Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    EDIT : http://store.nike.com/index.jsp?coun...-302682/pgid-2

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=Gate7 link=topic=1649.msg131896#msg131896 date=1274218800]
      Vladane pre kad nisi bio Admin bio si dobar ;) .. Mada se secam da ste se vi sa ovog dela foruma svadjali sa Aleksom,inace ja sam stari clan,samo pod novim imenom.. al nisam bio na teniskom delu foruma al sam voleo da udjem da procitam vasu svadju
      [/quote]

      Ja ni sad nisam admin @(*6sd$%
      A salim se da cu banovati Jinxy(dok zna neke stvari o meni necu sigurno $#^%RT) %QWT&W
      S Aleksom se nismo svadjali,vise su to bile rasprave sto kaze Jinxy %QWT&W
      Pa stvarno nisam provalio(niko nije) da si i prije bio na forumu,svaka ti cast kako si se samo sakrio %QWT&W
      sigpic

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=Vladan link=topic=1649.msg131900#msg131900 date=1274219099]
        [quote author=Gate7 link=topic=1649.msg131896#msg131896 date=1274218800]
        Vladane pre kad nisi bio Admin bio si dobar ;) .. Mada se secam da ste se vi sa ovog dela foruma svadjali sa Aleksom,inace ja sam stari clan,samo pod novim imenom.. al nisam bio na teniskom delu foruma al sam voleo da udjem da procitam vasu svadju
        [/quote]

        Ja ni sad nisam admin @(*6sd$%
        A salim se da cu banovati Jinxy(dok zna neke stvari o meni necu sigurno $#^%RT) %QWT&W
        S Aleksom se nismo svadjali,vise su to bile rasprave sto kaze Jinxy %QWT&W
        Pa stvarno nisam provalio(niko nije) da si i prije bio na forumu,svaka ti cast kako si se samo sakrio %QWT&W
        [/quote]Ma opasan sam ja,inace sta bi sa tobom i Jinxy,je l ona jos ide na one vezbe i secam se da ste nesto pricali da si isao da je upoznas pa da si kao doziveo neki udes bla bla bla ...sta je sad jeste li jos zaljubljeni?

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Dobre patike ako su to te sto sam ja video #$&+|r.Samo mi se ne svidja onaj plasticni deo dole(izvini ako to nisu te) $%&5@$A
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            Prvo sam okacio pogresan post sorry..sad vidi ako su to te..

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Ove su dobre @R&}*.Svidja mi se plava boja.Dobar ukus imas #$&+|r
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=Gate7 link=topic=1649.msg131901#msg131901 date=1274219208]
                Ma opasan sam ja,inace sta bi sa tobom i Jinxy,je l ona jos ide na one vezbe i secam se da ste nesto pricali da si isao da je upoznas pa da si kao doziveo neki udes bla bla bla ...sta je sad jeste li jos zaljubljeni?
                [/quote]
                Ma ko si ti?
                Otkud znas sve to?
                Pitaj Jinxy ide li na vjezbe i je li jos uvijek zaljubljena %QWT&W
                [quote author=Gate7 link=topic=1649.msg131899#msg131899 date=1274219047]
                EDIT : http://store.nike.com/index.jsp?coun...-302682/pgid-2
                [/quote]
                Uh kakve su,sigurno osjecas kao da lebdis kad ih obujes #$&+|r @R&}*
                Ovo su prave Nadalove patike &8@^J
                sigpic

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  moram da se pohvalim da ih ne osecam a udobne su bas bas sam srecan...

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=Vladan link=topic=1649.msg131906#msg131906 date=1274219729]
                    [quote author=Gate7 link=topic=1649.msg131901#msg131901 date=1274219208]
                    Ma opasan sam ja,inace sta bi sa tobom i Jinxy,je l ona jos ide na one vezbe i secam se da ste nesto pricali da si isao da je upoznas pa da si kao doziveo neki udes bla bla bla ...sta je sad jeste li jos zaljubljeni?
                    [/quote]
                    Ma ko si ti?
                    Otkud znas sve to?
                    Pitaj Jinxy ide li na vjezbe i je li jos uvijek zaljubljena %QWT&W
                    [quote author=Gate7 link=topic=1649.msg131899#msg131899 date=1274219047]
                    EDIT : http://store.nike.com/index.jsp?coun...-302682/pgid-2
                    [/quote]
                    Uh kakve su,sigurno osjecas kao da lebdis kad ih obujes #$&+|r @R&}*
                    Ovo su prave Nadalove patike &8@^J
                    [/quote]I know everythhing about you...and her..;) ma samo sam vas posmatrao jer sam bio aktivan na kosarkaskom i fudbalskom delu foruma,

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      Ovo su ROgerove patike za RG l5'%9
                      pa niste valjda pomislili da ce Rafica da ima lepe patike $#^%RT $#^%RT
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=Gate7 link=topic=1649.msg131909#msg131909 date=1274220081]
                        I know everythhing about you...and her..;) ma samo sam vas posmatrao jer sam bio aktivan na kosarkaskom i fudbalskom delu foruma,
                        [/quote]
                        Kako znas to?Ko si ti? &%@5w8&*
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          Ti to sve znas o nama? fghj48d
                          Jaooo, ne podsjecaj me na Vlatkov udes, to je jedan od gorih dana u mom zivotu. #%d*
                          Oznoji se Tata sav,
                          bekendi ga strasno muce,
                          borio se kao lav!
                          al' mu ipak g.za puce!

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            ma salim se...znam da Bojana voli Federera i da se valjda muvala sa Goldom .. (*#^R^

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=jinxy link=topic=1649.msg131912#msg131912 date=1274220810]
                              Ti to sve znas o nama? fghj48d
                              Jaooo, ne podsjecaj me na Vlatkov udes, to je jedan od gorih dana u mom zivotu. #%d*
                              [/quote]Ma ne sve nego samo sta ste radili na foruumuu i sta ste pisalii [0)-* pozdrav za Vladan i za tebe mnogo ste dobri ljudi iako nekad pisete tako da mi se cini da zezate (*#^R^ (*#^R^ (*#^R^ [0)-* [0)-* [0)-*

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                On ladno zna sve o nema,ili mnogo dobro pogadja $%&5qw7
                                Pa bar nam reci ko si?
                                Aleksa jesi li to ti?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X