Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=Vladan link=topic=1649.msg169407#msg169407 date=1284660252]
    Pa kako nisi dugo bio u poslu,a kazes da si danas radio? $%&5qw7
    Drugom ti to,znamo se kolega,garantovano da malo stetis narod na taximetru @(*6sd$%
    [/quote]
    Pa Vladane, mislim opcenito a ne samo na danasnji dan......Nikada u zivotu, pare zaredene na taj nacin samo donose jinx h5g6k8

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=ClayWarrior link=topic=1649.msg169282#msg169282 date=1284641708]
      Volis Therion Nymane @(*6sd$%
      [/quote]

      Naravno l5'%9 jedan od najboljih bendova u istoriji...

      Bravo,Maho...profesionalizam na nivou.I pored sporechkanja po forumu vozio bi za dzh..zapravo to i nije bash profesionalno +*@WT*48*

      Ja sam chuo da taxisti u BG-u kad im dash papiric na kome pishe adresa oni te voze 10 puta vishe i skuplje nego shto treba,jer znaju da nisi njihov (&$E#
      “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
      Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=Maha23 link=topic=1649.msg169409#msg169409 date=1284660342]
        Pa Vladane, mislim opcenito a ne samo na danasnji dan......Nikada u zivotu, pare zaredene na taj nacin samo donose jinx h5g6k8
        [/quote]
        Kako pare zaradjene na taj nacin donose Jinxy? $%&5qw7
        sigpic

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=Nyman link=topic=1649.msg169412#msg169412 date=1284660453]
          Naravno l5'%9 jedan od najboljih bendova u istoriji...

          Bravo,Maho...profesionalizam na nivou.I pored sporechkanja po forumu vozio bi za dzh..zapravo to i nije bash profesionalno +*@WT*48*

          Ja sam chuo da taxisti u BG-u kad im dash papiric na kome pishe adresa oni te voze 10 puta vishe i skuplje nego shto treba,jer znaju da nisi njihov (&$E#
          [/quote]
          Pa sta bi ti,da te neko za DZ vozi,ti si iz drugog grada,ne poznajes BG,moraju da te "vozaju",taxisti zive od toga &+I}\
          I Maha se pravi,ne postoji taxista koji to ne radi &+I}\
          sigpic

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=Vladan link=topic=1649.msg169416#msg169416 date=1284660577]

            Kako pare zaradjene na taj nacin donose Jinxy? $%&5qw7
            [/quote]
            Jinx, a ne Jinxy! $JS}| Ja ri kazem da ne radim a ti kako hoces. @(*6sd$%

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=Nyman link=topic=1649.msg169412#msg169412 date=1284660453]
              Naravno l5'%9 jedan od najboljih bendova u istoriji...
              [/quote]
              Znala sam ja, voli covjek sve sto vole mladi. $#^%RT
              Oznoji se Tata sav,
              bekendi ga strasno muce,
              borio se kao lav!
              al' mu ipak g.za puce!

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=Maha23 link=topic=1649.msg169419#msg169419 date=1284660777]
                Jinx, a ne Jinxy! $JS}| Ja ri kazem da ne radim a ti kako hoces. @(*6sd$%
                [/quote]
                Pa sta ti je to?
                Koliko ti godina vozis?
                Koliko imas godina?
                Kad mislis da bataljujes s tim poslom,otprilike?
                sigpic

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  Ma gde za dzh?! (&$E# Vladane,nesreco,isperi ochi...
                  Necu ja za dzh...ja 'ocu pravednu vozhnju...

                  A vi taxisti se krajnje neumereno izrazito bezobrazni...takvu felu ne videh za svog' veka &d$7


                  [quote author=jinxy link=topic=1649.msg169420#msg169420 date=1284660808]
                  Znala sam ja, voli covjek sve sto vole mladi. $#^%RT
                  [/quote]

                  [0)-* 'Ocesh i ti isto?
                  “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                  Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    Malo je tesko poverovati da postoji taksista koji ne upraznjava nepisane zakone vecine.
                    Licno znam da i taksisti placaju svojevrsni "reket" da bi stajali na nekoj lokaciji koja donosi garantovani profit. Recimo aerodrom.

