Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg181159#msg181159 date=1287335154]
    [quote author=ClayWarrior link=topic=1649.msg181154#msg181154 date=1287334910]

    Dovuci cu vam jos jednog Federerovog fana,ovo ne sme da propusta
    [/quote]

    Odmah mu salji poruku i reci mu da se registruje l5'%9
    [/quote]

    Danas mi je jadikovao kako ovako vise ne moze i kako Federer mora da razmisli kako ce i sta ce dalje pa sam morao da ga podsecam da mu je ovo cetvrto vezano finale na Mastersima h5g6k8

    Javicu mu sutra,on se muka obraduje kad god nesto dobro procita jer zbog posla ne moze bas uvek sve da isprati
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=bice link=topic=1649.msg181162#msg181162 date=1287335327]
      Da preko b92.Zaista nisam znao da postoji SK forum.Neki decko u NBA ili ne znam gde stavio link i ja usao.Nekih 3-4 dana sam razmisljao da udjem i usao na kraju. +*@WT*48*U opste nisam ni jednog dana zazalio sto sam se prijavio. &d$7
      [/quote]
      Ako je NBA vijest bila u pitanju onda se radi o pametnom decku,ako je link bio postovan u teniskoj vijesti,onda se ne radi o bas pametnom decku $8#a
      sigpic

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=ClayWarrior link=topic=1649.msg181164#msg181164 date=1287335451]
        Danas mi je jadikovao kako ovako vise ne moze i kako Federer mora da razmisli kako ce i sta ce dalje pa sam morao da ga podsecam da mu je ovo cetvrto vezano finale na Mastersima h5g6k8

        Javicu mu sutra,on se muka obraduje kad god nesto dobro procita jer zbog posla ne moze bas uvek sve da isprati
        [/quote]

        Ajoj ti moras da tesis Federerovog fana $#^%RT $#^%RT
        Samo ti njemu reci da od kad je Anakon dosao on ima 1 titulu, 2 finala i polufinala i da ce sve biti kako treba @R&}*
        Ustvari dovedi ga ovamo to je najbolje resenje h5g6k8
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Ja mislim da je bio u NBA (%fsd%&j Zasto za tenis nije pametan?
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            A sta ces CW tako ti je to


            Ja sam najvise minusa dobio kad sam pisao nesto protiv Djokovica 100 %

            Ali kao sto rece Bojana nebitno je to
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Bogami stizem vas i ja po ugledu

              Imao +8 sad samo + 3 $#^%RT $#^%RT
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                E moj Dacha


                Ja sam imao 10 pluseva vise nego minusa , ali kad su igrali Nadal i Djokovic finale USO-a imao sam vise minusa , ali nevazno mi je to
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  Sta tek reci za Bojanu,Vladana i ostale ....
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    A priznajem ja volim da klikcem po plusevima i minusevima...i najvise minuseva delim ovima sto gledaju moto GP $8#a
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      Ja sam malo tu kliktao.Mozda 10-15 puta samo.I to u pocetku.Sada redje. $#^%RT
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        Ja to bas , bas rijetko radim ..


                        Jedino kad neko napise neki super kvalitetan post kliknem plus ili nesto sto mi je onako simpa , a minuse dijelim samo kad na forumu dodje neko ko veze s tenisom nema i pocne pisati neke bas gluposti , ali takvi budu po 2 dana na forumu i odu ..

                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=bice link=topic=1649.msg181181#msg181181 date=1287336165]
                          Sta tek reci za Bojanu,Vladana i ostale ....
                          [/quote]

                          Ih, pa mi smo ipak dugo ovde @(*6sd$%
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            Pa dobro ali ipak pogledajte koliko puta je neko kliknuo na plus ili minus fghj48d
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              A vidim dotakli ste se teme kako ste saznali za forum,malo mi je nepregledno ovo al dobro nadam se da ce da se brzo sredi
                              Pa evo vam i moja verzija price

                              Ove godine u MCigrali Djokovic-Nalbandian 1/4 finale i onda Visko izusti:Posetite nas forum tu se vodi jako kvalitetna rasprava
                              Bilo mi je dosadno da gledam kako ga Novak ubija h5g6k8 i dodjem i registrujem se...Napisao jednu poruku i kasnije sam zaboravio sifru(sto mi se uvek desava)i zaboravim na forum i sve ostalo

                              A onda u avgustu dodjem ja registrujem se u pocetku sam napisao par postova,posle je postalo dosadno,ali kad je poceo Toronto shvatio sam da ovo moze biti velika zabava jer mi je bilo dosadno tokom letnjeg raspusta i tako.....Ovde vam dosadjujem 2 ipo meseca $#^%RT $#^%RT
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                Haha , evo vidim Bojana registrovana 3. februara 2008. godine

                                A ja se registrovao cini mi se kad je bio Monte Carlo ove godine , i to kad su igrali Verdasco i Montanes




                                Edit : Pa Dacha da li je ovo moguce ? hahahahha


                                Znaci , ti si se registrovao 20tak minuta prije mene , jer cini mi se da je prije ovog mog meca bio upravo taj mec , ne mogu da vjerujem hahaha
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X