Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    Partybraker-u $%&5@$A

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      jinxy, je l' si i ti primetila da je jedan clan nase zajednica koji ima bas velika ovlascenja postao opasan? //h*svb //h*svb //h*svb
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        sjajno,volim demokratiju na delu..
        samo me interesuje koje pravilo foruma sam prekršila, a koje svi drugi (ne svi,ali većina) ne krši..
        no,dobro..
        ne moraš da me banuješ Mrgold,otići ću sama..
        Originally posted by gokara
        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Opasan je uvijek bio,ali ja obozavam citati sve sto on napise.
          Evo i pjesme o njemu.

          [youtube] http://www.youtube.com/watch?v=SQNgbtu-gZA&feature=player_embedded#! [/youtube]

          &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
          Oznoji se Tata sav,
          bekendi ga strasno muce,
          borio se kao lav!
          al' mu ipak g.za puce!

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            ih, pa ko ne voli da cita njegove postove &(/+q &(/+q

            pesmica je vr' #$&+|r #$&+|r
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              I ja sam volim da citam svoje postove &(/+q
              Kada vi svi odete da spavate, ja se ulogujem pod drugim imenom i citam svoje postove &(/+q
              Koji sam ja car &(/+q

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg144831#msg144831 date=1277925877]
                I ja sam volim da citam svoje postove &(/+q
                Kada vi svi odete da spavate, ja se ulogujem pod drugim imenom i citam svoje postove &(/+q
                Koji sam ja car &(/+q
                [/quote]
                Kako je to super. #$&+|r
                A dok citas sve govoris:"Kako sam ja pametan!" &+I}\
                Oznoji se Tata sav,
                bekendi ga strasno muce,
                borio se kao lav!
                al' mu ipak g.za puce!

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=jinxy link=topic=1649.msg144844#msg144844 date=1277926392]
                  Kako je to super. #$&+|r
                  A dok citas sve govoris:"Kako sam ja pametan!" &+I}\
                  [/quote]


                  Volim da uporedjujem svoje postove sa tvojima i da vidim gde to jos mogu da se popravim &+I}\

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg138285#msg138285 date=1276005148]
                    Jesam li jedini koji nije gledao tu seriju &%@5w8&*
                    [/quote]



                    Nisi!!! (*#^R^
                    dolly likes to hang

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      Koju seriju niste gledali?
                      Oznoji se Tata sav,
                      bekendi ga strasno muce,
                      borio se kao lav!
                      al' mu ipak g.za puce!

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        Ali Mcbeal.

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          Ali Mcbeal
                          dolly likes to hang

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            Ali Debil mozhe da bude dobra serija...neke epizode imaju jako lepu ideju.. &(/+q
                            Ja Ali Debil vidim kao zhenu koja je simbol choveka koji je izgubljen u ovom makijavelistichkom svetu,gde vlada kapitalizam i gde je sverprisutna korupcija chovekove dushe,chija je energija usmerena na pogreshne vrednosti...
                            Ona kao borac protiv tog sistema,a zapravo je i sama pripadnik istog,uz josh po nekog lika,trudi se da sledi svoje snove uprkos bojazni da nece uspeti.U potrazi za pravom ljubavlju svima daje primer,i uchi ih da svoju energiju usmere ka drugim prioritetima/pravim vrednostima... &(/+q &($%WP+
                            Nekad ga preteruje,i malo je izhiperbolisana,ali ne mari...





                            $#^%RT
                            “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                            Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              likovi su iskarikirani do apsurda, posebno ona dvojica major partnera u firmi,onaj sa opsesivno-kompulzivnim sindromom, i onaj sa Edipovim kompleksom..
                              to nije malo preterivanja Nyman, to je previše..
                              Originally posted by gokara
                              Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                Glupa serija!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X