Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=manda link=topic=2860.msg168441#msg168441 date=1284454249]
    UEFA Champions League Fantasy Football
    Za sada ima 10.ekipa(prijavljeni ljudi),ko zeli da se prijavi mora to da odradi danas do poceka utakmica,znaci do 20:45.
    Ovdje dolje imate adresu,a lako se registrovati.
    Link: UEFA Champions League Fantasy Football


    1.Poslije lake registraije,izaberite dresove i naziv tima.
    2.izaberite igracki kadar (imate 100 poena koje mozete trositi) Ne sme biti vise od 3 igraca po timu)
    3.u polje unesite kod lige i pritisnite "join private league"

    Naziv lige: Sport Klub
    Kod lige: 41469-8797

    Naziv lige: Sport Klubu H2H
    kod 41469-9941

    Kada se registrujte javi te se u ovu temu.
    [/quote]
    Iskoristio bi ovu temu,da izreklamiram nasu ligu,posto je zadnji dan registracije,znaci imate gore upustvo. %QWT&W
    Bojana nadam se da nije problem. [0)-*
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Bojana legendo, znam da ti je tesko i sve to ali, kao moderatoru i velikom teniskom autoritetu red je odgovoriti na postove ili bar prokomentarisati......javi se, javi se &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Maho nije mi jasno cemo to stalno prozivanje?Javila se,rekla da je Nadal najbolji,cestitala navijacima,cemu ta konstantna provociranja onda?
        Uzivaj u pobjedi svog ljubimca!

        Isto kao da ja sad kazem dje si ti bio i zasto te ustvari nije bilo na forumu kad se igrao Toronto i Cincy,kad Nadal nije osvojio titulu,ustvari nije dosao ni do finala na ta dva turnira.
        Federer jeste GOAT,svidjalo se to nekome ili ne,ali on jeste najboljii svih vremena,bar za sad,a hoce li ga i kad neko prevazici vidjecemo....
        sigpic

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Nije mi jasno shto bi joj uopshte bilo teshko...sad... razumeo bih za polufinale...

          Vladane,sve vishe me iznenadjujesh...
          Michelle Pfeifer &(/+q josh kad je bila mlada...
          “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
          Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            Michelle Pfeifer &(/+q &(/+q &(/+q
            Ma i sad izgleda sjajno &(/+q
            sigpic

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=Vladan link=topic=1649.msg168589#msg168589 date=1284475423]
              Maho nije mi jasno cemo to stalno prozivanje?Javila se,rekla da je Nadal najbolji,cestitala navijacima,cemu ta konstantna provociranja onda?
              Uzivaj u pobjedi svog ljubimca!

              Isto kao da ja sad kazem dje si ti bio i zasto te ustvari nije bilo na forumu kad se igrao Toronto i Cincy,kad Nadal nije osvojio titulu,ustvari nije dosao ni do finala na ta dva turnira.
              Federer jeste GOAT,svidjalo se to nekome ili ne,ali on jeste najboljii svih vremena,bar za sad,a hoce li ga i kad neko prevazici vidjecemo....
              [/quote]
              Uzivam i te kako u pobijedi, ne mozes ni zamisliti koliko, a ako ti smatras moje postove kao provokacije, to je tvoja stvar. Meni nije jasno zasto ti odgovaras umjesto Bojane, valjda ima tastaturu, ipak je ona glavni i odgovorni urednik teniskog foruma, i znala je uvijek postovati (cak i previse) kad je Fed nesto uradio, pa ne kontam ovo naglo zatisje....to mi je nekako licemjerno @(*6sd$% A nisam imao konekcije u toku ta dva turnira, zato i nisam bio na forumu, a da jesam sigurno se ne bi sakrivao u misju rupu &*#GI(]

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=Nyman link=topic=1649.msg168598#msg168598 date=1284475886]
                Nije mi jasno shto bi joj uopshte bilo teshko...sad... razumeo bih za polufinale...

                Vladane,sve vishe me iznenadjujesh...
                Michelle Pfeifer &(/+q josh kad je bila mlada...
                [/quote]
                Pa zato sto je zeljela vise od svega da Nadal izgubi, ima tamo negjde na US open podforumu, ali i inace njoj svaki uspjeh i svaka pobjeda Rafe ili Fafice sto bi ona rekla, teze pada nego svaki Fedexov neuspjeh/poraz &+I}\

