Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hmmm dal mozemo do plejoffa, pa tesko, ne i nemoguće. No sve zavisi od toga kako se ekipa poslozi i kako budemo igrali odbranu. Previse su ostali rosteri dublji od našeg.
    Efes
    Real
    Barselona
    Olimpiakos
    Po meni ovi klubovi su top4
    Fenerbahče
    Armani
    Monako
    Klubovi za koje se ne bih iznenadio da istisnu ova 4
    Ostaje jedno mjesto za PO a to ciljaju
    Baskonija
    Makabi
    Bayern
    Partizan
    Panatenaikos
    Ostali klubovi kao Asvel, Valensija, Alba nemaju bas mnogo prostora da iznenade. Ovde sa njima najprije ocekujem Pao i Bayern. Nas vidim negdje oko 10og mjesta i to sa velikom dozom optimizma samo zbog trenera koji bas nema iskustva ali ajde volio bih da me tako slatko demantuje i da pokida ovo, svu mu sreću zelim! Ako uspije da svaku utakmicu odigra na nož i da momci bas uzoru parket onda ko zna, mozda i budemo bolji od svih njih 😎

    Comment


    • Drago mi je zbog Branka Jorovica sto je dobio funkciju u klubu! Koliko moćan igrač i kako se samo dao Srbiji da bi dozivio onakvu povredu.

      Comment


      • Originally posted by Монтепаски View Post
        Ovo sledi..vec vidjeno. Katovanje, mucenje sa trenerom..Sakota, Topic na kraju itd..

        Kako su najavljivali samo, sad se sakrili u misije rupe. Nek je kumu dao 1m..to ce ga dokosuriti.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Nemoguće da nema nigde hladovine?

          Comment


          • Nema hladovine. Cekamo Dekkarda sa ocekivanjima, posto je plakao tu kako nismo top8 tim, sad smo top20..

            Kakav CV trenera, poznajuci Covica i njegovu inteligenciju, sl trener je Stefanovic. Rotirace fmp-kkcz ili kkcz-fmp..isto je.

            Cak je i Alimpijevic sastavio smisljeniji tim. Kad bih ovom timu dao ime, bio bi vasarski tim i to sa vasara u Sipovu..

            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Rano je davati bilo kakve ocene ali reći da je "vašarski tim sa vašara u Šipovu" je baš degute. Ako bi gledali i poredili ovaj roster sa rosterom DRa videli bi da je i na jedinici i na petici znatno bolje popunjena pozicija sa VJom, na trojci lošija isključivo zbog Kaline. Ono što predstavlja probem jeste neiskustvo Vlade Jovanovića na EL nivou.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Na kecu je razlika divljak Adams i Volters..na petici i nije tesko bolje...Vratice vas Adams u realnost cim zaigra prvu
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Adamsa nisam gledao ali verujem da nije džabe MVP AUS lige, imaće malog problema dok se ne privikne na evro košarku a Vanilica je bio odličan plej koji je opet znao da se isključi kada popije dobre batine a sudije to "ne vide".
                  Opet, za bilo kakvu ozbiljnu spiku je potreban uzorak od nekoliko utakmica i najbolje je sačekati kraj oktobra i doneti preliminaran sud o kvalitetima Adamsa ali i rostera.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Ne treba imati prevelika očekivanja u prvoj godini Jovanovića na klupi EL kluba. Teško da može da bude gore nego svih godina, ali treba imati strpljenja.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Cele prosle sezone si pisao o iskoraku. Sad mozes da cekas Jovanovica amatera i da se molis Bogu. Tu Bog ne pomaze.

                      Evo, najavi sta ce biti..jery bar aba trofej siguran, kup???

                      Ti kazem oma da ce nas Futura rastociti..dok ce ovaj tvoj u COL da popije otkaz do Bozica.

                      Koju si sezonu uopste pogodio i bio zadovoljan??

                      Sah-mat
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Nije isto kad imaš neiskusnog a trenera sa potencijalom i trenera čiji smo maksimum videli i on je dovoljan za donji dom EL.
                        Ovo svakako jeste iskorak u pravom smeru i promišljanje uprave na duže staze. Neće praviti više greške pod pritiskom navijača kao u slučaju Alimpijevića, ili pod uticajem domaćih poluigrača ali nažalost i uprave kao u slučaju Saše Obradovića.

                        Last edited by dekkard; 08-08-22, 18:32.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • https://mozzartsport.com/kosarka/ves...-lidera/427083
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Nece uprava praviti greske jer je vise i nece biti. Covic dobija poslednju apanazu u vidu fmpa i rostera. Da bidimo tek tu tabelu za budzet.

                            Nema ovde neke filozofije, iskorak ne pravi trener vec uprava. Sa malim budzetom mozes dovesti Stiv Kera i dzaba.

                            jovanovic je gori cak i od alimpijevica, ali ovde bar ne seru o satima razgovora zoca i alimpijevica..vec cute..kao pice.

                            adams je ok plej, ali za zajebanciju..rastocice ih dinamik duo iz Cacka
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Nije isto kad imaš neiskusnog a trenera sa potencijalom i trenera čiji smo maksimum videli i on je dovoljan za donji dom EL.
                              Ovo svakako jeste iskorak u pravom smeru i promišljanje uprave na duže staze. Neće praviti više greške pod pritiskom navijača kao u slučaju Alimpijevića, ili pod uticajem domaćih poluigrača ali nažalost i uprave kao u slučaju Saše Obradovića.
                              E jebga nisi bas realan. Nismo mi nikada imali roster za PO EL a nemamo ga ni sad da bi ne ulazak u isti bio smatran neuspjehom. Sasa Obradovic je imao fantastican roster (ako izuzmemo da nas je Brown preveslao da moze da igra) ali i oni su bili na granici za top 8. Sad ja zaista ne očekujem nista spektakularno osim dobre kosarke i energije a toga ce biti kao i nekih poraza gdje necemo znati dal smo dosli ili posli. Jednostavno jer je tim nov, trener tek treba da se privikne na EL sudjenje i negdje tamo u martu cemo imati sliku ekipe. To je ono što je realno a sad kao navijač, volio bih da smo redom bolji od:
                              Partizana
                              Makabija
                              PAO
                              Bayerna
                              Virtusa
                              Monaka
                              Asvela
                              ALBE
                              Valensije
                              Baskonije
                              Jer nam je potrebno da imamo bolju sezonu od svih nabrojanih, ostale necu ni da spominjem jer su toliko jači od ovih na spisku da ocekujem da uzmu 1-7mjesta ovo su ekipe koje ce se boriti za to jedno mjesto. Sad pogledaj spisak i reci da smo sa potpuno novim timom i trenerom bez nekog zavidnog iskustva mi u situaciji da očekujemo PO?

                              Comment


                              • Ne znam zašto je Partizan u ovoj grupi timova. I oni će biti u donjem domu.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X