Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    Pa jbg,mi razlikujemo baru i baru @(*6sd$% h5g6k8
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=-dacha- link=topic=1649.msg237990#msg237990 date=1296226136]
      Pa jbg,mi razlikujemo baru i baru @(*6sd$% h5g6k8
      [/quote]


      Razlikujete baru i baru? #^GH*#

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=-dacha- link=topic=1649.msg237977#msg237977 date=1296225684]
        Ne,mi to zovemo bara,niko u ovom kraju ne prica lokva niti u skoli @(*6sd$%
        [/quote]A odakle si ti druze? h5g6k8
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          I ja uvijek kazem LOKVA!

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            I kod mene se koristi samo rec bara, lokva nikad
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Pa ni kod mene ali znam sta je ...
              <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
              *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
              *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
              LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
              Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
              JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

              sigpic

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=AcaGrobar link=topic=1649.msg237995#msg237995 date=1296226248]
                [quote author=-dacha- link=topic=1649.msg237977#msg237977 date=1296225684]
                Ne,mi to zovemo bara,niko u ovom kraju ne prica lokva niti u skoli @(*6sd$%
                [/quote]A odakle si ti druze? h5g6k8
                [/quote]
                Sa Madagaskara l5&#039;%9 l5&#039;%9
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  Ma znam i ja sta je lokva, ali samo kazem da se kod mene koristi samo rec bara @(*6sd$%
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    Pa i mi kazemo bara,lokva znam sta je... $#^%RT $#^%RT
                    A kada je neka velika bara mi kazemo BARUSTINA &amp;*#GI(] &amp;*#GI(]
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=-dacha- link=topic=1649.msg237971#msg237971 date=1296225558]
                      E vidis mi to zovemo bara i samo bara @(*6sd$%
                      [/quote]
                      када се човек повреди и изцури крв по земљи, каже се локва крви, а не бара крви.
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        Ja nisam rekao da kazem bara krvi,a ni to lokva krvi se ne prica kod nas,vec postoje drugi izrazi za takve situacije @(*6sd$%


                        btw.oce neko da se kladimo u pobednika meca Muraj Djokovic u po avatar na nedelju dana h5g6k8
                        Ja sam za Novaka
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          Pa ko je lud da igra na Muraja? $#^%RT
                          Jedan je Obradovic Zarko!

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=-dacha- link=topic=1649.msg238009#msg238009 date=1296227670]
                            Ja nisam rekao da kazem bara krvi,a ni to lokva krvi se ne prica kod nas,vec postoje drugi izrazi za takve situacije @(*6sd$%


                            btw.oce neko da se kladimo u pobednika meca Muraj Djokovic u po avatar na nedelju dana h5g6k8
                            Ja sam za Novaka
                            [/quote]
                            Kako se ne kaze lokva krvi? Nego kako se kaze? ja cujem na vestima a i po novinama pise lokva krvi!
                            <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                            *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                            *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                            LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                            Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                            JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                            sigpic

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              @ Aca
                              Ih,pa nemoj tako,nije on bez sansi i ima ljudi koji ce navijati za njega h5g6k8 h5g6k8
                              Malopre si me pitao odakle sam,iz Paracina,ako znas gde se nalazi @(*6sd$% %QWT&amp;W
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=1649.msg238011#msg238011 date=1296228262]
                                [quote author=-dacha- link=topic=1649.msg238009#msg238009 date=1296227670]
                                Ja nisam rekao da kazem bara krvi,a ni to lokva krvi se ne prica kod nas,vec postoje drugi izrazi za takve situacije @(*6sd$%


                                btw.oce neko da se kladimo u pobednika meca Muraj Djokovic u po avatar na nedelju dana h5g6k8
                                Ja sam za Novaka
                                [/quote]
                                Kako se ne kaze lokva krvi? Nego kako se kaze? ja cujem na vestima a i po novinama pise lokva krvi!
                                [/quote]
                                Rekoh ne prica se kod nas %QWT&amp;W
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X