Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    Ne znam raspored pjesama.
    Valjda to bude dvije noci.
    Odmah ukljuci televizor, Boki. @R&}*
    Ne mogu ni da zamislim koliko je Aleksa uzbudjen.
    Jaoooooo, kad Vuki zapjeva Storm....ne mogu docekati, odmah se najezim. &(/+q
    Oznoji se Tata sav,
    bekendi ga strasno muce,
    borio se kao lav!
    al' mu ipak g.za puce!

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Ne znam da li je jadnije to ko nas prezentuje,ili cinjenica da ce 100% pobediti *%@(D!RY-

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=dart gunner link=topic=1649.msg134113#msg134113 date=1274817680]
        Ne znam da li je jadnije to ko nas prezentuje,ili cinjenica da ce 100% pobediti *%@(D!RY-
        [/quote]


        Imas duplikate slicica, fali mi za album (%fsd%&j

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=dart gunner link=topic=1649.msg134113#msg134113 date=1274817680]
          Ne znam da li je jadnije to ko nas prezentuje,ili cinjenica da ce 100% pobediti *%@(D!RY-
          [/quote]
          Ako ne pobijedi bice 2. ili 3. mjesto 100%. &+I}\
          Oznoji se Tata sav,
          bekendi ga strasno muce,
          borio se kao lav!
          al' mu ipak g.za puce!

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            Sta je ruznije:igra Marion Bartoli ili pjesme Evrovizije? (%fsd%&j
            Oznoji se Tata sav,
            bekendi ga strasno muce,
            borio se kao lav!
            al' mu ipak g.za puce!

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Imam,imam, zajednicki album sa drugaricom,ali duplikati su kod nje,insistirala je da ona bude ta koja ce ih drzati ispod jastuka.

              Meni fale 2 slicice,ako imas onaj grupnjak svih zvezda granda za tu sezonu,ona finalna zajednicka slika,i ona br.29,gde je u svojoj uniformi medicinske sestre %QWT&W

              Imas neku od te dve?za ovu prvu dajem pljeskavicu,10 slicica,i 300 dinara

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                pa sto niste ranije rekli da skupljate slicice? $%&RQa &*(@W6 &*(@W6
                ajde da igramo tapke l5'%9

                jinxy,tv je ukljucen i cekam ^%@7f
                ajmo Milance #$&+|r #$&+|r #$&+|r
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=dart gunner link=topic=1649.msg134121#msg134121 date=1274818022]
                  Imam,imam, zajednicki album sa drugaricom,ali duplikati su kod nje,insistirala je da ona bude ta koja ce ih drzati ispod jastuka.
                  Meni fale 2 slicice,ako imas onaj grupnjak svih zvezda granda za tu sezonu,ona finalna zajednicka slika,i ona br.29,gde je u svojoj uniformi medicinske sestre %QWT&W
                  Imas neku od te dve?za ovu prvu dajem pljeskavicu,10 slicica,i 300 dinara
                  [/quote]


                  Aaaaaaaaa pa momcino stani u red za slicicu grupnjaka svih zvezda! To je raritet i izdata je u limited edition!
                  A br. 29 imam dve, juce sam tu drugu istapkao ispred zgrade od jednog decka :fc-[

                  Meni fali br. 589 gde mu se vidi osmeh u gro planu, takozvani osmeh "triesdvojka" i 45 - totalni ratitet, jedina slicica u albumu gde mu se nazire jedno oko ispod siske. Za tu ti dajem litru koka kole, tablu cokolade i dva klikera staklenca.

                  Inace dogovoreno za pljedzu i 10 slicica po tvom izboru za slicicu medicinske sestre :fc-[

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    DJEA!
                    To,Gold,znao sam da me neces izneveriti

                    Inace,oko detalja se mozemo dogovoriti i preko Farme,evo sad ce biti uzivo #$&+|r

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=dart gunner link=topic=1649.msg134130#msg134130 date=1274818569]
                      DJEA!
                      To,Gold,znao sam da me neces izneveriti
                      Inace,oko detalja se mozemo dogovoriti i preko Farme,evo sad ce biti uzivo #$&+|r
                      [/quote]


                      U farma, zaboravih $JS}|
                      Ti salji poruke napu..vanja Milosa Bojanica, a ja cu velicanja Zorice Brunclik. Da se malo zamenimo @R&}*


                      Inace ko ne zna, ovako ide menjanje slicica za album Milana Stankovica:

                      -Jel' imas Milana Stankovića?
                      -Imam.
                      -A Milana Stankovića?
                      -Imam i njega.

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        Sad je bio nas Milance #$&+|r #$&+|r #$&+|r
                        no.7,sto nemam neku stranu karticu pa da mogu da glasam //h*svb //h*svb
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR

                          Inace,ubedljivo najjaca poruka na Farmi:

                          "Srecan prvi dan posla u kasapnici mojoj najdrazoj netjaki zeli Stojan.Nek ti dani na poslu budu kratki i ispunjeni radoscu.Gorane i Milena,nek vam je sa srecom,i sa decom!Firci napolje,Milos do pobede!"

                          Ljudskoj gluposti nema kraja.Zamislite tek kako je bez ispravljenih gramatickih gresaka *%@(D!RY-

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            Evo dodao sam anketu, da pomognemo Milanu da pobedi '65slif
                            Najvise moze da se glasa 20 puta.

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=dart gunner link=topic=1649.msg134133#msg134133 date=1274819023]
                              *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR

                              Inace,ubedljivo najjaca poruka na Farmi:

                              "Srecan prvi dan posla u kasapnici mojoj najdrazoj netjaki zeli Stojan.Nek ti dani na poslu budu kratki i ispunjeni radoscu.Gorane i Milena,nek vam je sa srecom,i sa decom!Firci napolje,Milos do pobede!"

                              Ljudskoj gluposti nema kraja.Zamislite tek kako je bez ispravljenih gramatickih gresaka *%@(D!RY-
                              [/quote]


                              &*#GI(]

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                hahahah, cuj niko (Y)
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X