Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    Ja imam druga Maha i svi ga zovemo Maho,ajde cujemo se (*#^R^
    sigpic

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg169686#msg169686 date=1284720116]
      Ali mama i Maha tj. Maja nisu isto akcentovane reci, a Maha i Maja jesu. %QWT&W
      Sto znaci dosli smo do zakljucka da se ipak kaze Maho l5'%9
      [/quote]
      BojanO (i ovo je pravilno po tvojoj teoriji), muska imena koja se zavrsavaju na a uvijek imaju vokativ jednak nominativu &+I}\
      Vladane : jinx-baksuz, osoba ili stvar koja donosi nesrecu. Dobro sam mada imam osjecaj da ce me temperatura opaliti h5g6k8

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Ja sam mislio da su to misforcun ili eventualno anlaki $%&5qw7
        Ovo je stvarno nacin da pridobijes paznju Jinxy,mislim da ce ti na kraju i uspjeti.Jos jedan dokaz tvoje briljantnosti!
        Sto,boli li te glava?
        Zasto imas takav osjecaj?
        Jesi li bio na promaji ovih dana,kad vozis musterije je li ti otvoren prozor?
        Pijes li cajeve kad se razbolis?
        sigpic

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=Vladan link=topic=1649.msg169704#msg169704 date=1284722148]
          Ja sam mislio da su to misforcun ili eventualno anlaki $%&5qw7
          Ovo je stvarno nacin da pridobijes paznju Jinxy,mislim da ce ti na kraju i uspjeti.Jos jedan dokaz tvoje briljantnosti!
          Sto,boli li te glava?
          Zasto imas takav osjecaj?
          Jesi li bio na promaji ovih dana,kad vozis musterije je li ti otvoren prozor?
          Pijes li cajeve kad se razbolis?
          [/quote]
          Pa valjda 3 ili vise rijeci moze nositi eventualno isto znacenje @(*6sd$%
          Zasto bi zelio njenu paznju? I hvala ti jos jednom na komplimentu, stvarno p%8@
          Pa opca iznemoglost, blagi kasalj, curenje iz nosa, bol u misicima meni ukazuje samo na nadolazecu prehladu. Ima li neki Dr.House pa da mi postavi dijagnozu?
          Ne boli jos...
          Ne,igrao sam basketa, pa me vjerovatno napuhalo $%&5qw7
          Pijem, ali ne vjerujem nesto posebno u njihov ucinak h5g6k8

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            Pa ne znam,moguce,ali mnogo je da tri rijeci imaju isto znacenje,sta ti mislis o tome?
            Vjerujem ti ja,ali ipak mislim da tu moze da se procita i nesto izmedju redova,jesam li u pravu?
            Sve lici na prehladu,kad si osjetio bolove u misicima i taj blagi kasalj?
            Kad si igrao bakset?
            Jesi li pobijedio bar?
            Mozda ti je to zato sto vozis otvorenog prozora?
            sigpic

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Ma ne samo da je moguce, nego ima mnogo takvih primjera s razlikom da znacenje tih rijeci moze biti identicno ili slicno.
              Nisam bas dobar u citanju izmedu redova, ne znam jesi li ti? Ako jesi da mi kazes sta pise. @(*6sd$%
              Pa osjecam vec 2-3 dana ali danas su se simptomi pojavilu u mnogom jacem intenzitetu.
              Jucer.
              Bilo je vise partija i na kraju je skor bio pozitivan.
              Cisto sumnjam.

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                I ja sam mislio za misforchun ili anlaki ili mozhda anforchunet,al' cu morati da proverim u rechniku il' na internetu.. $%&5qw7 u princupi ispade da je moguce imati 3 sinonima
                Ne verujem da bi se Jinxy tako nazvala...

