Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    Vladane budi musko, mnogo si labav prema ovim forumskim damama &*(@W6
    Jesi li video kako je meni jinxy vratila moju dobrotu $JS}|
    Uci se na mojim greskama!!!

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Sad kad je pobijedim nece joj biti uopste lako l5'%9
      sigpic

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Ona upravlja tobom k'o sa svojom bazom. /SR&]
        Ne valja ti to.
        Oznoji se Tata sav,
        bekendi ga strasno muce,
        borio se kao lav!
        al' mu ipak g.za puce!

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Opasno me vrti,znam to &+I}\
          sigpic

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            Da vam se pozalim da nisam bio na Izlazu (iz okruzenja, stvarnosti, ljudi, svega ...) //h*svb

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg147775#msg147775 date=1278958201]
              Da vam se pozalim da nisam bio na Izlazu (iz okruzenja, stvarnosti, ljudi, svega ...) //h*svb
              [/quote]
              Zasto nisi bio, nije ti mama koja zivi u dnevnom boravku dala? $%&RQa
              Oznoji se Tata sav,
              bekendi ga strasno muce,
              borio se kao lav!
              al' mu ipak g.za puce!

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                ja nekog vrtim? I#^@8 I#^@8
                pa oboje smo promasili, i to zestoko, znaci nov mec $#^%RT $#^%RT
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=jinxy link=topic=1649.msg147776#msg147776 date=1278958463]
                  Zasto nisi bio, nije ti mama koja zivi u dnevnom boravku dala? $%&RQa
                  [/quote]


                  Uopste me ne razume, ne znam sta da radim $%&5qw7

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    Posto sam bio blizi to znaci da sam ja pobijedio ^%@7f

                    Dok ti ne nadjem avatar,ti Bojana za pocetak postuj ovdje,brzo ce The Open Championship,imas o cemu da pises
                    http://www.sportklub.info/forum/inde....msg147765#new

                    5 postova danas u toj temi,mislim da nije mnogo +*@WT*48*
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      samo da kazem da Vladan i ja vise nismo prijatleji (&$E# (&$E# (&$E#
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        Bojana budi dobra,ja vrlo lako mogu da nadjem i gore stvari $#^%RT
                        Sredi malo taj potpis,da se vidi sta je to,ne kao link :.8-]

                        Legenda je stigla u PG &8@^J &8@^J &8@^J

                        [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5lfRM42BZbY&feature=player_embedded[/youtube]
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          Vladane svaka ti dala +*@WT*48*

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            Vladooo majstoreee &8@^J &8@^J svaka cast samo da kazem da si imao srecu ali si ukljucio mozak a i zvao sam ambasadau da ti pomognu malo $#^%RT Bojana i ti si njemu stavila onog Robreda
                            P.S. Vlado budi malo dzentlmen ipak ovaj Marko Djokovic je gori od Robreda &%@5w8&*
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              Bojana,pa tebe je Vladan stvarno pustao,vidis da te pobjedi kada se uozbilji. $#^%RT
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                Bice vjeruj mi,niko nije gori od Robreda (&$E#
                                A ispao sam dzentlmen,necu joj dirati nick l5'%9
                                Mada sad posto vise nismo prijatelji,moglo bi da se desi da sjutra na avataru stavi Nadala,Karlovica ili mozda Srleta $*(5f
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X