Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=Maha23 link=topic=1649.msg169703#msg169703 date=1284721973]
    BojanO (i ovo je pravilno po tvojoj teoriji), muska imena koja se zavrsavaju na a uvijek imaju vokativ jednak nominativu &+I}\
    Vladane : jinx-baksuz, osoba ili stvar koja donosi nesrecu. Dobro sam mada imam osjecaj da ce me temperatura opaliti h5g6k8
    [/quote]

    Ne moze to da bude pravilno, zato sto nema isti broj slogova niti se isto akcentuju, tako da ti propada teorija.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=Nyman link=topic=1649.msg169732#msg169732 date=1284724922]
      Levoruki bi trebalo da su bolji vozachi jer desnom menjaju brzine,osim ako Maha nema automatik...
      Ne znam jel to ima uticaja (%fsd%&j

      Kako je moguce raditi neshto levom,neshto desnom..ja sam levoruk takodje $%&5qw7 Il' nisi il' jesi levoruk...to se ne bira,al' se mozhe promeniti...
      [/quote]
      i ja isto mislim da je nemoguce,ako si ljevoruk onda pises lijevom i sutiras lijevom,ne znam $%&5qw7
      [quote author=Maha23 link=topic=1649.msg169733#msg169733 date=1284725071]
      Nekako mi jinx bila najprikladnija.
      Vladane pa ti mi vec dodjeljujes titule. p%8@
      Vrati se na svoj prethodni post i bice ti mnogo jasnije. @(*6sd$%
      6 od 9 ne mora nista znaciti...
      Ne volim bas igrati pleja, vise voli SF ala LeBron &*#GI(]
      Zasto je nemoguce?
      Nije mi jos niko zvao.
      Nisam popio a i nije ni nesto bolje. $%&5qw7
      [/quote]
      Pa najprikladnije ti je bilo zbog date situacije,ma nema potrebe da se stidis,bices magistar,to se iz aviona vidi!
      Vracao sam se na tvoj prethodni post 3 puta i ne znam sta sam to zlobno rekao?
      Nisam znao da LBJ voli naucnu fantastiku %QWT&W
      Pa i ocekivao sam da onda i ti najvise volis tu vrsu filmova!
      A tebi urucuju specijalnu pozivnicu za posao?Meni se tacno zna kad dolazim $%&5qw7
      Pa djelujes mi nekako svjeze,razdragano po postovima,ucinjelo mi se da si malo bolje,znaci nisi nimalo? +-*^%*
      sigpic

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg169734#msg169734 date=1284725117]

        Ne moze to da bude pravilno, zato sto nema isti broj slogova niti se isto akcentuju, tako da ti propada teorija.
        [/quote]
        Pa hajde, daj jedno musko ime koje se zavrsava na A a da vokativ nije jednak nominativu!

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Vladane, hvala.
          Pa ne znam da li je zbog date situacije, ali meni se ucinilo najprikladnijim. $%&5qw7
          Zao mi je ako ne pronalazis sta je bilo zlobno, ali oprastam ti jer ocigledno ne znas sta si napisao.
          Zasto naucnu fantastiku? $%&5qw7
          Nije bas specijalna pozivnica, nemoj sad pretjerivati.
          Ni 1% nisam bolje.

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=Maha23 link=topic=1649.msg169736#msg169736 date=1284725528]
            Pa hajde, daj jedno musko ime koje se zavrsava na A a da vokativ nije jednak nominativu!
            [/quote]

            Mi smo imali dedu u selu koji se zvao Noa..a zvali smo ga Noe..tako da eto..jedan primer iz starijeg jezika koji obara to pravilo...ochigledno ne mora da znachi...

            Ako ti nije bolje to je stadijum u kome morash da lezhish i da se ne forsirash toliko..chak je i kuckanje zamorno za ochi i mozak....
            “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
            Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=Maha23 link=topic=1649.msg169736#msg169736 date=1284725528]
              Pa hajde, daj jedno musko ime koje se zavrsava na A a da vokativ nije jednak nominativu!
              [/quote]
              Ja imam komsiju,zove se Sima,stariji covjek,bas fin, svi ga zovemo Simo %QWT&W
              [quote author=Maha23 link=topic=1649.msg169737#msg169737 date=1284725795]
              Vladane, hvala.
              Pa ne znam da li je zbog date situacije, ali meni se ucinilo najprikladnijim. $%&5qw7
              Zao mi je ako ne pronalazis sta je bilo zlobno, ali oprastam ti jer ocigledno ne znas sta si napisao.
              Zasto naucnu fantastiku? $%&5qw7
              Nije bas specijalna pozivnica, nemoj sad pretjerivati.
              Ni 1% nisam bolje.
              [/quote]
              Nema na cemu.
              Naravno da ti se ucinilo najprikladniji,jos je tada i Jinxy bila online,ma potez je za cistu desetku l5'%9
              Ma znam sta sam napisao,ali ne znam sta je zlobno,pomogni mi $%&5qw7
              Pa rekao si SF,to je valjda Science Fiction? $%&5qw7
              Pij caj,samo dosta caja i popij jedan brufen,sigurn ce ti biti bolje
              sigpic

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=Nyman link=topic=1649.msg169740#msg169740 date=1284726028]

                Mi smo imali dedu u selu koji se zvao Noa..a zvali smo ga Noe..tako da eto..jedna primer iz starijeg jezika koji obara to pravilo...ochigledno ne mora da znachi...

