Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    Ne nisaamm Aleksa nemoj da me vredjas molim te,taj decko je bolestan! Citao sam njegove komentare pun je sebe.ozbiljno...stari lisac sam ja ..al ako se otkrijem bice glupo.

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=Gate7 link=topic=1649.msg131916#msg131916 date=1274221334]
      Ne nisaamm Aleksa nemoj da me vredjas molim te,taj decko je bolestan! Citao sam njegove komentare pun je sebe.ozbiljno...stari lisac sam ja ..al ako se otkrijem bice glupo.
      [/quote]
      Ne volimo mi za njega da kazemo da je bolestan, prije je malo cudan.
      Pa reci nam, stari lisce. [0)-*
      Oznoji se Tata sav,
      bekendi ga strasno muce,
      borio se kao lav!
      al' mu ipak g.za puce!

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Pa sta znam,ne znam ko bi drugi mogao da budes ako nisi Aleksa $%&5qw7
        Ja mislim da si ti Aleksa i da sad namjerno pljujes sam po sebi da te ne provalimo %QWT&W
        sigpic

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Nema potrebe,jer,vi za mene i ne znate pre,nego sam bio dokon da citam vesti o tenisu pa ja jednom naisao na ovo tadbas mozda kod 500 strane poceo da citam jer je bilo raznih stvari ...pa tako ste vi tamo sve pricali i ja upijao kao sundjer sad se secam nesto malo

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=Vladan link=topic=1649.msg131918#msg131918 date=1274221495]
            Pa sta znam,ne znam ko bi drugi mogao da budes ako nisi Aleksa $%&5qw7
            Ja mislim da si ti Aleksa i da sad namjerno pljujes sam po sebi da te ne provalimo %QWT&W
            [/quote] Нее бре,озбиљно ти кажем потпуно сам ван те ваше приче,ја сам дошао на овај форум првенствено због НБА и да би подржао Звезду,а то чега се сећам сам само написао надам се да нећете то сад искористити да ме оптужујете за заверу некакву.

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=Gate7 link=topic=1649.msg131920#msg131920 date=1274221801]
              Нее бре,озбиљно ти кажем потпуно сам ван те ваше приче,ја сам дошао на овај форум првенствено због НБА и да би подржао Звезду,а то чега се сећам сам само написао надам се да нећете то сад искористити да ме оптужујете за заверу некакву.
              [/quote]
              Necemo, sta ti je?
              Slobodno ti ostani sa nama i dalje, ako ti nije dosadno. [0)-*
              Oznoji se Tata sav,
              bekendi ga strasno muce,
              borio se kao lav!
              al' mu ipak g.za puce!

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=Gate7 link=topic=1649.msg131920#msg131920 date=1274221801]
                Нее бре,озбиљно ти кажем потпуно сам ван те ваше приче,ја сам дошао на овај форум првенствено због НБА и да би подржао Звезду,а то чега се сећам сам само написао надам се да нећете то сад искористити да ме оптужујете за заверу некакву.
                [/quote]
                Naravno da te necemo optuziti za nekakvu zavjeru,sta vise dobrodosao si i na teniski pdf %QWT&W
                Jesi li nekad bio aktivan,jesi li se druzio s nama?
                Vidi se da si stari lisac,odlican si,nikako ne mozemo da te provalimo @R&}*
                sigpic

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=Vladan link=topic=1649.msg131922#msg131922 date=1274222091]
                  [quote author=Gate7 link=topic=1649.msg131920#msg131920 date=1274221801]
                  Нее бре,озбиљно ти кажем потпуно сам ван те ваше приче,ја сам дошао на овај форум првенствено због НБА и да би подржао Звезду,а то чега се сећам сам само написао надам се да нећете то сад искористити да ме оптужујете за заверу некакву.
                  [/quote]
                  Naravno da te necemo optuziti za nekakvu zavjeru,sta vise dobrodosao si i na teniski pdf %QWT&W
                  Jesi li nekad bio aktivan,jesi li se druzio s nama?
                  Vidi se da si stari lisac,odlican si,nikako ne mozemo da te provalimo @R&}*
                  [/quote]Не не гледам тенис,волим само да бацим око некада,на Роџеров меч јер је он вредан погледа ....иначе само нба фудбал и понекад роџер и нхл

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    Pa kad pogledas neki mec ti dodji i prokomentarisi ga s nama %QWT&W
                    Mozes i ovdje da postujes,vidis da se u ovoj temi i ne prica o tenisu %QWT&W
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=Vladan link=topic=1649.msg131925#msg131925 date=1274222342]
                      Pa kad pogledas neki mec ti dodji i prokomentarisi ga s nama %QWT&W
                      Mozes i ovdje da postujes,vidis da se u ovoj temi i ne prica o tenisu %QWT&W
                      [/quote]Океј @(*6sd$% ..

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=Gate7 link=topic=1649.msg131924#msg131924 date=1274222272]
                        Не не гледам тенис,волим само да бацим око некада,на Роџеров меч јер је он вредан погледа ....иначе само нба фудбал и понекад роџер и нхл
                        [/quote]
                        I ja samo Roger-a gledam. +*@WT*48*
                        Oznoji se Tata sav,
                        bekendi ga strasno muce,
                        borio se kao lav!
                        al' mu ipak g.za puce!

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          E ja odoh da spavam. (*#^R^
                          Sjutra je naporan dan, a jos sam na dijetu.
                          Pa dje ces gore? &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                          Oznoji se Tata sav,
                          bekendi ga strasno muce,
                          borio se kao lav!
                          al' mu ipak g.za puce!

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            Laku noc :8-[/
                            Polako s tom dijetom,treba da imas energije za vjezbu '65slif
                            Ja cu isto brzo,malo da :.8-] pa da spavam
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              laku noc i ja cu uskoro da !*^*-S&

                              a sutra cu da izaberem par slika,pa da ih postavim @(*6sd$%

                              Jinxy nisam te pitala,kako je na vezbu,je l' si i dalje najbolji student? ^%@7f
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=Vladan link=topic=1649.msg131929#msg131929 date=1274223320]
                                Laku noc :8-[/
                                Polako s tom dijetom,treba da imas energije za vjezbu '65slif
                                Ja cu isto brzo,malo da :.8-] pa da spavam
                                [/quote]
                                Pa dje ces sad da usisavas, crni Vladane, 'oces komsije da probudis?
                                Ili ti imas onaj necujni?
                                Oznoji se Tata sav,
                                bekendi ga strasno muce,
                                borio se kao lav!
                                al' mu ipak g.za puce!

                                Comment

                                Working...
                                X