Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    Vladane a sto mrzis sliku?
    Vidi kako je Ferer srecan $#^%RT $#^%RT
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg171835#msg171835 date=1285357370]
      Samo da vam kazem da nemate pojma, imam ja i E particiju ^%@7f
      [/quote]

      Pa dobro, onda ovako:


      C:\Program files 30GB
      D:\Bojana 20 GB
      E:Slike\Muskarci\Polugoli muskarci\Goli muskarci (Hidden folder) 14,5 TB

      &*#GI(]

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg171839#msg171839 date=1285357525]
        Vladane a sto mrzis sliku?
        Vidi kako je Ferer srecan $#^%RT $#^%RT
        [/quote]
        Vidim ja da je on srecan i razdragan #&^Dk*
        Ja uopste nisam srecan,nemoj slucajno vise da mi trazis da ti preporucujem filmove i serije /SR&]
        sigpic

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg171840#msg171840 date=1285357616]
          Pa dobro, onda ovako:


          C:\Program files 30GB
          D:\Bojana 20 GB
          E:Slike\Muskarci\Polugoli muskarci\Goli muskarci (Hidden folder) 14,5 TB

          &*#GI(]
          [/quote]

          nemas ti pojma kako se sakrivaju stvari $#^%RT $#^%RT

          E:\Slike\Wallpapers\Priroda\Goli muskarci (hidden folder)

          [quote author=Vladan link=topic=1649.msg171841#msg171841 date=1285357667]
          Vidim ja da je on srecan i razdragan #&^Dk*
          Ja uopste nisam srecan,nemoj slucajno vise da mi trazis da ti preporucujem filmove i serije /SR&]

          [/quote]

          //h*svb //h*svb
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            E Vladane nije fer od tebe da ne dolazis za vreme avatara. @(*6sd$%
            Inace ovaj t je najlepsi do sada Ferrer je najbolji raduje se sto ga nosis *T_*@SR
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Nece se vise ponoviti Bice,pokusao sam ovoga puta i opet mi nije proslo +-*^%*
              sigpic

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                Bice bolje jos sada kada te pobede Nyman i Daca I#^@8
                Imaces sansu da me prvi put u svojoj karijeri pobedis $#^%RT
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  Pobjedjujem sigurno l5'%9
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    Onda ja necu dolaziti nedelju dana posto znam koji avatar mi sleduje(mada ja nisam takav) $%&5@$A
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      Ma mozes da ne dolazis,ali jednog dana moras doci,avatar ce te svakako cekati ^%@7f
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        Bio si tako siguran i protiv Bojane pa si izgubio ne nadaj se prerano #&^4A
                        Seti se vodim 2-0 &8@^J
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          Pa vodis samo zato sto sam te pustio,a i Bojanu sam isto pustio @(*6sd$%
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            Pa to sigurno samo ako si je pustio zasto je onda 5-2 za tebe?Ona je pustala tebe bolje reci @(*6sd$%
                            A sada kada je doslo njenih 5 minuta ti je ovako vracas $%&5qw7
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              Pustio sam je 2 puta,dzentlmenski ^%@7f
                              Kako joj vracam? &%@5w8&*
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                Pa tako sto nisi dolazio 4 dana na forum @(*6sd$%
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X