Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    A pitanje za Golda.

    Kadasnja je ova slika?Meni deluje suvise staro za tebe (%fsd%&j

    Vladane nemoj da lazes ovde ove neduzne ljude kad si pred svima ovde u TADBASU rekao da si celav.Kako to odjednom kosa tolika? (%fsd%&j
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=bice link=topic=1649.msg209065#msg209065 date=1291243371]
      Ma Vladan nasao koga ce da zaludjuje &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

      Ma ja od kosarkasa najvise volim Duncana iako je centar..Inace volim i sve igrace SAS mada moze Nowicki nije on los..Samo treba malo da se uozbiljim i pocnem da treniram a najbolji klub za to je Radnicki KG &+I}\ +*@WT*48* +*@WT*48*
      [/quote]

      Prvo kreni da igras tamo u hali Jezero, pa onda KK Partizan, pa onda KK Barselona pa onda neki NBA team. Ja cu ti biti agent. h5g6k8

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=bice link=topic=1649.msg209070#msg209070 date=1291243676]
        A pitanje za Golda.
        Kadasnja je ova slika?Meni deluje suvise staro za tebe (%fsd%&j
        [/quote]

        Negde letos slikano.
        Kako staro? U kom smislu?

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg209068#msg209068 date=1291243590]
          Vladane, definicija je prava stvar.
          Preterana ti je ta masa. Koliko jedes ti dnevno?

          Ja ne idem u teretanu, sve ovo sto vidis je majka sipka otac konopac &+I}\
          [/quote]
          Jedem 5 puta dnevno,jaja,mesa,,sira,slatkisa,jer je masa ono pravo,definiciju moze svako da ima,ali masu ne @(*6sd$%

          I onda izadjem i radim na njivi i tako dobijem savrsenu muskulaturu &+I}\
          [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg209069#msg209069 date=1291243663]

          Meni se cini da si ti ovo sredjivao u photoshopu, jer si na onoj slici bio bas mrsav $%&5qw7
          [/quote]
          Ja ne umijem da koristim photoshop,tabelu za tenisku ligu sredjujem u wordu,ne umijem ni u excelu da se snadjem @(*6sd$%
          [quote author=bice link=topic=1649.msg209070#msg209070 date=1291243676]

          Vladane nemoj da lazes ovde ove neduzne ljude kad si pred svima ovde u TADBASU rekao da si celav.Kako to odjednom kosa tolika? (%fsd%&j
          [/quote]
          Bice pa imam problema sa kosom,ali od kad je tu dr.Vais nemam problema,bar fino izgleda %QWT&W
          sigpic

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            Cast je biti u drustvu buduce NBA zvezde i snagatora sa njive
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Dovidjenja ljudi odoh ja da spavam. (*#^R^

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                Laku noc Dule (*#^R^
                I ja cu brzo,samo da veceram i da onda odradim 200 sklekova i 500 trbusnjaka l5'%9
                sigpic

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  SumLJIv si ti meni VLadane, ja mislim da je ova slika sredjena u photoshopu &+I}\

                  A gold ta tvoja trenerka me svaki put odusevi l5'%9
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg209072#msg209072 date=1291243831]
                    [quote author=bice link=topic=1649.msg209070#msg209070 date=1291243676]
                    A pitanje za Golda.
                    Kadasnja je ova slika?Meni deluje suvise staro za tebe (%fsd%&j
                    [/quote]

                    Negde letos slikano.
                    Kako staro? U kom smislu?

                    [/quote]

                    Pa lici mi da imas oko 25 godina..malo vise.A ne znam ko rece da imas oko 20 (%fsd%&j


                    @Dule-ja se nadam da cu bar u Hali Jezero zaigrati.Pa onda u Zvezdu,Pa u Olympiakos pa za San Antonio pa u penziju $#^%RT
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      laku noc svima (*#^R^
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        Cao Boki (*#^R^ (*#^R^ (*#^R^ [0)-*

                        Odoh i ja.Laku noc $#^%RT
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=bice link=topic=1649.msg209079#msg209079 date=1291244836]
                          @Dule-ja se nadam da cu bar u Hali Jezero zaigrati.Pa onda u Zvezdu,Pa u Olympiakos pa za San Antonio pa u penziju $#^%RT
                          [/quote]

                          Bolje nemoj za Zvezdu, sad ce da ispadnu iz NLB lige. Radnicki KG je bolji. &*#GI(]

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            Nece Zvezda da ispadne... $#^%RT Pa iz Radnickog u Zvezdu mada je bolje za Radnicki u istom smo gradu a ne da trazim stan u Beogradu (%fsd%&j
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              Jos danas i sutra pa vikend. ^%@7f

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                Ispravka,jos sutra pa vikend ^%@7f ^%@7f
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X