                [quote author=Maha23 link=topic=1649.msg169707#msg169707 date=1284722499]
                Pa opca iznemoglost, blagi kasalj, curenje iz nosa, bol u misicima meni ukazuje samo na nadolazecu prehladu. Ima li neki Dr.House pa da mi postavi dijagnozu?
                Ne boli jos...
                Ne,igrao sam basketa, pa me vjerovatno napuhalo $%&5qw7
                Pijem, ali ne vjerujem nesto posebno u njihov ucinak h5g6k8
                [/quote]

                Ja sam chuo da taxisti,da bi se zashtitili od promaje i temperarture ne kupaju tako chesto da ih ne uhvati ishijas...Drugar mi rek'o da se ne bavi nikakvim sportom (samo mnogo jede)da ne bi forsirao organziam,kako treba da vozi dugo...al' on skroz leglano,naravno...
                Mada,sport je po meni uvek dobar lek protiv slabog organizma.... $%&5qw7

                Chajevi samo prorodni vrede..ovi po prodavnicama raznoraznim ne valjaju...u kombinaciji sa sportom,ali tamo gde nema vetra,leche sve...
                “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=Maha23 link=topic=1649.msg169714#msg169714 date=1284723070]
                  Ma ne samo da je moguce, nego ima mnogo takvih primjera s razlikom da znacenje tih rijeci moze biti identicno ili slicno.
                  Nisam bas dobar u citanju izmedu redova, ne znam jesi li ti? Ako jesi da mi kazes sta pise. @(*6sd$%
                  Pa osjecam vec 2-3 dana ali danas su se simptomi pojavilu u mnogom jacem intenzitetu.
                  Jucer.
                  Bilo je vise partija i na kraju je skor bio pozitivan.
                  Cisto sumnjam.
                  [/quote]
                  Stvarno,e vidis to nisam znao,ali evo i Nyman kaze da nikad nije cuo za Jinx,znaci ipak je ono bilo nesto izmedju redova,ne bi magistar to tek tako postovao,iskusno,iskusno!

                  Vec 2-3 dana se tako osjecas i idalje imas volju da radis kao divljak.Jeste da ne volim divljake i ne postuje sto uzimaju hljeb postenim taxistima,ali ovo je za svako postovanje stvarno &8@^J
                  Koliki je bio skor na samom kraju,kakav si igrac?
                  Koliko si visok ako nije tajna?
                  Sutiras li lijevom ili desnom rukom?
                  Jesi li radio danas?
                  [quote author=Nyman link=topic=1649.msg169716#msg169716 date=1284723137]
                  Ja sam chuo da taxisti,da bi se zashtitili od promaje i temperarture ne kupaju tako chesto da ih ne uhvati ishijas...Drugar mi rek'o da se ne bavi nikakvim sportom (samo mnogo jede)da ne bi forsirao organziam,kako treba da vozi dugo...al' on skroz leglano,naravno...
                  Mada,sport je po meni uvek dobar lek protiv slabog organizma.... $%&5qw7
                  [/quote]
                  Pa da i meni je bilo cudno da vidim da se bavi sportom,jer znam po sebi kakvi su taxisti,ali moguce,ima izuzetaka.Pa dje si vidio obrazovanog taxistu do prije neki dan,dje?

                  sigpic

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    Engleski jezik je cudo : Rijec jinx znaci osobu ili stvar (u mom slucaju nepostenu zaradeni novac) koji donosi nesrecu, a naravno mogu se upotrijebiti i rijeci ,doomed, hapless, ill-fated, luckless, unfortunate h5g6k8
                    Sport je zakon &+I}\
                    Vladane: Ja nisam uspio procitati nista izmedu redova, kad (ako) uspijes molim te mi javi pa da i ja znam o cemu se radi.
                    To drugo nemam potrebe da komentarisem, stvarno zlobno Vladane, ali valjda ne shvatas sam sta pises pa ti oprastam. @(*6sd$%
                    Rekao sam ti, igrali smo oko 8 ili 9 partija, ne mogu ti bas reci tacan rezultat svake ali mislim da je bilo 5-6 pobjeda na kraju h5g6k8
                    Sto bi bila tajna, oko 190cm, centimetar gore, dole.
                    Jedem lijevom, pisem lijevom , a sutiram desnom +*@WT*48*
                    Ne.

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      Doomed...to po onoj igrici Doom..mislim da ima i 1 i 2 i 3... #$&+|r
                      Kol'ko sinonimi,stvarno kul jezik...

