Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    Ja sam spavao ko zaklan, nisam nista osetio, ja sam iz Nisa.

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Ja nisam ni osetio.Mene zove majka jutros i pita me jesi li osetio zemljotres?Ja kazem nisam. !*^*-S& !*^*-S&
      Stvarno jadni ljudi mada je i meni ovo bilo blizu ja sam u Kragujevcu. @(*6sd$%
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Kod mene je bas ljuljalo, na Vozdovcu, ali sad sam se cula sa sestrom i ona u Zemunu spavala, nista nije osetila...
        Ali jadni ljudi, nemaju struju, vodu, nekima su kuce razrusene +-*^%*
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Bas steta.Ima dva smrtna slucaja +-*^%* .Ali kako se odjednom pojavio zemljotres? (%fsd%&j
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            Ja sam na Zvezdari i bas je ljuljalo. Meni se ljulja kuca i kad prodje neko vece vozilo. A moja macka je spavala!
            #58

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Steta 2 smrtna slucaja. +-*^%* Ja ga nisam ni osetio, cudno. Ja kad zaspim ni zemljotres me ne moze probudi. &*#GI(]

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                Uf , kad je kod mene u Sarajevu ljuljalo , mogu misliti kako je vama bilo $%&5qw7
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=dusan1610 link=topic=1649.msg188131#msg188131 date=1288774719]
                  Ja sam spavao ko zaklan, nisam nista osetio, ja sam iz Nisa.
                  [/quote]

                  Josh jedan Nishlija... @(*6sd$%
                  Kako nisi osetio...ja sam se bio raspametio...

                  Sad chitam da ih bilo josh u Kraljevu..stvarno strashno...
                  “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                  Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=bice link=topic=1649.msg188139#msg188139 date=1288776364]
                    Ja nisam ni osetio.Mene zove majka jutros i pita me jesi li osetio zemljotres?Ja kazem nisam. !*^*-S&amp; !*^*-S&amp;
                    Stvarno jadni ljudi mada je i meni ovo bilo blizu ja sam u Kragujevcu. @(*6sd$%
                    [/quote]


                    Nije ni cudo!Dok ja nisam mogla da zaspim,bice je spavao $%&amp;5qw7 htela sam da ga probudim ali nisam smela da ustanem iz kreveta &amp;Q45q@%
                    Strasno!!!!!!!
                    Prosula mi se voda iz akvarijuma //h*svb

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      Pricaju mi danas da se i u PG osjetio,ja nisam,a bio je bas jak,ne kao onaj u Kotoru prije 30 godina,ali bas jak.Evo gledam neke slike iz Kraljeva,katastrofa +-*^%*
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=bice link=topic=1649.msg188139#msg188139 date=1288776364]
                        Stvarno jadni ljudi mada je i meni ovo bilo blizu ja sam u Kragujevcu. @(*6sd$%
                        [/quote]

                        Vitanovac je valjda na putu Kraljevo/Kragujevac, tako da ti je bilo baš blizu..

                        danas mi prijatelj koji je službeno putovao u Kraljevo kaže da grad izgleda kao da je ratno stanje, zgrade napukle,krovi urušeni,izlozi popucali..
                        kad smo mi u Bg osetili toliko podrhtavanje,mogu da zamislim kako je njima bilo..
                        Originally posted by gokara
                        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=bice link=topic=1649.msg188139#msg188139 date=1288776364]
                          Ja nisam ni osetio.Mene zove majka jutros i pita me jesi li osetio zemljotres?Ja kazem nisam. !*^*-S&amp; !*^*-S&amp;
                          Stvarno jadni ljudi mada je i meni ovo bilo blizu ja sam u Kragujevcu. @(*6sd$%
                          [/quote]

                          Pa nas je sugradjanine opasno prodrmalo h5g6k8

                          Meni se jos tresu ruke,sve nekako mogu da podnesem ali zemljotres ne
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            Zavisi gde?Kazu da je bilo jako i u BG-u...Ako si ti iz BG-a onda je takodje bilo zeznuto. @(*6sd$%
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=ClayWarrior link=topic=1649.msg188302#msg188302 date=1288807478]
                              [quote author=bice link=topic=1649.msg188139#msg188139 date=1288776364]
                              Ja nisam ni osetio.Mene zove majka jutros i pita me jesi li osetio zemljotres?Ja kazem nisam. !*^*-S&amp; !*^*-S&amp;
                              Stvarno jadni ljudi mada je i meni ovo bilo blizu ja sam u Kragujevcu. @(*6sd$%
                              [/quote]

                              Pa nas je sugradjanine opasno prodrmalo h5g6k8

                              Meni se jos tresu ruke,sve nekako mogu da podnesem ali zemljotres ne
                              [/quote]

                              Auh, imam srece sto sam spavao i nisam osetio.

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=bice link=topic=1649.msg188331#msg188331 date=1288810853]
                                Zavisi gde?Kazu da je bilo jako i u BG-u...Ako si ti iz BG-a onda je takodje bilo zeznuto. @(*6sd$%
                                [/quote]

                                Ti i ja smo sugradjani,znas kako je bilo $#^%RT
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X