Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    GOSPODA do pobjede!
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Kad bi otvorili anketu pobednika farme,Ekrem bi bio ubedljivo najveci favorit,nema sta covek je popularan
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Ekrem car &8@^J &8@^J ja retko pratim farmu(samo kada je izbacivanje)ali odvojicu po neki minut da pogledam sta se radi.Kada je sinoc poceo da peva Kuca poso na engleskom &*#GI(] &*#GI(] aaaaaa
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          A jeste culi onu novu pesmu?gola gola spot od 18 evra $#^%RT
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            Kako ti, Maha, donosis pametne zakljucke. &8@^J
            Oznoji se Tata sav,
            bekendi ga strasno muce,
            borio se kao lav!
            al' mu ipak g.za puce!

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Jeste ovo gledali ? HAHAHHA


              [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=dFQAgqu9ssQ&NR=1[/youtube]
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                joj.. ovo je stvarno užas.. #%d*
                Originally posted by gokara
                Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=jinxy link=topic=1649.msg168663#msg168663 date=1284485693]
                  Kako ti, Maha, donosis pametne zakljucke. &amp;8@^J
                  [/quote]
                  Ooo evo javio se Bojanin podanik....hvala na komplimentu, tvoj sarkazam je na vrhunskom nivou, svaka ti cast. Savjet : kulturno je odgovoriti na pitanje ili druge konstatacije koje se ticu tebe direktno, i ne treba ostajati nedorecen. Dok si potrosilia 2 dana smisljajuci ovu fascinantno napisanu recenicu, mogla si odgovoriti na neke druge stvari @(*6sd$%

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    Maho,odlicno si joj odgovorio,mislim da se nece pojavljivati na forumu neko vrijeme,isto kao sto ti ne dolazis kad Rafa ne osvaja titule.A da,to je bilo zbog konekcije...
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=Vladan link=topic=1649.msg168871#msg168871 date=1284551250]
                      Maho,odlicno si joj odgovorio,mislim da se nece pojavljivati na forumu neko vrijeme,isto kao sto ti ne dolazis kad Rafa ne osvaja titule.A da,to je bilo zbog konekcije...
                      [/quote]
                      Nije mi zelja da se ne pojavljuje, naprotiv drago mi je kad je tu @(*6sd$% Vladane da li mozda studiras pravo, ili se jednostavno ulizujes nadredenim?? $%&amp;5qw7

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        Maho ne znam cemu to?Ja sam samo odgovorio na tvoj post,mislim da si joj strasno spustio i zbog toga sam pomenuo da se mozda nece pojavljivati ovdje neko vrijeme,isto kao sto se ti ne pojavljujes kad nemas konekciju,a to je obicno kad Rafa ne osvaja titule,naravno da je u pitanju koincidencija,u to ne sumnjam!Vidi se da si iskusni,prekaljeni forumas,da niko ne moze da ti stane na crtu verbalno,sjajan vokabular,izuzetan intelekt...

                        sigpic

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=Vladan link=topic=1649.msg168881#msg168881 date=1284552030]
                          Maho ne znam cemu to?Ja sam samo odgovorio na tvoj post,mislim da si joj strasno spustio i zbog toga sam pomenuo da se mozda nece pojavljivati ovdje neko vrijeme,isto kao sto se ti ne pojavljujes kad nemas konekciju,a to je obicno kad Rafa ne osvaja titule,naravno da je u pitanju koincidencija,u to ne sumnjam!Vidi si da si iskusni,prekaljeni forumas,da niko ne moze da ti stane na crtu verbalno,sjajan vokabular,izuzetan intelekt...
                          [/quote]
                          Da li je ovo JInxy skola sarkazma? Zaista, ovo su zlatni primjerci, ovo je nesto nevjerovatno, zovite lingvisticare, semanticare, morfologe! Kada bi znao sta znaci pretjerano koristenje sarkazma mislim da bi i te kako smanjio upotrebu istih. Koincidencija, koja rijec covjece....strasno..... Nego jesi li stvarno pravnik?
                          EDIT: Jeli to imas poteskoca sa pronalazenjem znacenje prekomjerno upotrebe sarkazma, nema to na Google &amp;*#GI(]

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            Sarkazam? $%&amp;5qw7
                            Covjek te pohvali,a ti u svemu vidis neku zavjeru,nema ovdje sarkazma Maho %QWT&amp;W
                            Nikad mi to i nije islo da ti pravo kazem @(*6sd$%
                            Kako da znam sta znaci pretjerano koriscenje sarkazma,kad ga uopste i ne koristim niti umijem da ga koristim? $%&amp;5qw7
                            Nisam pravnik,taksista sam,ti cime se bavis?
                            Sudeci po tvojim vise nego dubokoumnim postovima mislim da si u najmanju ruku magistar!
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=Vladan link=topic=1649.msg168883#msg168883 date=1284552651]
                              Sarkazam? $%&amp;5qw7
                              Covjek te pohvali,a ti u svemu vidis neku zavjeru,nema ovdje sarkazma Maho %QWT&amp;W
                              Nikad mi to i nije islo da ti pravo kazem @(*6sd$%
                              Kako da znam sta znaci pretjerano koriscenje sarkazma,kad ga uopste i ne koristim niti umijem da ga koristim? $%&amp;5qw7
                              Nisam pravnik,taksista sam,ti cime se bavis?
                              Sudeci po tvojim vise nego dubokoumnim postovima mislim da si u najmanju ruku magistar!
                              [/quote]
                              Ironija?
                              I ja sam taksista neces vjerovati @(*6sd$%
                              I vokativ od Maha je Maha a ne Maho, isto kad bi ja tebe zvao Vladano @(*6sd$% S tobom volim diskutovati jer si covjek koje je u stanju da razgovara na akademskom nivou, svaka ti cast Vladane h5g6k8

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                Ironija,sarkazam,o cemu se radi,zasto to mislis? $%&amp;5qw7
                                Niposto @(*6sd$%
                                Kako je svijet mali,ovo je danas dosta rijetko zanimanje i dvojica taksista se nadju na teniskom pdf-u,sjajno!
                                Koliko si vec godina taksista,to pretpostavljam radis dok ne zavrsis fakultet,jer po postovima daleko ispred si intelektualno od nivoa jednog taksiste,to po sebi vidim
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X