                Ako ti nije bolje to je stadijum u kome morash da lezhish i da se ne forsirash toliko..chak je i kuckanje zamorno za ochi i mozak....
                [/quote]
                Mozes ti zvati nekoga kako hoces, stvar je u tome da postoji pravila kojih se treba drzati. Nisam ja izmslio ta pravila vec neko kompetentan, i ja se bar nastojim drzati tih pravila, za druge ne znam $%&5qw7
                Npr. Zasto si napisao dedu a ne deda,dedi u toj recenici???

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  A mozda ova nasa gramatika nije ista onoj sa kojom je upoznat Maha (%fsd%&j
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    Imam i ja prijateljicu Selmu, koju ja zovem Selmo ali to nije pravilno i tome je stvar. &+I}\
                    Jesi li procitao sta izmedu redova?
                    Ja ti ne mogu pomoci, pomogni sam sebi!
                    SF-Small forward, nismo se dobro razumjeli. @(*6sd$%
                    Hvala na savjetima, nastojacu u tome da ih se drzim.

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=dacha-czv link=topic=1649.msg169745#msg169745 date=1284726502]
                      A mozda ova nasa gramatika nije ista onoj sa kojom je upoznat Maha (%fsd%&j
                      [/quote]

                      i meni se cini $%&5qw7
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=Maha23 link=topic=1649.msg169746#msg169746 date=1284726561]
                        Imam i ja prijateljicu Selmu, koju ja zovem Selmo ali to nije pravilno i tome je stvar. &+I}\
                        Jesi li procitao sta izmedu redova?
                        Ja ti ne mogu pomoci, pomogni sam sebi!
                        SF-Small forward, nismo se dobro razumjeli. @(*6sd$%
                        Hvala na savjetima, nastojacu u tome da ih se drzim.
                        [/quote]
                        Ne mozes da je zoves Selmo,to nije pravilno,ali ovo jeste,kad te zovem necu ti reci Maha,nego Maho.Hej Maho,dje si,jesi li ozdravio?Kako si Maho,sto nisi radio danas?Pijes li cajeva Maho?
                        Ja nisam nista procitao izmedju redova,ali ja i ne treba da procitam zar ne?
                        [quote author=Maha23 link=topic=1649.msg169746#msg169746 date=1284726561]
                        Ja ti ne mogu pomoci, pomogni sam sebi!
                        [/quote]
                        Nema potrebe za ovim tonom Maho,ja stvarno ne znam o cemu se radi,ali nisam ocekivao ovako drzak odgovor.Kako da pomognem sam sebi?

                        Aaaaaaaaaaaaaaaa small forward,ja mislio scifi,kako sam smo glup,sori p%8@
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          MahO,kako ces dozvati nekog ko se zove AcA?
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=Maha23 link=topic=1649.msg169744#msg169744 date=1284726342]
                            Mozes ti zvati nekoga kako hoces, stvar je u tome da postoji pravila kojih se treba drzati. Nisam ja izmslio ta pravila vec neko kompetentan, i ja se bar nastojim drzati tih pravila, za druge ne znam $%&5qw7
                            Npr. Zasto si napisao dedu a ne deda,dedi u toj recenici???
                            [/quote]

                            Ma nishta ne kazhemo da si ti izmislio...Ustalom ta pravila nisu'izmishljenja',vec su se prirodno formirala,a neko ih je samo uochio...te ih sad uchimo kao pravila,tj. neki stranac bi ih tako uchio...

                            Shta sa Simom,i Perom nekim..Pera-nominativ,Pero-vokativ...Uvek postoje neke tendencije ka nepoklapanjima u jeziku kao stalno varirajucem...

                            Mog'o sam i da napishem 'deda'...'Imali smo deda u nashem selu..'sasvim moguce,samo druga vrsta narechja...Mislim da Crnogorci i neki u hrvatskom podruchju tako prichaju djeda/deda...

                            Naravno da nisam napisao jer drzhim do svog padezhnog sistema koji je slichan i sa drugim narechjima u Srbiji i shire..shto ne znachi da je on tachan il' nije..prosto je takav.. .... $%&5qw7

                            [quote author=dacha-czv link=topic=1649.msg169751#msg169751 date=1284726907]
                            MahO,kako ces dozvati nekog ko se zove AcA?
                            [/quote]

                            Eto..dobro pitanje..ili Dacha @(*6sd$%
                            “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                            Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              Nema nam Mahe (je l' dobar padez? &%@5w8&* ), mozda je otisao da prelista gramatiku $#^%RT
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                Nije mu valjda pozlilo...reche da mu nije bolje...
                                Valjda ode po chaj... &($%WP+

                                Eto,kad te diskusije iscrpe... &Q45q@%
                                “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                                Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                                Comment

                                Working...
                                X