Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    Ma na toliko plazmu svakako ne bi mogao vidjeti malenog Mesija &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
    sigpic

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=Vladan link=topic=1649.msg128447#msg128447 date=1272919144]
      Ma na toliko plazmu svakako ne bi mogao vidjeti malenog Mesija &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
      [/quote]


      aaaaaaaaaaaaaaaaaaa &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Videcemo... l5'%9
        Jao kako cu da se smejem njegovim carolijama na SPu...

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=Vladan link=topic=1649.msg128442#msg128442 date=1272918533]
          1.Real nije velika ekipa,pogotovo ne zadnjih godina
          2.Arsenal je zadnjih godina solidna ekipa,to su jos uvijek djeca
          3.Proslogodisnje finale LS-a nije on rijesio koliko mi se cini,i ako je dao onaj gol glavom (%fsd%&j
          4.Nisu ni trebali da se nadju u finalu,ali su imali njega

          Inace u tom polufinalu se isto nije ziv cuo,kao i sad protiv Intera,Argentina se jedva kvalifikovala za SP,itd...
          [/quote]

          1.To nije ekipa,to je cirkus...
          2.Ok,Messi je star...
          3.Ne,nije on resio finale LSa,samo je malo vozao Carricka i Vidica,a zapecatio je sudbinu Man.Utda tim 2. golom na utakmici...
          4.Tom utakmicom protiv Chelsea u Londonu nisu,ali sa 157 golova u ostalim mecevima i tokom cele sezone jesu..
          Inace,u polufinalu protiv Chelsea i Intera je bio cuvan sa 3 igraca,jel to zato sto je los ili je konstantna pretnja po gol Chelsea i Intera?
          Argentina se jedva kvalifikovala za SP,jeste,zato sto Maradona zna samo da smrka koku i da muva ribe mladje 20 godina od njega...covek izbaci Riquelmea,sada razmislja da pozove za SP nekog lika 37. godina,zaboravio sam ko je...
          Nema pojma o treniranju...

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            Koga namjerava da povede to Maradona od 37 godina,nije valjda Havijer Zaneti u pitanju $#^%RT
            Dobar je Mesi,pa to niko ne moze da spori,ali jednostavno pretjeruju ljudi,dizu ga previse @(*6sd$%
            Ali je cinjenica da mora bolje u najvaznijim utakmicama,cuvali su i Ronalda(debelog da ne bude zabune,jedinog pravog Ronalda ^%@7f) i Zidana i Van Bastena ,ali su ovi bili najbolji kad je to bilo najpotrebnije %QWT&W
            Zasto mi stalno pricamo o fudbalu u teniskom pdf-u &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
            sigpic

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Da se nadovezem,Maradona hoce da zovne Ariela Ortegu,legenda! ;D
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                Napisacu i ovde,da bi videli pre....samo za mr.golda i Vladana,uzivajte.... $#^%RT



                &8@^J &8@^J &8@^J

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  Jinxy :8-[/
                  Je li bilo veselo za ove praznike? $#^%RT
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=Vladan link=topic=1649.msg128969#msg128969 date=1273085856]
                    Jinxy :8-[/
                    Je li bilo veselo za ove praznike? $#^%RT
                    [/quote]
                    Neg' sta je, znas kako je to kod mene. *$^%T
                    :8-[/
                    Oznoji se Tata sav,
                    bekendi ga strasno muce,
                    borio se kao lav!
                    al' mu ipak g.za puce!

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      Ajd' sad, Vlatko, fino referisi sta se desavalo na forumu dok me nije blo! :.8-]
                      Oznoji se Tata sav,
                      bekendi ga strasno muce,
                      borio se kao lav!
                      al' mu ipak g.za puce!

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        Pa obicno se slavi 30. 1. i 2.a ti do 5. fghj48d
                        Gora si od onih sto su dosli kod Ivka $#^%RT

                        Pa nista bitno sem da sam ja novi super moderator i sad moras da pazis da me ne ljutis posto mogu da te banujem $#^%RT
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          Jinxy,pa gde si ti?
                          znas li ti da ja idem za par dana,pa dobro si se setila da se pojavis,da me lepo ispratis l5'%9
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            Jao, Boki, pa ja sam skroz zaboravila na to. #%d*
                            Sram me bilo.
                            Kad ides?
                            Znac, Vlatko, ti si sada jedan od vrhovnih. *T_*@SR
                            Mada bih ja rekla da ces ti pokusati da zamijenis Bojanu dok je nema, ali ti to nece uspjeti, ona je SIMPLY IRREPLACEABLE. &+I}\
                            Oznoji se Tata sav,
                            bekendi ga strasno muce,
                            borio se kao lav!
                            al' mu ipak g.za puce!

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=jinxy link=topic=1649.msg129029#msg129029 date=1273088304]
                              ona je SIMPLY IRREPLACEABLE. &+I}\
                              [/quote]

                              Aleksa, ti si fghj48d

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                Jinxy,to si zaboravila?! $%&RQa (&$E#
                                e sad necu da pozdravim Rogera u tvoje ime (&$E#

                                krecem u subotu,u nedelju sam tamo l5'%9
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X