Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=ruki link=topic=1649.msg135746#msg135746 date=1275263501]
    nego daj mi odgovori kako je to moguce da je 10. a rekao si da nema sanse da bude u prvih 50 na kraju?
    [/quote]
    O kome se prica,neki teniser prepostavljam!
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      ruki,posto se priblizava Tour,a ne znam da li neki Hrvat ucestvuje,ne interesuje me kao sto me ni biciklizam ne interesuje,ti nastavi da pises ovde

      http://www.sportklub.info/forum/index.php?topic=532.0

      a ne na ovoj temi,hvala ti unapred %QWT&W
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg135753#msg135753 date=1275287444]
        ruki,posto se priblizava Tour,a ne znam da li neki Hrvat ucestvuje,ne interesuje me kao sto me ni biciklizam ne interesuje,ti nastavi da pises ovde

        http://www.sportklub.info/forum/index.php?topic=532.0

        a ne na ovoj temi,hvala ti unapred %QWT&W
        [/quote]


        ne bi da se ponavljam ali pisem ovdje jer se ovdje posta svaki dan a tamo je zadni put prije 4 mjeseca. ovo je idealno mjesto za to
        ako te ne inereasira ne komentiraj

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Pisaces u temi koju ti je Bojana dala.

          Super moderator odlucuje sta ce se gde pisati.
          Bojana je bila krajnje korektna, i nije dzentlmentski odgovoriti joj primitivno, ovako kao ti.

          Sto i ne cudi od takvog coveka, ali mora da se spreci tvoj uticaj moguceg nevaspitanog, decijeg, malogradjanskog ... uticaja na ostale forumase.
          Jos jedan post koji ima nekulturne, naredbodavne ... konotacije, ides na odmor.

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            Dobio si jos jednu sansu.
            Ako umes da ne budes prost i vulgaran, i da ispostujes ono sto i svi ostali clanovi foruma, uvek si dobrodosao.
            Ako je raspravljanje sve sto umes, sto jedino i radis, bolje sam idi.
            Ne otezavaj mi odluku.

            Vise te ne ubedjujem.

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Evo malo razbibrige..ovo sam morao da postavim... &*#GI(]
              Ona i Ekrem na lestvici kulnosti dele br. 1..dobro Ekrem je vishe kul..

              http://www.youtube.com/watch?v=E7IUR_fFypI
              “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
              Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                Zna li neko vise informacija o tome da je SK otkupio prenose Engleske premier lige, ako jeste koliko ce biti utakmica, da li ce biti prijenosi velike 4-oke.....? Znam da nije odgovarajuca tema ali bolje nisam nasao h5g6k8

                EDIT: Nasoo, hvalaaa SK, svaka cast #$&+|r

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  Kako mi nema Vlatka sada da iznesem svoje utiske o njegovoj velikoj zemlji?!
                  Slab sam sa kondicijom, pa me Lovcen stvarno satr'o.
                  Inace, flora Crne Gore je istovremeno pateticna i poeticna. &*#GI(]

                  Oznoji se Tata sav,
                  bekendi ga strasno muce,
                  borio se kao lav!
                  al' mu ipak g.za puce!

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=jinxy link=topic=1649.msg137075#msg137075 date=1275602781]
                    Kako mi nema Vlatka sada da iznesem svoje utiske o njegovoj velikoj zemlji?!
                    Slab sam sa kondicijom, pa me Lovcen stvarno satr'o.
                    Inace, flora Crne Gore je istovremeno pateticna i poeticna. &*#GI(]
                    [/quote]


                    Ima svih vrsta kamenja $#^%RT

                    Ja inace obozavam CG, jer je barem 30% neurbanizovano, iliti cista priroda.
                    Milina &(/+q

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg137077#msg137077 date=1275603029]
                      Ima svih vrsta kamenja $#^%RT
                      Ja inace obozavam CG, jer je barem 30% neurbanizovano, iliti cista priroda.
                      Milina &(/+q
                      [/quote]
                      Ja ocima svojim ne bih da je vidim. $#^%RT
                      Ti volis, pa super, zvacu te sledece godine kad budem isao na Taru i Durmitor, taman da me zamijenis.
                      Ja zvao Vlatka da se vidimo danas, a on nije mogao, kaze :.8-] .
                      Oznoji se Tata sav,
                      bekendi ga strasno muce,
                      borio se kao lav!
                      al' mu ipak g.za puce!

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        Drago mi je ako ti se dopala Crna Gora.

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=jinxy link=topic=1649.msg137078#msg137078 date=1275603285]
                          Ja ocima svojim ne bih da je vidim. $#^%RT
                          Ti volis, pa super, zvacu te sledece godine kad budem isao na Taru i Durmitor, taman da me zamijenis.
                          Ja zvao Vlatka da se vidimo danas, a on nije mogao, kaze :.8-] .
                          [/quote]
                          Jinxy vratio si se '65slif
                          Jesi vidio,takve ljepote u svijet nema l5'%9
                          A zva' si me,no ti se nijesam moga' javit' $#^%RT
                          Je li bilo samo soba-poso,poso-soba ili je bilo vremena i za odmor?
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=Vladan link=topic=1649.msg137084#msg137084 date=1275607793]
                            Jinxy vratio si se '65slif
                            Jesi vidio,takve ljepote u svijet nema l5'%9
                            A zva' si me,no ti se nijesam moga' javit' $#^%RT
                            Je li bilo samo soba-poso,poso-soba ili je bilo vremena i za odmor?
                            [/quote]
                            Pa da, patetika i poetika u jednom. $#^%RT
                            Ne znam samo sto nam je teren trajao tri dana, kad smo sve mogli obici za dan. &*#GI(]
                            Iskljucivo je bilo soba-poso, malo smo na institutu radili, ali njima je tesko suradjivati, samo kazu:"Ma pusti djecu nek odmaraju".
                            Sve bi bilo propast da "Panto" nije bio u blizini hotela.
                            "Da stedim hocu
                            kupicu nocu"
                            &*#GI(]
                            Oznoji se Tata sav,
                            bekendi ga strasno muce,
                            borio se kao lav!
                            al' mu ipak g.za puce!

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              A vi nista niste vidjeli,minimum mjesec dana je potrebno da se sve obidje kako treba $#^%RT
                              I sto kazu ovi iz instituta,neka ta djecina odmara &*#GI(]
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X