Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    Volim Miley Cyrus. %QWT&W &^@4(

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg206655#msg206655 date=1290942804]
      Onda bolje menjaj ime i avatar, da te vise ne prepoznaju.
      [/quote]

      Ja bih za klasichnu pesmicu na Novakov rachun...kad je vec izgubio...
      Nishta posebno...

      Hana Montana &(/+q
      “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
      Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg206648#msg206648 date=1290942628]
        Mozda ne volis Tarju ili kako se vec zove ta Finkinja (ako je Finkinja).
        [/quote]

        Bice da je to u pitanju. Pola forumasa slusa Tarju &^@4(

        Iii, jeste Finkinja
        Mistakes make us who we are.

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=Nyman link=topic=1649.msg206716#msg206716 date=1290944802]
          Ja bih za klasichnu pesmicu na Novakov rachun...kad je vec izgubio...
          Nishta posebno...

          Hana Montana &(/+q
          [/quote]



          Daj pesmicu na PM %QWT&W


          Hana Montana & Bieber &(/+q &(/+q

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=caniggia7 link=topic=3010.msg206781#msg206781 date=1290949027]
            Da li se to sto sam se kladio da ce Djokovic da osvoji zove patriotizam ili idiotizam?
            [/quote]

            ^*#(- Idiotizam $#^%RT

            Biraj, oces ga na motoru, ili samo faca da se vidi? h5g6k8
            Mistakes make us who we are.

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=Miss Poison link=topic=3010.msg206796#msg206796 date=1290949500]
              ^*#(- Idiotizam $#^%RT

              Biraj, oces ga na motoru, ili samo faca da se vidi? h5g6k8
              [/quote]
              Videcemo da li avatar dajes ti ili Dale?
              sigpic

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=Vladan link=topic=1649.msg206582#msg206582 date=1290907494]
                Pa nemoj da gledas taj odnos pluseva i minusa(neko kaze minuseva,ali mislim da je ispravno minusa,mada ni minuseva ne bi trebalo da je neispravno,ko zna sta je ispravno ustvari) to nista ne znaci i nema veze s mozgom @(*6sd$%
                Tako da probajte da ne obracate paznju na to,jer nije relevantno,a sigurno nisi dobila minus iz nekog razloga,odnosno zbog postova,nego eto neko se pravi "faca" prodje i lupi minus!
                [/quote]
                Mislis da to meni ista znaci?Bas me briga,iskreno receno.Samo sam ih iskoristila u kontekstu postovanja dama od strane dzentlmena na forumu,posto smo u primetnoj manjini.Da nema toga,osvrnula bih se na nesto drugo.
                Opusteno.Niko mi nista nije da bih se uzrujavala jos i zbog toga.
                Samo jedan je put koji vodi do trona!

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  Miss, nema on sta od tebe birati , nego i ti i Caniggia od mene dobijate , $%&5@$A
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=Miss Poison link=topic=3010.msg206810#msg206810 date=1290949713]
                    Dallee, dacu ti idealan predlog za Caniggiu, ako kojim slucajem dodje do toga da ti dajes avatare, sto cisto sumnjam da ce se desiti. $%&amp;5@$A Ima li ko predlog za Dachu? h5g6k8
                    [/quote]
                    Ne gine mi patuljak na avataru. #%d*

                    sigpic

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      Ma ako Rafa pobijedi , ja cu vam dati fine avatare , ono sto volite poprilicno , posto je prvi put da se kladimo
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg206734#msg206734 date=1290945758]
                        Daj pesmicu na PM %QWT&amp;W
                        Hana Montana &amp; Bieber &amp;(/+q &amp;(/+q
                        [/quote]

                        Poslata... &amp;($%WP+

                        Ja bih zhenio i Hanu Montanu i Biebera p%8@
                        “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                        Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=Dale link=topic=3010.msg206820#msg206820 date=1290950183]
                          Ma ako Rafa pobijedi , ja cu vam dati fine avatare , ono sto volite poprilicno , posto je prvi put da se kladimo
                          [/quote]
                          Nemoj mi samo Pedrosu stavljati,ostalo sve moze,cak i Bieber i Milan Stankovic,samo mi patuljka nemoj.
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=Nyman link=topic=1649.msg206828#msg206828 date=1290950456]
                            Ja bih zhenio i Hanu Montanu i Biebera p%8@
                            [/quote]
                            Oduvijek si mi bio sumLJiv. :.8-]
                            Oznoji se Tata sav,
                            bekendi ga strasno muce,
                            borio se kao lav!
                            al' mu ipak g.za puce!

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              Koristim ovu priliku da prosetam svoju novu pesmicu u potpisu, u znak secanja na poraz koji je Jogovic doziveo od Feminiziranog Tatice, a koji je istovremeno znacio i moj poraz od Nyman-a &amp;($%WP+

                              Takodje ovim putem popularizujem umetnicku crtu naseg voljenog forumasa #$&amp;+|r
                              Tako da svi znate u slucaju da se kladite sa Nymanom, da on za razliku od fc-a ume da napise pesmicu h5g6k8

                              Ako vam je malo nerazumljiva, to je stoga sto je on iz Nis $8#a

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                &amp;*#GI(]
                                Hvala Gosn Gold...

                                Chuli ste choveka..pazite shta radite... &amp;d$7
                                “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                                Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                                Comment

                                Working...
                                X