Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    Jel ima neko da je iz Kraljeva ovde?

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      U okolini (ili u samom gradu) zivi devojka koja je sa mnom isla u srednju skolu i do koje mi je jako stalo.. uopste ne mogu da saznam da li je u redu,izgleda da je menjala broj

      Jadni ljudi,samo nam je ovo falilo pored svih muka
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=ClayWarrior link=topic=1649.msg188371#msg188371 date=1288812636]
        U okolini (ili u samom gradu) zivi devojka koja je sa mnom isla u srednju skolu i do koje mi je jako stalo.. uopste ne mogu da saznam da li je u redu,izgleda da je menjala broj

        Jadni ljudi,samo nam je ovo falilo pored svih muka
        [/quote]

        +-*^%*

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=ClayWarrior link=topic=1649.msg188362#msg188362 date=1288812419]
          [quote author=bice link=topic=1649.msg188331#msg188331 date=1288810853]
          Zavisi gde?Kazu da je bilo jako i u BG-u...Ako si ti iz BG-a onda je takodje bilo zeznuto. @(*6sd$%
          [/quote]

          Ti i ja smo sugradjani,znas kako je bilo $#^%RT
          [/quote]


          Znaci najzad neko ko zivi u KG-u. +*@WT*48* Kazu da je bilo zeznuto....Mozda ce biti jos neki ko zna.. +-*^%* Ja se nadam da nece &%@5w8&*
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=bice link=topic=1649.msg188410#msg188410 date=1288813578]
            [quote author=ClayWarrior link=topic=1649.msg188362#msg188362 date=1288812419]
            [quote author=bice link=topic=1649.msg188331#msg188331 date=1288810853]
            Zavisi gde?Kazu da je bilo jako i u BG-u...Ako si ti iz BG-a onda je takodje bilo zeznuto. @(*6sd$%
            [/quote]

            Ti i ja smo sugradjani,znas kako je bilo $#^%RT
            [/quote]


            Znaci najzad neko ko zivi u KG-u. +*@WT*48* Kazu da je bilo zeznuto....Mozda ce biti jos neki ko zna.. +-*^%* Ja se nadam da nece &%@5w8&*
            [/quote]

            Ja se nadam takodje da nece.

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Svaka cast Platiniju za pruzenu sansu da sampioni lakse udju u Ligu Sampiona ali nekima tamo jednostavno nije mesto 7&@%q

              Ja ne mogu da verujem da neko moze biti ovoliko jadan i neorganizovan... sa ''agresivnom'' postavom u najavi a napadaci pri tom jedva i videse loptu

              Donesite vi momci nama jos jednu domacu titulu,za bolje i niste h5g6k8
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=ClayWarrior link=topic=1649.msg188454#msg188454 date=1288817885]
                Svaka cast Platiniju za pruzenu sansu da sampioni lakse udju u Ligu Sampiona ali nekima tamo jednostavno nije mesto 7&@%q

                Ja ne mogu da verujem da neko moze biti ovoliko jadan i neorganizovan... sa ''agresivnom'' postavom u najavi a napadaci pri tom jedva i videse loptu

                Donesite vi momci nama jos jednu domacu titulu,za bolje i niste h5g6k8
                [/quote]

                Srpski fudbal je propao.

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  Ma ja sam bre lud sto se nerviram iz kola u kolo kad znam da ne mogu da urade nista

                  Cuva se grlo za kosarkase sutra,oni momci su tigrovi
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=ClayWarrior link=topic=1649.msg188457#msg188457 date=1288818031]
                    Ma ja sam bre lud sto se nerviram iz kola u kolo kad znam da ne mogu da urade nista

                    Cuva se grlo za kosarkase sutra,oni momci su tigrovi
                    [/quote]

                    Ja jos cuvam grlo za olimpijske igre 2012 u kosarci, tamo ce biti zestoko, a od srpskog fudbala svi su digli ruke.

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      Ljudi nema dache..Sta je ovo vidim ja nema ko da zeza Vladana $#^%RT
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        Dacha sjutra dolazi @(*6sd$%
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          Aha ok. @(*6sd$%
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            A gde je dacha?

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              konacno ovde,imao sam nekih privatnih problema kojih sam morao da se resim

                              A sad da se malo priberem pa da vidim gde smo stali.Inache vidim pisali ste o zemljotresu ja sam ga itekako osetio $8#a
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=-dacha- link=topic=1649.msg189058#msg189058 date=1288906817]
                                konacno ovde,imao sam nekih privatnih problema kojih sam morao da se resim

                                A sad da se malo priberem pa da vidim gde smo stali.Inache vidim pisali ste o zemljotresu ja sam ga itekako osetio $8#a
                                [/quote]

                                Svi su ga osetili, sem mene, ja sam spavao i nista nisam primetio.

                                Comment

                                Working...
                                X