Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    Pa sad je samo kuca, kuca, kuca.
    Samo da ne prestane sa pjevanjem.
    I adore Ekrem. &^@4(
    Oznoji se Tata sav,
    bekendi ga strasno muce,
    borio se kao lav!
    al' mu ipak g.za puce!

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Meni telefon zvoni sa "kuca pos'o,pos'o kuca" &(/+q
      Eto shta znam.To dovoljno govori o respectu koji imam prema Ekremu... l5'%9
      Sad kad su ga otpustili,nece moci da pravi pesme... #%d*
      “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
      Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=Nyman link=topic=1649.msg131623#msg131623 date=1274119874]
        Meni telefon zvoni sa "kuca pos'o,pos'o kuca" &(/+q
        Eto shta znam.To dovoljno govori o respectu koji imam prema Ekremu... l5'%9
        Sad kad su ga otpustili,nece moci da pravi pesme... #%d*
        [/quote]


        Nema to veze.
        To mu iz srca dolazi &(/+q

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Ljudi cuo sam danas u skoli da je danas dan vatanja curica za zadnjicu *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            mene kuća,pos'o,pos'o,kuća podseća na onu staru "od kuće do preduzeća, prva,druga,treća"..

            posebno od kad mi je otišao sinhron četvrte brzine.. *T_*@SR
            Originally posted by gokara
            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Izvinjavam se zenskoj populaciji,ali sam stvarno tako cuo $JS}|
              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                Pa jesi li ispunio danasnju obavezu (%fsd%&j

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  Jesam par puta ali jereakcija bila slicna,zavrsih crvenih obraza &*#GI(]
                  Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=Liverpool FC link=topic=1649.msg131640#msg131640 date=1274125123]
                    Jesam par puta ali jereakcija bila slicna,zavrsih crvenih obraza &*#GI(]
                    [/quote]

                    Znaci da nije danas taj dan h5g6k8

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg131644#msg131644 date=1274125452]
                      [quote author=Liverpool FC link=topic=1649.msg131640#msg131640 date=1274125123]
                      Jesam par puta ali jereakcija bila slicna,zavrsih crvenih obraza &*#GI(]
                      [/quote]

                      Znaci da nije danas taj dan h5g6k8
                      [/quote]
                      Ili one nisu cule za taj dan &+I}\
                      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=Liverpool FC link=topic=1649.msg131633#msg131633 date=1274124608]
                        Ljudi cuo sam danas u skoli da je danas dan vatanja curica za zadnjicu *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                        [/quote]
                        E kakvi ste vi djecaci. #%d*
                        Strasno, umjesto da djevojcicama pisete pjesme k'o Vlatko vi ih hvatate za guzicu.
                        Oznoji se Tata sav,
                        bekendi ga strasno muce,
                        borio se kao lav!
                        al' mu ipak g.za puce!

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=jinxy link=topic=1649.msg131647#msg131647 date=1274125704]
                          [quote author=Liverpool FC link=topic=1649.msg131633#msg131633 date=1274124608]
                          Ljudi cuo sam danas u skoli da je danas dan vatanja curica za zadnjicu *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                          [/quote]
                          E kakvi ste vi djecaci. #%d*
                          Strasno, umjesto da djevojcicama pisete pjesme k'o Vlatko vi ih hvatate za guzicu.
                          [/quote]
                          Eh nisam ja kriv sto oni izmisljaju razne dane inaravno treba ponekadsvasta probati %QWT&W
                          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=jinxy link=topic=1649.msg131647#msg131647 date=1274125704]
                            E kakvi ste vi djecaci. #%d*
                            Strasno, umjesto da djevojcicama pisete pjesme k'o Vlatko vi ih hvatate za guzicu.
                            [/quote]

                            Vlatko je unikatan, da ga nema trebalo bi ga izmisliti :fc-[

                            I Jinxy, kakvi su to izrazi koji ne prilice jednoj dami ...

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg131650#msg131650 date=1274126144]
                              Vlatko je unikatan, da ga nema trebalo bi ga izmisliti :fc-[
                              I Jinxy, kakvi su to izrazi koji ne prilice jednoj dami ...
                              [/quote]
                              Sram me bilo. &($%WP+
                              A kako bi to moglo njeznije da se napise? (%fsd%&j
                              Oznoji se Tata sav,
                              bekendi ga strasno muce,
                              borio se kao lav!
                              al' mu ipak g.za puce!

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                deco,deco..cccccccc ^*#(-
                                danas je dan otvorenih vrata..
                                Originally posted by gokara
                                Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                                Comment

                                Working...
                                X