                      Sport jeste zakon!Ima naravno onih koji ga praktikuju i onih koji ne.To ne mora nishta da govori generlano o taxistima...Priche su za sebe...taxista je za sebe...

                      Mahao,bolje da si konstanto sportash na promaji,nego divljak na promaji... &+I}\
                      “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                      Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=Nyman link=topic=1649.msg169725#msg169725 date=1284724122]
                        Doomed...to po onoj igrici Doom..mislim da ima i 1 i 2 i 3... #$&+|r
                        Kol'ko sinonimi,stvarno kul jezik...

                        Sport jeste zakon!Ima naravno onih koji ga praktikuju i onih koji ne.To ne mora nishta da govori generlano o taxistima...Priche su za sebe...taxista je za sebe...

                        Mahao,bolje da si konstanto sportash na promaji,nego divljak na promaji... &+I}\
                        [/quote]
                        Koja abeceda sadrzi slova CH, SH, i kako se izgovaraju?

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          Mnoge abecede sadrzhe i C i H i S...

                          Sad ja ne poznajem sve jezike,al' znam da se kombinacija istih svuda drugachije chita...i u engleskom i i u francuskom i u italijinaskom npr...
                          Shto?

                          Meni navika da kucam tako,kako ne bi doshlo do zabune..npr... siske,shishke...itd...
                          “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                          Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=Maha23 link=topic=1649.msg169724#msg169724 date=1284723818]
                            Engleski jezik je cudo : Rijec jinx znaci osobu ili stvar (u mom slucaju nepostenu zaradeni novac) koji donosi nesrecu, a naravno mogu se upotrijebiti i rijeci ,doomed, hapless, ill-fated, luckless, unfortunate h5g6k8
                            Sport je zakon &+I}\
                            Vladane: Ja nisam uspio procitati nista izmedu redova, kad (ako) uspijes molim te mi javi pa da i ja znam o cemu se radi.
                            To drugo nemam potrebe da komentarisem, stvarno zlobno Vladane, ali valjda ne shvatas sam sta pises pa ti oprastam. @(*6sd$%
                            Rekao sam ti, igrali smo oko 8 ili 9 partija, ne mogu ti bas reci tacan rezultat svake ali mislim da je bilo 5-6 pobjeda na kraju h5g6k8
                            Sto bi bila tajna, oko 190cm, centimetar gore, dole.
                            Jedem lijevom, pisem lijevom , a sutiram desnom +*@WT*48*
                            Ne.
                            [/quote]
                            Stvarno nevjerovatno da se toliko rijeci moze upotrijebiti za samo jednu rijec.Ali od svih njih ti si upotrijebio bas Jinx,svaka cast magistre,svaka cast %QWT&W
                            Sta je zlobno? $%&5qw7
                            Ti si pobijedio 6 partija od 9?Ako je tako onda skidam kapu velikom basketasu &8@^J
                            Znaci 188-189 si visok,idealno za pleja @R&}*
                            Pises lijevom,a sutiras desnom,nemoguce $%&5qw7
                            Zasto nisi radio danas,nema posla?
                            Jesi li popio caj,cini mi se da ti je malo bolje %QWT&W
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              Levoruki bi trebalo da su bolji vozachi jer desnom menjaju brzine,osim ako Maha nema automatik...
                              Ne znam jel to ima uticaja (%fsd%&j

                              Kako je moguce raditi neshto levom,neshto desnom..ja sam levoruk takodje $%&5qw7 Il' nisi il' jesi levoruk...to se ne bira,al' se mozhe promeniti...
                              “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                              Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                Nekako mi jinx bila najprikladnija.
                                Vladane pa ti mi vec dodjeljujes titule. p%8@
                                Vrati se na svoj prethodni post i bice ti mnogo jasnije. @(*6sd$%
                                6 od 9 ne mora nista znaciti...
                                Ne volim bas igrati pleja, vise voli SF ala LeBron &*#GI(]
                                Zasto je nemoguce?
                                Nije mi jos niko zvao.
                                Nisam popio a i nije ni nesto bolje. $%&5qw7
                                Nyman: A sta ako je neko ambidekster?

                                Comment

                                Working...
                                X