Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    Ne znam sta pokusavaju, ali samo znam da ako se ovo nastavi forum ce da umre uskoro...
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Mozda cekaju pocetak nove sezone , pa da nas prijatno iznenade

      Salim se , naravno ..
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Nece se nista promijeniti sve mi se cini
        http://www.sportklub.info/forum/inde...3086#msg203086
        sigpic

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Sve si ti sjajno ovdje napisao , samo je pitanje da li ce se gospoda udostojiti da procita ovo , ili ce im jednostavno biti mrsko uz pomisao : Ma ko jebe vas i vas teniski pdf ..


          Izvinjavam se na ovim rijecima , ali stvarno ne znam kako drugacije da se izrazim ..
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            Vladane svaka cast &amp;8@^J &amp;8@^J &amp;8@^J
            Dale sve ok niko ti nece nista reci zbog situacije.
            Evo ja nisam redovan clan teniskog pdf.Pratim tenis ali su mi neki drugi sportovi ispred.Naravno podrzavam Vladana,Bojanu i ostatak ekipe da se izbore za resenje problema.Ne treba nijedan pdf da bude zapusten.
            Ne znam sta mislite o ideji da ako ovako ostane jednostavno ova ekipa napravi sopstveni sportski forum.Mislim da bi to bilo najbolje resenje.
            sigpic

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=Dale link=topic=3010.msg203065#msg203065 date=1290555183]
              Sve si ti sjajno ovdje napisao , samo je pitanje da li ce se gospoda udostojiti da procita ovo , ili ce im jednostavno biti mrsko uz pomisao : Ma ko jebe vas i vas teniski pdf ..


              Izvinjavam se na ovim rijecima , ali stvarno ne znam kako drugacije da se izrazim ..
              [/quote]
              Nemas sta da se izvinjavas @(*6sd$%
              Ma ja sam namjeravao da im dam par nedelja fore,prije nego napustim sve ovo,ali sam odlucio zbog ove sjajne atmosfere ovdje da ostanem do nove godine i vidim oce li se nesto promijeniti,za to je znalo par osoba samo!A nece se nista promijeniti,sve mi se cini.Nece se nista promijeniti ni mojim ili bilo cijim odlaskom,ali ovo stvarno vise nema smisla i muka mi je vise.Umjesto da se zezamo ovdje,da nam forum sluzi za razonodu,razmjenu misljenja,gube se zivci samo!
              Ali nista se ne mijenja vidim,steta velika,jer se ovako dobra ekipa tesko nalazi!


              sigpic

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=Vladan link=topic=3010.msg203071#msg203071 date=1290555989]
                Nemas sta da se izvinjavas @(*6sd$%
                Ma ja sam namjeravao da im dam par nedelja fore,prije nego napustim sve ovo,ali sam odlucio zbog ove sjajne atmosfere ovdje da ostanem do nove godine i vidim oce li se nesto promijeniti,za to je znalo par osoba samo!A nece se nista promijeniti,sve mi se cini.Nece se nista promijeniti ni mojim ili bilo cijim odlaskom,ali ovo stvarno vise nema smisla i muka mi je vise.Umjesto da se zezamo ovdje,da nam forum sluzi za razonodu,razmjenu misljenja,gube se zivci samo!
                Ali nista se ne mijenja vidim,steta velika,jer se ovako dobra ekipa tesko nalazi!
                [/quote]
                Vladane,nemoj da ides molim te.Sto bi se mi raspali ako oni nece da poprave situaciju.Otici ces ti,pa na primer Bojana,pa sad mozda zbog ovoga sa PL Manda i zbog EL T-Mac,D-Wade,Melo.Naravno sa njima i ostali clanovi.Da se povuku ovi koje sam nabrojao uz jos Golda,koji se vec povlacio pa se vratio isto kao i LL,ja bi momentalno otisao,a verujem i veliki broj drugih.Ako oni nece da srede stvar,ne moramo mi da bacimo u vodu sve ovo do sada.Meni je kao ivecini preterano ovde,ovo mi sluzi za opustanje,zezam se sa ovom odlicnom ekipom.Najbolje resenje je u tom slucaju pravljenje novog foruma,sto bi zahtevalo verovatno neko vreme,ali mislim da to ne bi bio neki veliki problem za ovu ekipu.
                sigpic

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  Problem je ogroman,novi clan dodje zbog tenisa,ne vidi teniski pdf ide na teniska liga pdf i mora da mu se posalje na pm link da bi nas nasao,a nije ni cudo kad je teniski pdf nevidljiv...Bukvalno mora da se dezura na forumu i da se gleda koji pdf gleda novi clan!
                  I sad jos ovo,sad tenisa uopste nema,ne postoji maltene!A dosta nas je,opet ponavljam atmosfera je sjajna,fino se druzimo,nema vrijedjanja!
                  Niko ne ide nidje,jos uvijek,da ne pravimo bez veze sad tenzije...
                  Treba da srede ovo i ne bi bilo nikakvih problema,nego da vidimo oce li ovaj problem nesto novo donijeti,cuda su ipak moguca!
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=Vladan link=topic=1649.msg203064#msg203064 date=1290554963]
                    Nece se nista promijeniti sve mi se cini
                    http://www.sportklub.info/forum/inde...3086#msg203086
                    [/quote]

                    Vladane, sjajno napisano.. &amp;8@^J A oko odlazenja sa foruma, sam saglasna sa Caniggiom
                    Mistakes make us who we are.

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      Vladane nemoj bezveze da odes.

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        Nije bas bezveze, ali nije ni vrijedno odlaska.
                        Mistakes make us who we are.

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          Vladane lepo si ti onde objasnio,ali ima li ko ce to da procita??Glavno pitanje
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=-dacha- link=topic=1649.msg203185#msg203185 date=1290601465]
                            Vladane lepo si ti onde objasnio,ali ima li ko ce to da procita??Glavno pitanje
                            [/quote]

                            To je i najveci problem ovog foruma, da neko cita sta mi pisemo, sve bi vec odavno bilo reseno.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=bojanaBG link=topic=3010.msg203222#msg203222 date=1290604417]
                              Ko uspe da je nadje a da ne smanjuje kosarkaski pdf i da ne ide na ovaj link, odmah dobija 3 nagradna poena $#^%RT
                              zabranjeno je i koriscenje history iz browsera $#^%RT $#^%RT
                              [/quote]
                              Ko to uspije automatski postaje moderator teniskog pdf-a $#^%RT
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                $#^%RT $#^%RT
                                Ja sam uspeo
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X