Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=ClayWarrior link=topic=1649.msg231801#msg231801 date=1295370512]
    E onda eto nas u Sarajevo na pivo i rostilj
    [/quote]
    Nije problem,samo ne ocekuj lav,kod nas je rasirena reklama o lavu da izaziva sljepilo i da je kancerogen! $#^%RT $#^%RT
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=AK47 link=topic=1649.msg231795#msg231795 date=1295370289]
      7. na svijetu,spremna i hladna!
      [/quote]


      Pa onda pod hitno mora da padne provera h5g6k8
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=bice link=topic=1649.msg231803#msg231803 date=1295370567]
        Naravno ja sam cuo da su cevapi dobri u Sarajevu +*@WT*48* +*@WT*48*
        [/quote]

        Ma neka vas tamo,daleko vam je Sarajevo $#^%RT ,sad treba da mi se pola foruma privali $#^%RT ,ionako vam ja nisam neki domacin &amp;*#GI(]
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=AK47 link=topic=1649.msg231807#msg231807 date=1295370667]
          [quote author=ClayWarrior link=topic=1649.msg231801#msg231801 date=1295370512]
          E onda eto nas u Sarajevo na pivo i rostilj
          [/quote]
          Nije problem,samo ne ocekuj lav,kod nas je rasirena reklama o lavu da izaziva sljepilo i da je kancerogen! $#^%RT $#^%RT
          [/quote]


          E da ga ebem, da je tako 90% Srbije bi bilo slepo ili mrtvo *T_*@SR


          Ono jes&#039;, &#039;oce ponekad da izazove obnevidelost ali to samo u izuzetnim situacijama koje prolaze cim se otreznis
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=ClayWarrior link=topic=1649.msg231805#msg231805 date=1295370627]
            Cevapi su im cuveni a necemo ni burek i pite odbiti
            [/quote]
            Stvarno nenametljivo,mora se priznati! $#^%RT $#^%RT $#^%RT
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=AK47 link=topic=1649.msg231811#msg231811 date=1295370733]
              [quote author=ClayWarrior link=topic=1649.msg231805#msg231805 date=1295370627]
              Cevapi su im cuveni a necemo ni burek i pite odbiti
              [/quote]
              Stvarno nenametljivo,mora se priznati! $#^%RT $#^%RT $#^%RT
              [/quote]


              Ko velim, daj sta das $8#a
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=ClayWarrior link=topic=1649.msg231810#msg231810 date=1295370719]
                [quote author=AK47 link=topic=1649.msg231807#msg231807 date=1295370667]
                [quote author=ClayWarrior link=topic=1649.msg231801#msg231801 date=1295370512]
                E onda eto nas u Sarajevo na pivo i rostilj
                [/quote]
                Nije problem,samo ne ocekuj lav,kod nas je rasirena reklama o lavu da izaziva sljepilo i da je kancerogen! $#^%RT $#^%RT
                [/quote]


                E da ga ebem, da je tako 90% Srbije bi bilo slepo ili mrtvo *T_*@SR


                Ono jes&#039;, &#039;oce ponekad da izazove obnevidelost ali to samo u izuzetnim situacijama koje prolaze cim se otreznis
                [/quote]
                *T_*@SR *T_*@SR
                Ma ne znam jel ga neka ovlastena pivara ovdje puni ili ga uvoze,ali neko je kriv 100%
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=Superman link=topic=1649.msg231806#msg231806 date=1295370650]
                  [quote author=bice link=topic=1649.msg231798#msg231798 date=1295370394]
                  Ma ne polako pijes pivo dok nesto jedes...I onda kada se lepo nazderes i popijes 2 piva onda uzems vino i uz drustvo popijes 1/2 crnog naravno i nece biti nista,bar meni nije..A sada u cetvrtak slavim pa ce biti malo pijenja ali moram sledeci dan u skolu i to 1. smena #%d* #%d*
                  [/quote]



                  Odlican izbor tehnike @R&amp;}*

                  Ja kad pijem, obicno pocnem sa sokom od jabuke. Ako mi se pije, nakon dve case prelazim na neki gusti.
                  Ako me ponese muzika prelazim na neki liker i to je to. Retko se napijem, a najcesci uzrok mog mamurkluka je liker od oraha. Smrt za otrezniti se i izbeci mamurluk &amp;+I}\
                  [/quote]


                  Mene isto do sada nije uhvatilo..Ali znas nekako mi glupo da pred ocem i majkom ja pijem ono mnogo..Neog tako kad sam u gradu malo popijem ali ne uhvati me..Ali vino ipak vise pijem na slavama a pivo po gradu,ali samo da ti kazem pivo + jagnjetina/prasetina + ren = savrsenstvo &amp;+I}\
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    Imam ja tu jednu devojku koja takodje obozava Rafu i stvarno sam joj obecao da cu doci cim budem mogao.. tesko da ce to biti skorije ali se nadam da cu do proleca imati neku kintu


                    Ja cu tu jagnjetinu preskociti jer je ne volim, daj rostilj i burek @%&amp;*
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      Ma moze i rostilj umesto toga svejedno ali ono se zove uzivanje ^%@7f ^%@7f
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=ClayWarrior link=topic=1649.msg231815#msg231815 date=1295371019]
                        Imam ja tu jednu devojku koja takodje obozava Rafu i stvarno sam joj obecao da cu doci cim budem mogao.. tesko da ce to biti skorije ali se nadam da cu do proleca imati neku kintu


                        Ja cu tu jagnjetinu preskociti jer je ne volim, daj rostilj i burek @%&amp;*
                        [/quote]
                        Jesi li je vidio,jesi li siguran da je djevojka? $8#a
                        Ako budes dolazio,pravimo svecani odbor za docek! @(*6sd$%
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          Ma kako je nisam video, zensko pravo $#^%RT


                          Ne trebate mnogo da se cimate, cisto po neki transparent dobrodoslice na autobuskoj i svecana povorka u samom gradu
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=ClayWarrior link=topic=1649.msg231819#msg231819 date=1295371371]
                            Ma kako je nisam video, zensko pravo $#^%RT


                            Ne trebate mnogo da se cimate, cisto po neki transparent dobrodoslice na autobuskoj i svecana povorka u samom gradu
                            [/quote]
                            Ocekivao sam vise,ja konto na aerodromu da te cekam! $#^%RT
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              Nisam bas lud za avionom a u busu mi je zezancija
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                Ja dolazim u maju zbog ekskurzije $#^%RT $#^%RT Tako da ne morate da se cimate nesto samo bih voleo da probam te cevape $#^%RT $#^%RT
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X