Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    Nema sanse da me pobedis Ferrer dobija u 3 seta kao i obicno ^%@7f
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Pred Juniorom je buducnost,razbice tog starca &d$7
      sigpic

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        /SR&] /SR&] &*(@W6 Ko starac?
        Nemoj da vredjas Davida #&^4A
        On ima samo 28 godina... &%@5w8&*
        Pokazace David Junioru ko je glavni '65slif
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Poz,ljudi...
          Vratih se iz Francije juche(zaboravih kako da kucam h5g6k8)
          Bilo super,video sam mnogo toga...i selca i gradove i prosto mi bilo zhao nashe Srbijice da je vim kad sam se vratio,ali sam jedva chekao naravno...
          Obecane slike RG nemam jer je bilo zatvoreno i nisam mog'o da udjem u kompleks +-*^%*
          Dodushe,Filip Shatrie je odmah na ulazu,al nisam mog'o lepo da slikam jer se ne vidi skroz,a okrnjenog ne postavljam! &($%WP+
          Nemate predstavu kol'ko mi nedostajao tenis..idem sve highlightse da gledam iz Cincya i Toronta,i jedva chekam da uzmem reket u ruke &(/+q *#AI&D
          “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
          Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=bice link=topic=1649.msg160001#msg160001 date=1282851938]
            Nema sanse da me pobedis Ferrer dobija u 3 seta kao i obicno ^%@7f
            [/quote]

            I ja se nadam pobjedi Davida, ali u 3 seta je bas nerealno

            Vjerovatno 3-2 .
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=Nyman link=topic=1649.msg160114#msg160114 date=1282897340]
              Poz,ljudi...
              Vratih se iz Francije juche(zaboravih kako da kucam h5g6k8)
              Bilo super,video sam mnogo toga...i selca i gradove i prosto mi bilo zhao nashe Srbijice da je vim kad sam se vratio,ali sam jedva chekao naravno...
              Obecane slike RG nemam jer je bilo zatvoreno i nisam mog&#039;o da udjem u kompleks +-*^%*
              Dodushe,Filip Shatrie je odmah na ulazu,al nisam mog&#039;o lepo da slikam jer se ne vidi skroz,a okrnjenog ne postavljam! &amp;($%WP+
              Nemate predstavu kol&#039;ko mi nedostajao tenis..idem sve highlightse da gledam iz Cincya i Toronta,i jedva chekam da uzmem reket u ruke &amp;(/+q *#AI&amp;D
              [/quote]
              Drago mi je da si se vratio. h5g6k8
              Pusti ti te kuce, zgrade i komplekse, nego nam fino reci sta si jeo! +*@WT*48*
              I posto nisi bio tu, pravilo je da nam kazes koji broj obuce nosis i konfekcijski broj. $#^%RT
              Oznoji se Tata sav,
              bekendi ga strasno muce,
              borio se kao lav!
              al' mu ipak g.za puce!

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                Pozdrav Nymane (*#^R^
                Ma pusti slike,vazno je da si se dobro proveo l5&#039;%9
                Pariz je najljepsi grad na svijetu,oticicu i ja tamo kad-tad h5g6k8
                Jesi li vidio Zidana? $#^%RT
                sigpic

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  Nymane, dobro nam dosao (*#^R^
                  vazno je da si se ti lepo proveo l5&#039;%9

                  a otici ces na RG drugi put @(*6sd$%
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    Hvala,ljudovi @(*6sd$%
                    Mog&#039;o bih svashta da napishem,al bi bilo previshe...

                    Jinxy,shta sve nisam jeo l5&#039;%9
                    Sve moguce sireve,neke jako extemne u pogledu kolichine budji $#^%RT , iako ne jedem to uopshte,probao sam ih i kul su,ali ne bih uzhivao u tome svaki dan.Neki su prelepi..josh sa vinom ^%@7f Neke sam i kucici doneo...Najlepshi mi bio korzichki koji se jede sa marmeladom... p%8@ Slane torte su mi omiljena hrana i prave se sa kozijim sirevima... &amp;8@^J
                    Jedu jako raznovrsnu hranu,i mnoga je slichna nashoj ali fora je shto imaju sastojke koje mi nemamo i to apsolutno promeni ukus.Jeo sam puno ribe i morske hrane,puzheve naravno,svakakve chorbe u koje stavish hleb i rendani sir pa tako jedesh... @(*6sd$% Suva mesa koje jedesh sa kuvanim krompirom i topljenim sirom,krvave odreske na roshtilju...
                    Mnogo ce da mi nedostaju pekare,tj. kroasani i &#039;pain au chocolat&#039; (hleb sa chokoladom,koji je kao pogachica punjena chokoladom)jer je prelepo testo.Od slatkisha nemaju nishta posebno,obichno su to testa sa chokoladom ili vocem,chesto prelivena marcipanom koji obozhavam,ili nekim kremovima od vanile il sl.
                    42 i nosim M h5g6k8

                    Vladane,Pariz je prelep,ali i sela i manja mesta imaju poseban shmek,sa malim raznobojnim ciglanim/kamenim kucama i velikom gotskom crkvom na sredini mesta.Tu bih sigurno mog&#039;o da zhivim,a Pariz ume da bude haotichan,shto je i normalno,ali je arhitektura genijalna,kao i parkovi,za razliku od ovde $JS}| Zidana sam video na reklami za neki sat valjda... $#^%RT

                    Na RG ima da idem kao spektator... *#AI&amp;D
                    “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                    Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      Svaka ti cast kad si mogao da jedes budjave sireve,ja ne bih sanse nema,kao ni puzeve $#^%RT
                      Ali zato kroasane ^%@7f
                      Rekli su mi da je Pariz prelijep,mada cu to i sam vidjeti za par godina nadam se h5g6k8
                      Nego,rekose mi da Francuzi ne znaju da pricaju engleski(ili jednostavno nece $#^%RT),kakva su tvoja iskustva? %QWT&amp;W
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        42 i M. +*@WT*48*
                        Pravi muskarac, a ne kao Vlatko, od Vlatka i Dixy nosi veci broj. &amp;*#GI(]
                        E kako bih ja sada sve to smazala sto si jeo. $8#a
                        Nisam nikad jela puzeve, moracu ih probati.
                        Oznoji se Tata sav,
                        bekendi ga strasno muce,
                        borio se kao lav!
                        al' mu ipak g.za puce!

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          Pa Dixy nosi veci i od Nymana h5g6k8
                          Pa 37.5-38 nije mali broj,valjda $%&amp;5qw7
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            ma ne uopste $8#a
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              Pa i ja mislim da nije,to je neki prosjek %QWT&amp;W
                              Zene 35-37,a muskarci 37-39 &amp;+I}\
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg159728#msg159728 date=1282817062]
                                Znaci sve mu je malo ...
                                Zato on gruva bicepse da skrene paznju /6%^JH
                                [/quote]Psssssssssst! &amp;d$7

                                [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZnP3HK1hCac[/youtube]


                                Jedan je Obradovic Zarko!

                                Comment

                                Working...
                                X