Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=Vladan link=topic=1286.msg210102#msg210102 date=1291488531]
    Ruki pet postova zaredom #%d*
    [quote author=ruki link=topic=1286.msg210096#msg210096 date=1291488101]
    ko ti je ovo na avataru?

    [/quote]
    Lee Marvin
    [quote author=ruki link=topic=1286.msg210096#msg210096 date=1291488101]
    sta je bilo sa francuzima? kako su izazivali?
    [/quote]
    Razocarao me je Clement moram priznati,bas je "prljav" igrac.Za razliku od njega svaka cast Llodra-i,gospodin!

    Na kraju su Francuzi opravdali ulogu favorita,ali lakse bi svima bilo da je mec izgubljen 3:0,nego ovako,voditi 2:0 i izgubiti 3:2...
    Novak sjutra igra prvi,treba da donese izjednacenje,a onda je sve otvoreno u poslednjem mecu i izuzetno je tesko prognozirati pobjednika!
    [/quote]

    jebi ga, kad ne mogu preuredit svoj post

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=Vladan link=topic=1649.msg209978#msg209978 date=1291468486]
      Pa Help je tu da ti pomogne kako da koristis te dvije opcije sto imas $#^%RT
      Prepostavljam da ce ti Gold srediti to kad dodje %QWT&W
      [/quote]

      Hahahahah , care ! *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Dule da predjemo ovde
        Niposto ne bih voleo da odes sa foruma,zato sto ti dajes draz ovom forumu,odnosno forum sa tobom i bez tebe nije isti,to govorim uvek,i uvek cu govoriti,a verujem da se vecina ljudi ovde slaze sa mnom @(*6sd$%
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Da nastavimo sta mislite o onom zalizanom govnetu od Enrika Moline? Da je tu Lajani ne bi bilo problema.

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            Zaista lose sudjenje &+I}\
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Zasto nama uvek moraju sudije da podjebavaju stvari, to mi nije oduvek bilo jasno. Sve to treba pobiti. &+I}\

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=dusan1610 link=topic=1649.msg210159#msg210159 date=1291492134]
                Zasto nama uvek moraju sudije da podjebavaju stvari, to mi nije oduvek bilo jasno. Sve to treba pobiti. &+I}\
                [/quote]
                Sad rizikujem zestoku opomenu,ali moraju da presudjuju tamo gde mogu kad ne mogu tamo gde bi hteli.
                Blato na nama,obrni okreni.Nase je da ga speremo nasim vrlinama.
                Samo jedan je put koji vodi do trona!

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  A Francuzi nastave li ovako, sacekace ih neko ispred BGD arene. $#^%RT

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=dusan1610 link=topic=1649.msg210172#msg210172 date=1291492632]
                    A Francuzi nastave li ovako, sacekace ih neko ispred BGD arene. $#^%RT
                    [/quote]
                    To ne bi smelo da se dogodi bas zato sto oni to silno zele(i ne samo oni).
                    Budimo nekoliko nivoa iznad njih.necemo se spustati na njihov nivo prljavih igara.Nije mi sto su nasi izgubili nego sto su prosli jeftini trikovi Klemona,oni najgori.
                    Samo jedan je put koji vodi do trona!

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      Klemon je los prcoljak i dalje stojim iza toga.

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=FC Nadal link=topic=1649.msg209977#msg209977 date=1291468138]
                        [quote author=Vladan link=topic=1649.msg209973#msg209973 date=1291467296]
                        User 'FC Nadal' can not receive personal messages.
                        Odes na my messages,pa na change settings i podesis opciju Receive personal messages from:ALL members
                        [/quote]
                        Ja imam 3 opcije,to su Home,Help(kako ironicno $#^%RT ) i Logout. #%d*
                        Ova zadnja mi je omiljena #%d*
                        [/quote]



                        Probaj sad.

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=ClayWarrior link=topic=1286.msg210278#msg210278 date=1291498481]
                          Oni takodje krecu od januara u Australiji ili gde god nadju lepo vreme,treniraju kao ludaci bukvalno svakog dana a pri tom ne mogu da pobegnu sa terena ako pada kisica... naravno,sneg im je propratna pojava,u sred juna ili jula. Ono sto rade na Tur d Fransu i,posebno,na najvecim uzvisenjima granici se sa ljudskom izdrzljivoscu a bol je lako vidljiv na licu,posle svakog novog kreta pedale


                          Pere se i vraca na staru slavu,postoji mnogo mladih momaka koji mu vracaju zasluzenu paznju
                          [/quote]
                          Bas se cisti,Kontador uopste nije bio dopingovan *%@(D!RY-

                          Zbog tih stvari mi se jedno vrijeme cak i atletika smucila #&^Dk*
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            Kada mu oduzmu titulu iz 2010. bice dopingovan,do tada polako ali sigurno ide ka najboljim biciklistima svih vremena
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              Daleko je on od najboljih biciklista svih vremena @%&*
                              Mogao bi u TOP 10, al sto kazes ako ga ne osude, pa osvoji jos jedno 2-3 tura.

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg210246#msg210246 date=1291495264]

                                Probaj sad.
                                [/quote]


                                Sada je uredu.

                                Comment

                                Working...
                                X