                    Istu razliku para nadoknadjuju na neposten nacin, otimanjem para od postenih musterija sitnim prevarama na taksimetru.
                    Iz ovoga izvodim dva zakljucka:

                    1. Jednom neposten - uvek neposten
                    2. Ko to ne radi verovatno nije obican taksista nego tzv "divljak".

                    Jeste li ti Maho divljak?
                    Ili varas narod na taksimetru?


                    Vidim Vladan se deklarisao da vara. Sto sam mogao i da zakljucim do sada.

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      Vladane ti treba da budes policajac samo postavljas pitanja i to konkretna u nizu $#^%RT Ovako opasna
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=Nyman link=topic=1649.msg169424#msg169424 date=1284660918]
                        Ma gde za dzh?! (&$E# Vladane,nesreco,isperi ochi...
                        Necu ja za dzh...ja 'ocu pravednu vozhnju...

                        A vi taxisti se krajnje neumereno izrazito bezobrazni...takvu felu ne videh za svog' veka &d$7
                        [/quote]
                        Ne mozes da kazes da smo ja i Maha losi ljudi ako radimo sve sto rade ostali taxisti,znas li ti koliko radimo,kako su male plate,ti neces ni osjetiti taj euro ili dva koje cemo ti uzeti na kvarno,a nama mnogo znaci &+I}\
                        [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg169425#msg169425 date=1284660979]
                        Jeste li ti Maho divljak?
                        Ili varas narod na taksimetru?


                        Vidim Vladan se deklarisao da vara. Sto sam mogao i da zakljucim do sada.

                        [/quote]
                        Ma svi taxisti varaju,tako je to u ovoj profesiji,sto bih se ja pretvarao da sam posten kad nisam $%&5qw7
                        Ma nije ni Maha,nego ga sramota da prizna!
                        Ali ako si divljak onda to stvarno nije u redu,divljaci uzimaju postenim taxistima hljeb,Maho nadam se da nisi divljak $%&5qw7
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          Ima divljaka pogotovo ovi stariji ljudi preko 50 @(*6sd$%
                          Zato ja retko koristim taxi
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            Inspektore Vladane:
                            Jinx=nesreca
                            Skoro 1 godinu
                            24
                            Vrlo brzo
                            mr.gold, divljak nisam niti varam, ja sam tkz. postenjak. Ne radim na standu, vec iskljucivo na pozive, max 4 sata dnevno i posao taksiste mi ne donosi hljeb, samo je mala pomoc za neke druge stvari!

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              Vladan lepo prizn'o chovek... #$&+|r

                              Mr. Gold je krajnje mudar...jedino preostaje tzv 'divljashtvo'..josh gore...taxista stvarno mozhe nisko da padne... #%d*
                              Ono i mogu da shvatim,al' ovo nema teorije...shta su ti ljudi krivi shto si divljak...


                              [quote author=Maha23 link=topic=1649.msg169431#msg169431 date=1284661332]
                              posao taksiste mi ne donosi hljeb, samo je mala pomoc za neke druge stvari!
                              [/quote]

                              Ne donosi ni hleb nevinim mushterijama koje oderete! &+I}\
                              “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                              Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=Maha23 link=topic=1649.msg169431#msg169431 date=1284661332]
                                Inspektore Vladane:
                                Jinx=nesreca
                                Skoro 1 godinu
                                24
                                Vrlo brzo
                                mr.gold, divljak nisam niti varam, ja sam tkz. postenjak. Ne radim na standu, vec iskljucivo na pozive, max 4 sata dnevno i posao taksiste mi ne donosi hljeb, samo je mala pomoc za neke druge stvari!
                                [/quote]

                                ^*#(- ^*#(- ^*#(- ^*#(- ^*#(-
                                pa to ne postoji kod taksista ^*#(-
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X