Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=Liverpool FC link=topic=1649.msg132022#msg132022 date=1274274587]
    Zavrsiio gimnazijuuuuuuuuuu!!!!!!! '65slif '65slif '65slif '65slif &8@^J &8@^J
    [/quote]
    Cestitam.
    Evo i :8-[/ sto je gimnazija.
    Oznoji se Tata sav,
    bekendi ga strasno muce,
    borio se kao lav!
    al' mu ipak g.za puce!

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      JA NE MOGU JEBENO VJEROVAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OVO JE NECUVENO!!!!!!!!!!!! OVO NIJE ISTINA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OVO NIJE UREDU!!!!!!!!!!!!!!
      ROBERT KISERLOVSKI (23), MOMAK IZ HRVATSKE JE 3. U UKUPNOM PORETKU GIRA NAKON 11. OD 21 ETAPE!!!! DECKO JE MAJSTOR A OVAJ SPORT JE JEDAN OD NAJPOPULARNIJIH!!! LANCE ARMSTRONG JE DALEKO VECA FACA OD BILO KOJEG IGRACA U POVIJESTI TENISA!!!! I SAM JAKO PUNO VOZIM BAJS. inace ne pratim bas biciklizam

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Ruki, reci iskreno, jesi li sam smislio ovaj tekst (%fsd%&j

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Ma mora da je bio u nekom begu koji je dosao oko pola sata pre glavne grupe.
          Prvi od favorita je Sastre na sedmom mestu sa zaostatkom od 7 minuta...
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            jao vidi moj Atletico igra #$&+|r #$&+|r #$&+|r #$&+|r

            Atleti,Atleti,Atletico de Madrid #$&+|r #$&+|r
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              To gledas pored meca dva fudbalska giganta Rudar-Buducnost ^&*ST*^#
              sigpic

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=T-Mac link=topic=1649.msg132087#msg132087 date=1274294731]
                Ma mora da je bio u nekom begu koji je dosao oko pola sata pre glavne grupe.
                Prvi od favorita je Sastre na sedmom mestu sa zaostatkom od 7 minuta...
                [/quote]

                MA MORA DA JE MAJSTORCINA!!!
                DECKO JE IZ HRVATSKE KOJA NIKAD NIJE NISTA NAPRAVILA U TOM SPORTU I ON LADNO OBVO URADI!!! KOSTELIC U BICIKLIZMU!? BILO BI LIJEPO! MA NEKA ON ZAVRSI 3. I NE MORA VISE NIKAD

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  Ruki, svaka mu cast. Ja pratim biciklizam, i samo po sebi je dovoljno to sto je bolji od Slovenaca, da ne pricamo dalje #$&+|r

                  Samo to nije razlog da ti postove pises velikim slovima.

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    Sve ti smeta. I#^@8
                    (salim se $#^%RT)

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg132152#msg132152 date=1274302271]
                      Ruki, svaka mu cast. Ja pratim biciklizam, i samo po sebi je dovoljno to sto je bolji od Slovenaca, da ne pricamo dalje #$&+|r

                      Samo to nije razlog da ti postove pises velikim slovima.
                      [/quote]

                      je je kako nije!? pa ovo je NECUVENO!!!! slova bi morala bit preko cijelog ekrana!!!!!!!!!!!!!!!
                      a slovenci su stvarno dobri. nego bas sam sad poceo vozit bajs (jer nisam neko vrijeme). i mislim se "e kad bi na giru neki nas bio treci ", pa kazem "ali to nikako nije moguce", kad ono ... : MOGUCE JE ITEKAKO!!!



                      Admin Message
                      Ako jos jednom opsujes i namerno prekrsis pravila foruma, ladjenje 7-30 dana. Iskljucivo zavisi od mog raspolozenja.

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        - Pisanje isključivo velikim slovima (ALL CAPS) se u internet komunikaciji smatra vikanjem, pa je samim tim
                        nedozvoljeno, kako u naslovu tema, tako i u samim porukama.

                        http://www.sportklub.info/forum/index.php?topic=2491.0

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg132164#msg132164 date=1274302719]
                          - Pisanje isključivo velikim slovima (ALL CAPS) se u internet komunikaciji smatra vikanjem, pa je samim tim
                          nedozvoljeno, kako u naslovu tema, tako i u samim porukama.

                          http://www.sportklub.info/forum/index.php?topic=2491.0
                          [/quote]

                          pa znam da sam vikao. vikao od odusevljenja!!!!

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            Malo proradile emocije... $*(5f
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              Del Porto propušta US Open

                              Argentinac Huan Martin del Potro verovatno neće braniti titulu na US Openu pošto će morati da pauzira od polovine septembra.

                              Del Potro je pre dve nedelje operisao zglob desne ruke, a zbog oporavka će propustiti i prethodna dva gren slema, Vimbldon i Rolan Garos, kao i duel Argentine i Rusije u četvrtfinalu Dejvis kupa.

                              Argentinski teniser rekao je da će narednih nekoliko nedelja imati bandažiran zglob, a da će nakon toga početi sa vežbama.

                              Poslednji meč ove sezone Argentinac je igrao u četvrtom kolu Otvorenog prvenstva Australije.

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=Vladan link=topic=1649.msg132170#msg132170 date=1274302977]
                                Malo proradile emocije... $*(5f
                                [/quote]

                                naravno
                                makar nije to nista cudno. mi smo jedina drzava koja je u svakom mogucem sportu imala svjetske uspjehe (a ni 5 milja). osim kriketa $#^%RT

                                Comment

                                Working...
                                X