                  sigpic

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    Ja sam u F1 uvijek navijao za vozace,nikad za tim,a misljenja su podijeljena,uglavnom posto se takmice timovi to spada u timske sportove h5g6k8
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      Evo jedno pitanje:kada pocinje F1 sezona,jel tim objavljuje ko vozi za njih,hoce li nastupati,ili sam vozac,oni nastupaju za timove,a ne za sebe,sto znaci da tu nema individualnog sporta!
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=S-Nash link=topic=1649.msg245091#msg245091 date=1297195206]
                        Pa sta vredi Brajantu kad nije zasluzio?Za ranije godine me mrzi da razmisljam ko je mogao i da li je zasluzeno,ali Nadal je izdominirao i nema price.

                        Od Kobe-a,Vettela,Inieste i Messija je zasluzio vise jedan covek kog niko ne spominje.Jorge Lorenzo,covek je od 18 trka imao 9 pobeda i oborio rekord po broju osvojenih poena,a Iniesta koji je eto uvalio stopostotnu sansu koju samo Lucas iz Liverpoola moze da promasi se nasao ispred njega.Iniesta nista specijalno nije igrao ni na SP,a propustio je pola klupske sezone i opet se tu nasao. #%d*
                        [/quote]


                        Zasto nije zasluzio,sta je trebao vise da uradi,tacnije sta je mogao.Ne kazem ja da je on trebao dobiti tu nagradu a Nadal ne,ali i da je Kobe dobio bilo bi zasluzeno.
                        Nije on kriv sto tenis imaju 4 GS-a,a NBA jednog prvaka...po tome se ne moze gledati ili ocenivati.
                        Tenis je individualan sport i uvek ce imati prednost u ovakvim slucajevima.


                        A MotoGP i F1 nisu toliko ispraceni i popularni kao tenis tako da imaju minimalne sanse.Ne znam da li je,ali jeste verovatno,samo Schumacher to osvajao. &amp;%@5w8&amp;*
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR


                          Nadal Playing Taple Tennis HD

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=AK47 link=topic=1649.msg245103#msg245103 date=1297195856]
                            Evo jedno pitanje:kada pocinje F1 sezona,jel tim objavljuje ko vozi za njih,hoce li nastupati,ili sam vozac,oni nastupaju za timove,a ne za sebe,sto znaci da tu nema individualnog sporta!
                            [/quote]

                            A ko je na kraju na pobednickom postolju? Ceo tim ili samo vozac?

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              Mambo jako su popularni i F1 i Moto GP,posebno se F1 dobro kotira,a svakako se slazem da je Kobe isto uzeo da bi bilo zasluzeno,covjek je uradio nesto veliko,pokazao da je jedan od najvecih u svom sportu,opet
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=dusan1610 link=topic=1649.msg245107#msg245107 date=1297195958]
                                A ko je na kraju na pobednickom postolju? Ceo tim ili samo vozac?
                                [/quote]
                                Vozac,a tu je i sef tima ili neko ko prima nagradu za tim @(*6sd$%
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X