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=Maha23 link=topic=1649.msg168602#msg168602 date=1284476633]
                  Uzivam i te kako u pobijedi, ne mozes ni zamisliti koliko, a ako ti smatras moje postove kao provokacije, to je tvoja stvar. Meni nije jasno zasto ti odgovaras umjesto Bojane, valjda ima tastaturu, ipak je ona glavni i odgovorni urednik teniskog foruma, i znala je uvijek postovati (cak i previse) kad je Fed nesto uradio, pa ne kontam ovo naglo zatisje....to mi je nekako licemjerno @(*6sd$% A nisam imao konekcije u toku ta dva turnira, zato i nisam bio na forumu, a da jesam sigurno se ne bi sakrivao u misju rupu &*#GI(]
                  [/quote]
                  A ko kaze da se ona skriva u misju rupu?To ti nije tacno,ali ti misli sta oces.Mislis da je po cijeli dan na forumu,nema nikakvih drugih obaveza?
                  Meni samo nije jasno o tome se radi,ali to je vec do mene,a ti sto se mene tice pisi sta oces,samo dok nema vrijedjanja...

                  ON TOPIC $#^%RT
                  Ekrema su juce pitali poznajes li ove ljude,a lik je rekao,pa mislim da me svi poznaju,po cijeli dan sam po televiziji *T_*@SR
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=Vladan link=topic=1649.msg168604#msg168604 date=1284476889]

                    A ko kaze da se ona skriva u misju rupu?To ti nije tacno,ali ti misli sta oces.Mislis da je po cijeli dan na forumu,nema nikakvih drugih obaveza?
                    Meni samo nije jasno o tome se radi,ali to je vec do mene,a ti sto se mene tice pisi sta oces,samo dok nema vrijedjanja...

                    ON TOPIC $#^%RT
                    Ekrema su juce pitali poznajes li ove ljude,a lik je rekao,pa mislim da me svi poznaju,po cijeli dan sam po televiziji *T_*@SR
                    [/quote]
                    Naravno da ima drugih obaveza ali da nije u stanju potrositi 2 min svog dragocjenog vremena, to je &*#GI(]
                    Bila bi 24 h na forumu da je Fed osvojio i ti to sigurno bolje od mene znas. Mislim da nisam nikoga uvrijedio svojim postovim a ako jesam onda evo izvinjenje @(*6sd$% A Ekrem je institucija &+I}\

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      #^GH*#

                      Svako komentarishe najvishe u vezi igracha za koga navija...Ne verujem ni da si ti niti neko drugi komentarisao mech Djokovic-Petchner npr.,kao neshto bitno...niti je meni bilo bitno da komentraishem mech Youzhny-Nadal npr... $%&5qw7

                      Ne kapiram ni ja tvoj komentar...Svako komentarishe shta hoce i kad hoce...ako sad bilo ko treba da iseche vene da bi pokazao da mu je jako teshko shto je pobedio neko drugi..,malo nema smisla $#^%RT
                      “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                      Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        Vi stvarno gledate farmu fghj48d

                        Vladane ja sam mislio da si ti covek savremenih shvatanja da po ceo dan :.8-] i da nemas vremena za te malogradjanske emisije.

                        Ali, ako ima sta interesentno sa Ekremom legendom, obavestavaj h5g6k8

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=Vladan link=topic=1649.msg168604#msg168604 date=1284476889]


                          ON TOPIC $#^%RT
                          Ekrema su juce pitali poznajes li ove ljude,a lik je rekao,pa mislim da me svi poznaju,po cijeli dan sam po televiziji *T_*@SR

                          [/quote]

                          Ma lik je otkacen skroz..dal se pretvara ne znam ali navijam za njega +*@WT*48*
                          Inace stvarno nema potrebe za prozivkama pogotovu ne u ovoj temi
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg168607#msg168607 date=1284477235]
                            Vi stvarno gledate farmu fghj48d

                            Vladane ja sam mislio da si ti covek savremenih shvatanja da po ceo dan :.8-] i da nemas vremena za te malogradjanske emisije.

                            Ali, ako ima sta interesentno sa Ekremom legendom, obavestavaj h5g6k8
                            [/quote]
                            Ja sam rekao,zbog Ekrema gledam i dok je tamo trudicu se da ponesto ispratim '65slif
                            E da,juce je pitao nekog lika dje je ona stara,nesto je nema(misleci na Evu Ras) *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=dacha-czv link=topic=1649.msg168608#msg168608 date=1284477261]
                              Ma lik je otkacen skroz..dal se pretvara ne znam ali navijam za njega +*@WT*48*
                              Inace stvarno nema potrebe za prozivkama pogotovu ne u ovoj temi
                              [/quote]
                              Ako se pretvara,ako se zeza,svaka mu cast onda,skidam kapu &8@^J
                              Ali ipak ne vjerujem $#^%RT
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                &*#GI(]

                                Mislim da je Eva Ras najsmeshnija zhena na svetu iako ne treba da bude smeshna... +*@WT*48*
                                “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                                Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                                Comment

                                Working...
                                X