Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    Nisi naisla na Mahu,on je vrhunski poznavalac tenisa,a i kosarke @R&}*
    Samo je problem sto navija za Nadala i Lebrona,ljude koji cu uvijek biti u sijenci Federer,Brajanta i Dzordana +-*^%*
    sigpic

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=Vladan link=topic=1649.msg169337#msg169337 date=1284655203]
      Nisi naisla na Mahu,on je vrhunski poznavalac tenisa,a i kosarke @R&}*
      Samo je problem sto navija za Nadala i Lebrona,ljude koji cu uvijek biti u sijenci Federer,Brajanta i Dzordana +-*^%*
      [/quote]
      Hvala jos jednom na komplimentima Vladane p%8@
      Pa sta ako su i ako ce uvijek biti u sjenci, dovoljno je to sto se mogu spomenuti u istom kontekstu za razliku od nekih koji nikada to nece moci &+I}\ Sto je Bryant spomenut, nije valjda da je prevazisao Jordana?

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Kako je krenuo,nije iskljuceno da ce ga prevazici,ali nije jos naravno @(*6sd$%
        Ono sto je sigurno da je jedini koji moze da se poredi s njim i da je svjetlosnim godinama ispred Lebrona &+I}\
        sigpic

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=Vladan link=topic=1649.msg169353#msg169353 date=1284658425]
          Kako je krenuo,nije iskljuceno da ce ga prevazici,ali nije jos naravno @(*6sd$%
          Ono sto je sigurno da je jedini koji moze da se poredi s njim i da je svjetlosnim godinama ispred Lebrona &+I}\
          [/quote]
          Nemoj biti neozbiljan.... Jeste, ispred LeBrona, kao i svih ostalih h5g6k8

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            Jesi li vozio danas?
            sigpic

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=Vladan link=topic=1649.msg169364#msg169364 date=1284658802]
              Jesi li vozio danas?
              [/quote]
              Jesam, vozio neke diplomate masnoga dzepa, odavno nije bolje bilo. Sad mogu kupiti erkondisn (to je klima uredaj) h5g6k8 Ti, jeli bilo posla?

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                Ja sam slabo imao posla danas,ocigledno da ljudi ne vole da se voze u stodvaestrojci.
                Ti si izuzetno sposoban mladic,mislim da si mladic ovako odokativnu,tu oko 27-28 godina imas pretpostavljam,buduci magistar,veliki intelektualac koji radi kao taksista &8@^J
                sigpic

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  Nemoj te mi zameriti, ali ja sam, na osnovu iskustva, taksiste smatrao i smatram nizim slojem drustva koje zivi parazitski na postenim gradjanima.
                  Pod tim podrazumevam stelovanje razno raznih pomagala za "nabijanje" cene prevoza a na stetu obicnog sveta.

                  Pa me zanima.
                  Da li tu svoju osobinu zadrzavate i kada izvadite kljuc iz brave i gurnete noge u papuce, kod svojih kuca?

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    Pa vi najvise volite kada je popodne suncano a oko 17h padne kisa pa svi zovu taxi $#^%RT
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg169378#msg169378 date=1284659362]
                      Nemoj te mi zameriti, ali ja sam, na osnovu iskustva, taksiste smatrao i smatram nizim slojem drustva koje zivi parazitski na postenim gradjanima.
                      Pod tim podrazumevam stelovanje razno raznih pomagala za "nabijanje" cene prevoza a na stetu obicnog sveta.

                      Pa me zanima.
                      Da li tu svoju osobinu zadrzavate i kada izvadite kljuc iz brave i gurnete noge u papuce, kod svojih kuca?

                      [/quote]
                      Mnogi,a ne samo ti smatraju taxiste nizim slojem drustva.Smatraju da su glupi i nesposobni i da samo iz tog razloga rade ovaj posao.Ima i kradje na taximetru naravno,pa od toga se zivi,malo se smanji gas,ceka se duze na semaforima,ne znam kako je kod Mahe,ali mene su tako ucili.

                      sigpic

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        Meni su taksisti super.
                        Koliko sam se puta vracala kuci u 3, 4 ujutro, i to gratis. &*#GI(]
                        Oznoji se Tata sav,
                        bekendi ga strasno muce,
                        borio se kao lav!
                        al' mu ipak g.za puce!

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=jinxy link=topic=1649.msg169397#msg169397 date=1284659906]
                          Meni su taksisti super.
                          Koliko sam se puta vracala kuci u 3, 4 ujutro, i to gratis. &*#GI(]
                          [/quote]


                          Imas li papiric na kom pise adresa &*#GI(]

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg169401#msg169401 date=1284659964]
                            Imas li papiric na kom pise adresa &*#GI(]
                            [/quote]
                            Naravno, taj papir uvijek nosim sa sobom. &*#GI(]
                            Na njemu pise moje ime, prezime, adresa i tatin broj mobilnog.
                            Oznoji se Tata sav,
                            bekendi ga strasno muce,
                            borio se kao lav!
                            al' mu ipak g.za puce!

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              Kod mene je sve posteno, nisam dugo u poslu, ali je sve u skladu sa mojom zivotnom filozofijom da se dobro dobrim vraca...
                              Jinxy, i ja bi te gratis odvezao u bilo koja doba &+I}\
                              mr.gold Sto ljudi sto cudi, pa tako i sto takista....

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                Pa kako nisi dugo bio u poslu,a kazes da si danas radio? $%&5qw7
                                Drugom ti to,znamo se kolega,garantovano da malo uzimas narodu na taximetru @(*6sd$%
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X